Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Gratuluje!

Kawał zegarka....i kawał dobrej żony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z mieczem teraz?! ;):D

Kto komu? :D

Fajne te zegarki ale wielkie jak patenie!

Gratuluje spełnienia marzeń! I takie prezenty zostają na długo!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie zastanawiam się nad zakupem Panerai. Trafiłem na oferte u znajomego zegarmistrza i prosze podpowiedz czy to oryginał ? Mam go obecnie w domu wiec mogę dorobić fotki i przesłać w lepszej jakości.

post-40248-0-31479900-1473802132.jpg

post-40248-0-86621600-1473802144_thumb.jpg

post-40248-0-48479200-1473802633_thumb.jpg

Edytowane przez wiktor77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podróbka. Odległości pomiędzy literami nie są symetryczne.jak bym nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podróbka ( ? ) to niezła ( po mechanizmie sądząc ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy jest może ktoś z Lublina kto mógłby go obejrzeć i podjąć decyzje ? Oczywiście dalej czekam na wasza ocenę i zgody dziękuje bo dziś muszę podjąć decyzje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek za cenę 30% niższą od rynkowej. Podpowiedzcie to dorobię dodatkowe fotki. Ja jako fan omegi nie mogę znaleść wątpliwych elementów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada jak oryginał ......ale niech Koledzy specjaliści sie wypowiedzą...

Edytowane przez Bartekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic podejrzanego w nim nie widzę, chociaż brak papierów zawsze powinien budzić wątpliwości.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj koronke i sprawdz jak zachowuje sie ten dzyndzelek. Jak luzno lata sobie to w kibel. Ma byc sztywny jak ch*j w burdelu.

 

Zapytaj jeszcze zegarmistrza skad go ma. Podrobic Unitasa to w sumie zadna filozofia. W ogole to nie jest jakis skomplikowany produkt, zawsze newralgicznym punktem byla oslonka koronki, nie potrafili tego skopiowac, ale swiat w miejscu nie stoi.

Mowi sie, ze jak sa watpliwosci to nie ma watpliwosci. Ja bym nie bral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Warszawie można od ręki sprawdzić autentyczność Paneraia

Nigdzie w Polsce. Mozesz isc do Jansena i oni go wysla do Monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz go mieć taniej o 30 % od ceny katalogowej czy od cen używek na np chrono24 ? Napisz ile dokładnie chce za ten egzemplarz bo może gra jest niewarta świeczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do salonu Jansen, dziewczyny same werdyktu nie wydadzą, ale obok jest zaprzyjaźniony zegarmistrz (salon Hublot) i może by obejrzał


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30% od ceny z chrono. Panowie a czy pin przechodzący przez docisk koronki ma być w macie tak jak cały docisk ? Czy ma się odróżniać i być w połysku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30% od ceny z chrono.

To zadna okazja, ani nawet uczciwa oferta. Ceny Pamow na chrono sa mocno przeszacowane wzgledem np paneristi.com i realnych transakcyjnych. Jak kupowalem base logo to wszystkie (!) ceny wyjsciowe na chrono byly wyzsze niz w Jansenie, a to bylo w kwietniu 2014.

Lepiej odpusc, bo kupujac zegarek bez papierow nigdy nie zaznasz spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zegarek prawdziwy nie ma papierów i pudełka to według mnie conajmniej -50% od takiego samego z kompletem na chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupowal - za duzo niewiadomych B)

Tak jak Koledzy napisali - jak 50% wartosci, to mozna sie zastanawiac, ale w tych czasach zegarek bez papierow/dokumentow i sprawdzonego pochodzenia, to jedno wielkie ryzyko - szczegolnie z takim mechanizmem B)

 

ps

sam sobie zadaj pytanie - jesli w tych czasach czlowiek kupuje sobie zegarek wartosci samochodu i nie ma do niego pudelka, dokumentow itp., to co to za czlowiek? :);)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chyba jednak trochę Was poniosło ze stwierdzeniem, że papiery i pudła są warte tyle samo lub więcej niż sam, oryginalny zegarek.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dekiel w tym modelu, to nie powinien być pełny?

 

Można by zrobić test rezerwy chodu, bo unitas PAM-ach zdaje się ma ją wydłużoną w stosunku do standardowego ;)

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Mała historyjka:

 

W ostatnic dniach, na jednym z niemieckich forach, ktoś wrzucił link do domu aukcyjnego "auctionata C24" z ofertą na aukcje zegarka PAM Fiddy. Cena startowa, bez papierów € 7k. Aukcja startuje 26.09.2016

 

Oprócz linku zamieścił od razu tez zdjęcia zegarka - przód & tył. 3 osoby, na podstawie 1 zdjęcia sadzili że wygląda to na Fake. Dyskusja się toczyła...i co się okazało? FAKE...i żeby było śmiesznie....111 też.

 

Wrzucę pozniej zdjęcie tego abyście mieli. Pisze to, gdyby ktoś z was rownież szperał bo znanych domów aukcyjnych. Miejcie oczy otwarte ;)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.