Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sekundnika wiem, że jest zmieniony.

Tylko jaki powinien być oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta Rakieta miała tylko czarną kopertę, czy taką też? Koperta jest powycierana?

post-102926-0-90212200-1525444543_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Rakieta miała tylko czarną kopertę, czy taką też? Koperta jest powycierana?

To jest czarna tylko mocno wytarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje jak wygląda oryginalna tarcza do Signala? To jest kopia.

Ma napis inaczej pisany?

post-102926-0-19209200-1525454883_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kopia jest precyzyjnie wykonana.Do tego zestawu wskazówek tarcza powinna być całkiem inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje jak wygląda oryginalna tarcza do Signala? To jest kopia.

Ma napis inaczej pisany?

Dashiell ma egzemplarze w super stanie to możesz porównać tarcze i odpowiednie wskazówki: https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/signal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta kopia jest precyzyjnie wykonana.Do tego zestawu wskazówek tarcza powinna być całkiem inna.

 

To może to nie kopia?

Dashiell ma egzemplarze w super stanie to możesz porównać tarcze i odpowiednie wskazówki: https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/signal

 

Dzięki. Widzę, że są takie tarcze. Sprzedawca dokładnie mi mówił, które tarcze to kopia, a które nie. Przy tym zegarku mówił, że tarcza oryginalna.

Widzę, że koperta i wskazówki nie do tego modelu.

Już sam nie wiem czy tarcza to kopia czy oryginał?

Taki zestaw przez przypadek dokupiłem, są w nim oryginalne wskazówki do tego modelu.

post-102926-0-77277700-1525469923_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie mechanizmy były montowane w Rakietach 24h?

Konkretnie chodzi mi o to czy był tam montowany mech. 2609.

post-97671-0-62603600-1525637899_thumb.jpg

Było coś takiego czy radosna twórczość?

Edytowane przez pabloo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mechanizmy były montowane w Rakietach 24h?

Konkretnie chodzi mi o to czy był tam montowany mech. 2609.

attachicon.gif24h.jpg

Było coś takiego czy radosna twórczość?

Powinien być 2623.H. Były również przerobione 2609 ale można je traktować jako podróbkę. Zmienione koło powodowało że stawały się 24H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Chyba odpuszczę ten zakup. Skoro mechanizm kombinowany to nie wiadomo czy nie ma więcej niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej odpuść. Z tego co pamiętam to te przerabiane mechanizmy nie grzeszą trwałością...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do którego roku rakieta multikalendarz miała obrotowy kalendarz? Mam 2 i mają do 2000, ale widzę że są takie które mają do lat późniejszych. Są to zamienniki czy wynika to z późniejszego okresu produkcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego Poljota de Luxe spotkałem ostatnio i zastanawiałem się czy to oryginał. tarcza w kolorze brązowym i te wskazówki nie wiem czy oryginalne?

 

Na drugim foto Rakieta też jej nie znałem,koperta pozłacana w bardzo dobrym stanie, żałować, że jej nie wziąłem?

 

I jeszcze taki Poljot - to oryginał?

post-102926-0-89587600-1526054486_thumb.jpg

post-102926-0-64227600-1526054503_thumb.jpg

post-102926-0-58796300-1526055007_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tarcza jest ewidentnie "za mała" to jak może być oryginał. :)   W PdL masz wskazówki z Łucza , pewnie i koperta też.  Jest zasada w PdL ZAWSZE mamy kopertę ZŁOCONĄ Au20,  innych NIE BYŁO ( pomijam stalowce i brandy exportowe). Mechanizm w PdL jest tylko z 1MCzZ a nie z Łucza.....  W drugim Poljocie koperta wygląda jakby od kirowszczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tarcza jest ewidentnie "za mała" to jak może być oryginał. :)   W PdL masz wskazówki z Łucza , pewnie i koperta też.  Jest zasada w PdL ZAWSZE mamy kopertę ZŁOCONĄ Au20,  innych NIE BYŁO ( pomijam stalowce i brandy exportowe). Mechanizm w PdL jest tylko z 1MCzZ a nie z Łucza.....  W drugim Poljocie koperta wygląda jakby od kirowszczaka.

Dzięki za info. :)   Pdl nigdy mnie nie interesowały w tym zwrócił moją uwagę kolor tarczy.

 

Dzięki za potwierdzenie,  może jak tej nie będzie to będzie lepsza Rakieta następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. :)   Pdl nigdy mnie nie interesowały w tym zwrócił moją uwagę kolor tarczy.

 

Dzięki za potwierdzenie,  może jak tej nie będzie to będzie lepsza Rakieta następnym razem :)

Ta Rakieta z gładką kopertą dość rzadko występuje w przeciwieństwie do frezowanych tzw. słoneczek. Swoją drogą piękny zegarek :)

post-49869-0-32867500-1526063138_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Rakieta z gładką kopertą dość rzadko występuje w przeciwieństwie do frezowanych tzw. słoneczek. Swoją droga piękny zegarek :)

attachicon.gifDSC09841.JPG

 

Chyba masz rację. :)  Namawiali mnie, ale akurat w tym dniu przekroczyłem budżet. Wnioski jednak wyciągnąłem może czas inaczej podejść do tematu, aby okazje nie przepadały.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy coś poza koronkami w tym zegarku jest nieoryginalne?

Oraz co z tarczą kopia czy oryginał?

post-92838-0-40526600-1526735345_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy z tym mechanizmem Sygnału/a jest wszystko w porządku? Dekiel pasuje?

post-95094-0-60950200-1527931237_thumb.jpg

post-95094-0-94552000-1527931284_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza. Dekiel wierzchni jezeli w jednym kawalku to ok. Powinny byc 2 dekle. Tylko cosik dziwnie spolerowany ten wierzchni.

Zerknij sobie tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/page-2170?do=findComment&comment=2283745

Edytowane przez MamCzas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.