Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

To podobnie jak u mnie. Na jednego miałem chęć od razu, decyzja co do zakupu dwóch dojrzewała jakiś czas. I myślę, że dobrze zrobiłem, jeden co jakiś czas na rękę, drugi do szuflady dla towarzystwa innym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lepiej mieć i nie potrzebować niż potrzebować i nie mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są piękne, są NOS (prawdziwy NOS, nie tylko "jak nowy"), są rzadkie, zachwycają swoją odmiennością i stanem właścicieli, zegarmistrzów i nie tylko. Do tego są, i są w niezłej cenie. "Jeden na rękę, jeden do szuflady" trafnie chyba oddaje zjawisko - można zjeść ciasteczko i się nim nadal cieszyć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]  można zjeść ciasteczko i się nim nadal cieszyć ;-)

Dziś znów usłyszałem na temat Arbuzowej Sławy: "Ale fajowy zegaruch!!"   :)   I dyskusja na temat lepszości szarego paska do niej nad wszystkimi innymi... (Masz EKSPONOWAĆ zegarek nie pasior!!)  

To rzeczywiście jakiś zbiorowy obłęd chyba...  

No ale kuwa - są fajne przecież te Arbuzy   :D


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaczne od zegarka za ktorego lepiej nic nie placic

 

http://m.allegro.pl/szturmanskie-jurij-gagarin-z-lat60-1mczz-imkirowa-i4693801130.html

 

A co do arbuza to nie czaje jak taki zegarek mozna nosic. Nie mam na celu nikogo obrazac tylko bardziej przywolac do ogarniecia. Panowie kolor rozowy jest zarezerwowany dla kobiet. Przeciez kazdy to wie od malego. Zegarek jest fajny í mam sztuke ale w szafie. Na 100 nigdy go nie zaloze. Nie dajcie sie poniesc z dzisiaj modnym trendem zniewiescialych mezczyzn. Pozostaje zacytowac klasyk:

 

"Nie no nie robcie z nas pederastow."

 

I prosze sie nie obrazac bo:

 

"Ja tylko niose pomoc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, a dziadzius nie powinien podlewać kwiatów, a tatuś pomagać w odrabianiu lekcji... bo to nie męskie....

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi #ridah, ale Twoje rozumowanie nie idzie w dobrym kierunku   :(

Zgadzam się z konkluzją #daktarina.

Nie należy wyciągać zbyt pochopnych i zbyt daleko idących wniosków.

 

O gustach się nie dyskutuje...

[się je ma, lub nie   ;) ]

 

W Nadwiślańskim Kraju bardzo, ale to bardzo brakuje ludziom tolerancji i szacunku dla innych...

Cóż wiele lat byliśmy społeczeństwem izolowanym.   :ph34r:  :ph34r:

Ja tam lubię Arbuza a moja "lejdi" ma mnie od 11-u lat za zatwardziałego faceta. I to w jej mniemaniu nic pozytywnego...


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do arbuza to nie czaje jak taki zegarek mozna nosic. Nie mam na celu nikogo obrazac tylko bardziej przywolac do ogarniecia. Panowie kolor rozowy jest zarezerwowany dla kobiet. Przeciez kazdy to wie od malego. Zegarek jest fajny í mam sztuke ale w szafie. Na 100 nigdy go nie zaloze. Nie dajcie sie poniesc z dzisiaj modnym trendem zniewiescialych mezczyzn. Pozostaje zacytowac klasyk:

 

"Nie no nie robcie z nas pederastow."

 

I prosze sie nie obrazac bo:

 

"Ja tylko niose pomoc"

Według mnie to jakieś takie płytkie tezy ale każdy ma prawo do własnych poglądów.

A ja na dodatek nie noszę więc nawet nie mam po co bronić.. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam swoj powyzszy post to sie usmiecham bo oddaje to co mysle í jest smieszny.

 

Kolego daktarin uwazam ze dziadziusiom podlewanie kwiatow honoru nie odejmuje á tato mi pomagal w matematyce í ja swoim dzieciom tez czasem w lekcjach pomoge. Rozumiem jednak ze koledze sie moja wypowiedz nie spodobala.

 

Kolego liberty, bez przykrosci uwazam ze Twoje rozumowanie nie idzie w dobrym kierunku. Nie wyciagam wnioskow tylko stwierdzam fakt. Chlopcy - niebieski, dziewczynki - rozowy. Kazde dziecko í rodzic to wie. Osoby pomiedzy tymi stadiami rozwoju jak widac czasami zapominaja.

Ponadto nie dyskutuje o gustach a stwierdzam ze zegarek mam í jest nawet fajny.

Na dobitke nie mieszkam w Kraju Nadwislanskim í za miedza jestem juz lacznie 7 lat í to nie na wschodzie haha. Á tolerancji í szacunku dla innych to juz wcale bym w ten temat nie mieszal.

 

Jedynie kolegá Gregorian wlasciwie zinterpretowal

moje przeslanie á w dodatku nie nosi rozowego zegarka co mnie bardzo cieszy.

 

Nie obrazam was milosnicy arbuzow ani tym bardziej nie ujmuje z meskosci á tylko sugeruje ze problem zniewiescienia mezczyzn jest prawdziwy co widac na ulicach nie tylko w Europie (w Polsce zdecydowanie tez) a noszeniem rozowych zegarkow wyrazacie na to zgode í przyczyniacie sie do rozwoju tego trendu.

 

Tym optymistycznym akcentem koncze swoje offtopic í nie zachecam do dalszego wypowiadania sie na ten oczywisty temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława arbuz podobnie jak większość naszych zegarków raczej nie nadaje się do noszenia przez szanującego sie mężczyznę - Grzegorz ma takie chyba dwie ale nie nosi po prostu ma je w kolekcji

Ja zbieram stare zegarki kieszonkowe i raczej do zestawu letnich ciuchów Croopa nie bardzo pasuje Paweł Bure z dewizką bo by mi na plaży trochę szorty CIONGNOŁ

One są fajne i do gabloty jak najbardziej a do noszenia to damską łapkę :)

Ale jak ktoś chce to wiadomo nikt nie zabroni

Nie obrarzajta się chłopy ale popieram ridah-a trzeba tylko dobrze odczytać jego intencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pawle nie bardzo rozumiem dlaczego większość naszych zegarków nie nadaje się do noszenia? Chyba że bierzesz pod uwagę to że ktoś ma ich tyle że nie jest w stanie ich przenosić ;) albo same nosy i szkoda... ja mam kilka ulubionych rusków które godnie noszę na nadgarstku głównie garniturowce, które przyciągają uwagę innych. Z działu "jaki zegarek masz..." widać że użytkowników jest więcej.

Co do arbuza to fakt że jest to na tyle specyficzny zegarek i nie każdy odważy założyć się go na nadgarstek :) ja się nie odważę :P

Ale nie popadajmy w paranoje że ten kto go założył nie jest prawdziwym facetem. Mi też się zdarza założyć jakaś fioletową koszulę, czy to znaczy że już jestem ciotą? :)

Zgodzę się jednak z faktem że zdarzają się faceci nieco zniewieścieli, z włoskami na żel itd ale oni wtedy starają się na siłę być męscy i zakładają białe koszule ;)

Ja bym bardziej martwił się o młodsze pokolenie gdzie facet ma grzywkę na pól twarzy, rurki, jakieś pepegi na nogach i torbę przewieszoną do kolan... to mnie bardziej martwi niż kolor mojej koszuli ;)

 

Przypomniał mi się taki dowcip jak to rozmawia dwoch kolesi i jeden pyta drugiego o akwarium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, a dziadzius nie

powinien podlewać kwiatów, a tatuś pomagać w odrabianiu lekcji... bo to nie męskie....

Widzę, że kolegama dziecko w pierwszej klasie (jamm), lub interesuje się nauczaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to nie tak !!!!!

U mnie z kolei jak koszula to tylko nie biała - jak garnitur to nie czarny

Co do zegarków - wszystkie zegarki garniturowe Polioty Łucze Rakiety itp... jak najbardziej bo samemu nosiłem - Jak najbardziej Komandiry zwykłe Polioty 17j i tym podobne

Ale już np Moskwa czy małe pobiedy no jakoś tak nie teges jak dla mnie choć w kolekcji pozycja obowiązkowa - ale jak sam napisałeś Sława Arbuz jest specyficzna i takiego ja bym nie założył jednak idzie zima , długie rękawy , wczaśno robi się ciemno to idealna pora na ARBUZA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam swoj powyzszy post to sie usmiecham bo oddaje to co mysle í jest smieszny.

Nie wyciagam wnioskow tylko stwierdzam fakt. Chlopcy - niebieski, dziewczynki - rozowy. Kazde dziecko í rodzic to wie. Osoby pomiedzy tymi stadiami rozwoju jak widac czasami zapominaja.

 

Czy kolega wie, że w różnych regionach Polski obowiązują różne kolory dla dziewczynek i chłopców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tę wymianę zdań ujął ze swojej strony tak... jeżeli komuś sprawia przyjemność noszenie arbuza czy innego "niemęskiego" zegarka to jest to jego sprawa i opinia innych mu w tym na pewno nie przeszkodzi ;) czyjeś zdanie jest tylko czyimś zdaniem

Aha... mój arbuz na zawsze w gablocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aha... mój arbuz na zawsze w gablocie ;)

 

 

Tak jest !!!!! Arbuz powinien pozostać NOSem tak to ujmę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złote roleksy noszą Cyganie, długie włosy u faceta to wiadomo co, generalnie chłopcy nie bawią się zabawkami dla dziewczynek i na odwrót.....

 

Chłopaki zakończmy dyskusję bo czytam i oczom nie wierzę - rozumiem, że kolega ridah pobiedy z lat 60-tych nie założy bo to w dzisiejszych czasach typowo damski zegarek......

 

De gustibus.... a co ważniejsze: "Przykazanie nowe daje Wam, byście się wzajemnie miłowali".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

De gustibus.... a co ważniejsze: "Przykazanie nowe daje Wam, byście się wzajemnie miłowali".

:D  :lol:  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wiedziałem, że tak to się właśnie skończy.

 

Grzegorz faceci w długich włosach są bardzo męscy, no np Janosik! ;)

Sam bym zapuścił sobie włosy tyle że wtedy bym przypominał bardziej Myszkę Mickey z moimi zakolami..

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by się zastanawiać co myślą inni to w ogóle nie powinno się nosić radzieckich zegarków bo w ogólnym odbiorze społecznym radzieckie to chłam. Każdy niech sobie nosi co mu się podoba, akurat tolerancja zawsze była siłą działu radzieckiego. 

Osobiście Arbuza cenię właśnie dlatego, że jest różowy, czyli inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem w czym problem, skoro zegarek w czasach produkcji był jako męski, nie widzę powodu aby jakoś to przeszkadzało w noszeniu tego zegarka, raz na jakiś czas obecnie. Różne style się przewinęły i przewijają. Punkt patrzenia, zależy od punktu siedzenia  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proponuję pozamiatanie tego spamu lub ewentualnie przeniesienie do wątku : Pokaż swojego Arbuza.

 

Obecnie ten "podrozdział"  traci swoje przeznaczenie t.j. : "Nie przepłacajcie na allegro"   :wacko:

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz na forum w roznych miescach (najczesciej tutaj ale nie tylko) pojawiaja sie "perelki" zbyszka vel anoli moze by tak zalozyc osobny watek dla "mistrza" ??

Mam jeszcze pytanie jakie sa jego "grzechy"? Z ostrzezen wynika ze jego wyroby rosyjskopodobne to skladaki kilku zegarkow sprzedawanych jako -super stan, NOS itp, ale czy ma tez na koncie niedziałajace jako - perfekcyjny chod??

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.