Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi Nam teraz prowizję zapłacić za ekspertyzę po 10% proponuję. Piszecie się? :D

 

 

 

Ja się piszę, ew. może być inna Rodina w rozliczeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Co tu się dziwisz? Cena jak najbardziej adekwatna bo tyle jest warte samo złoto w tym zegarku... (na marginesie kilkanaście lat temu jak złoto tanio stało kupiłem takiego za 600zł) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w złotkach, ale to chyba standardowa allegrowa cena za złoty zegarek, a porównując z cenami chińskich podróbek zbynia to w zasadzie jak za darmo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak patrzę, że prawdziwych aukcji zegarkowych to już strasznie mało. Większość aukcji z droższymi zegarkami (często BCM) wyglądają jak sztucznie podkręcane.

To nie tylko gorączka złota a gorączka zegarków i nieuczciwi sprzedawcy mają gdzie poszaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż tu jest info, że to podróbka

 

Złota koperta jest ok. Tylko tarcza to współczesne prawdopodobnie ukraińskie g..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota koperta jest ok. Tylko tarcza to współczesne prawdopodobnie ukraińskie g..... 

Po czym stwierdzasz, że tarcza to podróba? Mam taką samą tarczę, odkupiłem od zegarmistrza, który kopertę sprzedał na złom. 

post-41034-0-27537000-1395421260_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym stwierdzasz, że tarcza to podróba? Mam taką samą tarczę, odkupiłem od zegarmistrza, który kopertę sprzedał na złom. 

ridah o tej pisze że jest gó..

http://allegro.pl/cudowny-zloty-zegarek-poljot-de-luxe-automatic-i4059596708.html

Twoja jest jak najbardziej ok. Swoją drogą świetny jest ten złoty Poljot z tą tarczą.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tego wart. Samo złoto tyle, a i zegarek nie taki już częsty. Myślę już dłuższy czas o takim tylko wciąż kasy nie mogę odżałować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak za darmo ;)

Zwłaszcza,że tarcza podniszczona.

A ten "cudowny" poljot automat z aukcji ma faktycznie nówkę tarczę podrobioną - śnieżnobiała, a w okienku datownika patyna czasu. Strasznie to się gryzie. Koronka też nie pasi.W życiu bym tego nie kupił.

Prawdziwa tarcza złotego automatu poljota wygląda n.p. tak:

post-34219-0-57607300-1395437156_thumb.jpg

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram sie wrzucic swojego automata 29 j w zlotej kopercie. Tarcza jest inna niz w powyzszych. A tak z innej beczki to dotychczas byly skladaki tarcz od zlotych zegarkow ze sciemnionymi kopertami. A tu na odwrot. Moze zlote koperty zaczna sie cenic. W koncu duzo sie stopilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że "antimagnetic"  :D

Jak tak patrzę na zdjęcia, to powinno być jeszcze "shock absorber". ;)

 

A tak swoją drogą to zegarek ciekawy i dobrze zaprezentowany. Aż szkoda że wiem, czego się spodziewać w środku.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.