Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

Jeszcze będziemy czekać. Wysyłki miały zacząć się w kwietniu. Prędzej spodziewam się kolejnego opóźnienia niż wyprzedzenia tego terminu. Jak już, to pierwsze zdjęcia pojawią się za kilka dni  ;)

Tak, mam w głowie już przynajmniej dwa pomysły :-)

Jednym z tych pomysłów jest "Biały Satelita" z czarnymi wskazówkami?

post-94220-0-79957000-1554276179_thumb.jpg

Biały fajny Ja bym wskazówki zmienił by godzina była czytelniejsza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja bym czekał na wersję z granatową tarczą białymi subtarczami i czerwonym bezelem. Polski skx pepsi :)

A ja bym czekał na wersję z granatową tarczą białymi subtarczami i czerwonym bezelem. Polski skx pepsi :)

Widziałem sporo zegarków z bezelami "pepsi" - wszystkie świetnie wyglądają jedynie na zdjęciach, na żywo "czar pryska"...wiec nie wiem czy warto iść w tą stronę, poza tym dwukolorowy bezel ma sens jedynie przy funkcji GMT

Edited by Kropla

W czeluściach internetu znalazłem jeszcze taki stary projekt...

Myślę, że powinno się wrócić do tej wersji i skierować ją do produkcji. Brałbym chyba obie  :D . Wyglądają o klasę lepiej niż S.13 i S.13s, które znajdują się obecnie w realizacji. 

Myślę, że powinno się wrócić do tej wersji i skierować ją do produkcji. Brałbym chyba obie  :D . Wyglądają o klasę lepiej niż S.13 i S.13s, które znajdują się obecnie w realizacji. 

Ja tez! :D

Jako właściciel kilku Vratek, w tym chrono s.12 napiszę:

-Dość niebieskiego, czarno-bialego, bialo czarnego. to juz bylo. 

-Ja osobiscie wiecej nie kupie zadnej z serii s. dopoki nie beda zmienione sztachety. Takie prostokąty nie podobają mi sie. Ale to rzecz gustu. TYLKO MOJEGO. Za to mam to co chcę w WZ1. Wskazówki tam na renderach i zdjęciach wyglądają obłędnie. Zamowiony!

-S13 kolorystycznie jest całkiem ciekawa. Będę jej bronił. Inna niz pierdyliard tanich zegarkow.

-Chciałbym aby serie chrono były produkowane w jak najbardziej nietypowych kolorach. Wczesniejsze serie są świetne. I tym Marcin może się odróżnić od zalewu rynku. Szukałem ostatnio ciekawego zegarka w kolorze czerwieni, burgundu, wiśni. Bardzo malo jest tego na rynku. Jest ryzyko. Ale bez ryzyka nie ma szampana. Marzy mi cos takiego w kopercie  rocznicowego.

- Jak na razie nie zawiodlem sie na projektach VC.W tym roku szykuja sie petardy. Casual Diver, chrono a'la formmeister.... to bedzie dobry i roznorodny rok. Szykujcie portfele.

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

@opolczyk, nie tylko Ty jesteś właścicielem kilku zegarków Vratislavii czy też kilku ich chronografów serii "S". 

Szanuję Twój gust. Nie podoba Ci czarno-biało-granatowo jakaś tam kolorystyka - OK. Nie ma problemu. Nikt Cię przecież do niczego nie zmusi. Mnie się akurat taka kolorystyka podoba. Będę wyżej oceniał takie zegarki od tych utrzymanych w (powiedzmy) czerwono-brązowo-szarych czy jakiś tam innych. 

- Też czekam na S.13. Jestem bardzo ciekaw jak będzie on wyglądał w rzeczywistości. Zawsze coś nowego. 

- Wz.1 już do mnie idzie. Cieszę się, że coś nowego u Vratislavii w temacie chronografów się pojawiło. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu jak seria "S". Mam też nadzieję, że "Wz." będzie rozwijany w różnych kolorystykach w tym w tej granatowo-czaro-białej. Bo czemu nie. 

@QuadrifoglioVerde - niebieskie o do tego podziałka tachymetru, która do mnie przemawia. Swoją drogą na tle Granatowych/Niebieskich S.3 i S.10 ten porzucony projekt wydaje się prezentować na prawdę dobrze. W moim odczuciu nawet lepiej. 

@opolczyk, nie tylko Ty jesteś właścicielem kilku zegarków Vratislavii czy też kilku ich chronografów serii "S". 

Szanuję Twój gust. Nie podoba Ci czarno-biało-granatowo jakaś tam kolorystyka - OK. Nie ma problemu. Nikt Cię przecież do niczego nie zmusi. Mnie się akurat taka kolorystyka podoba. Będę wyżej oceniał takie zegarki od tych utrzymanych w (powiedzmy) czerwono-brązowo-szarych czy jakiś tam innych. 

- Też czekam na S.13. Jestem bardzo ciekaw jak będzie on wyglądał w rzeczywistości. Zawsze coś nowego. 

- Wz.1 już do mnie idzie. Cieszę się, że coś nowego u Vratislavii w temacie chronografów się pojawiło. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu jak seria "S". Mam też nadzieję, że "Wz." będzie rozwijany w różnych kolorystykach w tym w tej granatowo-czaro-białej. Bo czemu nie. 

@QuadrifoglioVerde - niebieskie o do tego podziałka tachymetru, która do mnie przemawia. Swoją drogą na tle Granatowych/Niebieskich S.3 i S.10 ten porzucony projekt wydaje się prezentować na prawdę dobrze. W moim odczuciu nawet lepiej. 

S.3 jest świetna, S.10 nie mój gust - zgodzę się z @Marcin Pawlak, porzucony projekt jest bardzo ciekawy (dla mnie ciekawszy niż S.13 i S.13s).

Wz.1 - opłacony, ma do mnie dotrzeć po 18 kwietnia :)

W czeluściach internetu znalazłem jeszcze taki stary projekt...

Naprawdę fajny projekt. Biorę tego z lewej :)

I podłączę się do opinii, że kolejne chrono powinny iść w odważniejszym kolorystycznie kierunku.

Edited by retroboy