Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz widać harmonię pomiędzy wskazówkami i koronką. Ładnie całość się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dawno nie gościłem w tych progach. Prezentuje się wyśmienicie! Jeśli to możliwe to chciałbym dokonać zmiany w zamówieniu- nic wielkiego-datę w jednym zegarku bym zobaczyć chciał.

To i tyle


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma i wskazówki fajne.

Tylko dałeś to nie w tym wątku,sam zajrzałem tu przez przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, jeszcze mamy 1 dzień na decyzje, czy wskazówki lub koronkę robimy szczotkowaną czy tak jak jest na połysk ?

Wskazówki kazałem Heniowi poszukać szerszych, te nie są złe..ale może szersze byłyby lepsze. Zobaczymy co znajdzie.

 

Jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście koronka i wskazówki szczotkowane,ta koronka za bardzo rzuca się w oczy i nie za bardzo współgra z kopertą która nie jest w połysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-ha  :)  wskazówki ciut szersze będą ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szczotkowane elementy będą lepsze. Szerokość wskazówek jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te są fajne, ale szersze wskazówki będą super. Elementy szczotkowane chyba bardziej mnie przekonują. A jaka jest Twoja QV opinia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciut szersze i nieco krótsze. jestem za szczotkowaniem,

a całość robi świetne wrażenie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokoćc wskazówek jak dla mnie OK jednak  skłaniam się bardziej na szczotkowana koronkę, która w w tym połysku bardzo się wyróznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowane i szersze.

Piękny będzie .... może na Zajączka go znajdę w krzakach obok jajek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka symbolizuje pocisk z naboju do VISA(taki zamysł projektu), a widział ktoś szczotkowane pociski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi błyszcząca się podoba, ale demokratycznie możecie zadecydować. Szczotkowana też zła nie będzie...to kosmetyka. Będzie wyglądała na lekko zaśniedziałą poprzez swój matt. Obie wersje są poprawne.

Natomiast nie do końca wiem czy dobrym pomysłem byłoby poszczotkowanie wskazówek a zostawienie błyszczącej koronki, wtedy kolor z racji innej powierzchni by się nieco różnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Blyszczaca koronka tez mi sie podoba. Przyciaga wzrok ale jezli koronka jest miedziowana to z czasem miedz i tak zmatowieje. Chyba, ze jest czyms dodatkowo zabezpieczona. Moim skromnym zdaniem wskazowki i koronka lepiej beda wygladaly w takiej samej tonacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym żeby wskazówki i koronka tworzyły jedną całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błyszcząca koronka-pocisk stanowi genialny kontrast dla tej matowej poprzecieranej koperty. Moim zdaniem bardziej pasują do niej takie same, czyli błyszczące wskazówki. Inaczej będzie za dużo różnych kolorów i faktur.

P.S. Wklejam czarnego Panerai'a z błyszczącymi wskazówkami. Chyba nie wygląda źle?

post-83236-0-78353800-1450443540_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Błyszczące zdecydowanie, i to zarówno wskazówki jak i koronka. Szczotkowana koronka moim zdaniem nie będzie nawiązywała do założenia (nabój). A wskazówki błyszczące za koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki zdecydowanie błyszczące - ten połysk będzie i tak widoczny tylko pod pewnym kontem i w odpowiednim oświetleniu, i będzie to robiło wrażenie "błysku". Weźcie pod uwagę że luneta zegarka jest wysoka co da "cień" na tarczę i polerowane wskazówki nie będą razić po oczach. 

Podobne wskazówki mam w Magrette i uważam że to jeden z wielu fajniejszych szczegółów (nie cierpię określenia "smaczek") w tym zegarku i jest też wypukłe szkło które również efekt "błyszczenia" zdecydowanie "osłabia" (w Visie też będzie szkło wypukłe).

 

Reasumując - polerowane wskazówki i koronka błyszcząca.

 

2elxojt.jpg

 

10rnx1g.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to potężny zegarek dlatego uważam, że wskazówki powinny wyglądać na bardziej masywne. Co do koloru to powinien się zgrywać jakoś z koronką. Albo oba elementy błyszczące, albo oba matowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za polerką, koronka zciemnieje a co do wskazówek to Daito sypnął przekonującymi konkretami. Szersze wskazówki byłyby lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przychylam sie do "poszerzenia" wskazówek.

Czuwaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50/50 opinie. więc zostaje polerowane. Dziekuje za wyrażenie opinii. Zgadzam się, że szczotkowane wskazówki są mniej efektowne. Przy matowej tarczy i kopercie kontrast się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Polerka rządzi.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.