Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Czy ja dobrze widzę, iż indeksy są wklęsłe? :) Czy to tylko złudzenie :(

O i T 

Renderki super wszystkie robią duże wrażenie nie mogę się już doczekać zaliczkujmy jak najprędzej na kolor byłem zdecydowany od samego początku ale fajnie by było gdybym mógł do brązowego dokupić sobie jeszcze czarny pasior w oryginale :)

Dobra... koniec zabawy "trza" robić zegarki... bo się ściemnia

o to to to :D

jest moc, czarny niszczy system. Nawet Darth Vader przeszedłby na jeszcze ciemniejszą stronę mocy dla niego :lol:

Czyli zaliczki za Visa w czerwcu a co z zaliczkami za formmeistera? Jeżeli w lipcu, to się skuszę na czarnego visa-jest moc!

Edited by michniknieadam

Wizualizacja super. Tak tylko patrzę na te naboje... czasem takowe widzę na strzelnicy, świecące jak złoto. Te które mam od kilku lat w magazynku są już prawie zielone z patyny i porysowane od ładowania/rozładowywania. Ale to chyba nie istotne.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Jak byłem do tej pory za brązowym to teraz im dłużej patrzę na render czarnego to on coraz bardziej mi sie podoba. A dwóch nie wezmę :). Czarny tak samo świetny i jak koledzy pisali data jak najbardziej pasuje. Cieżki będzie wybór odnośnie koloru.

Brąz bez daty jednak do mnie nadaje alfabetem Morse'a. Zakochałem się. Pozostałe też niezłe więc może być koktail, ale 4 sztuki na 100 % biorę

@rtur

No właśnie! Straszny zastój zapanował. Konkretyzujmy działania, Panowie, bo kasa się rozejdzie;-) Czy Kierownik akcji może podać spodziewany termin "zmaterializowania się" VIS-watcha?

Edited by dagosta

No właśnie! Straszny zastój zapanował. Konkretyzujmy działania, Panowie, bo kasa się rozejdzie;-) Czy Kierownik akcji może podać spodziewany termin "zmaterializowania się" VIS-watcha?

Rozpultaj kasę podczas wakacji, a od września zacznij ciułać.

Jeszczę parę chwil, cierpliwości...to skomplikowany zegar, musieliśmy pogrubić dekielek bo wkładka powoduje że stalowa jego część byla zbyt cienka i Henio miał obawy o 200m.

Czekamy cierpliwie, a tak w ogóle to gratulacje za projekt VIS-a twórcom, jest BOMBOWY ;)

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Czekamy cierpliwie, a tak w ogóle to gratulacje za projekt VIS-a twórcom, jest BOMBOWY ;)

:D Chyba bardziej WYSTRZAŁOWY ;)

I znowu cicho szaaaaaaa :)

Kiedy zaliczkujmy ?

Spokojnie z tym zaliczkowaniem. Niech najpierw bedzie pewne ze produkcja moze ruszyc bo zaplacimy a potem bedzie frustracja ze kolejne pol roku trzeba czekac

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

:D Chyba bardziej WYSTRZAŁOWY ;)

Chciałem, żeby było z większym hukiem ;)

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Jeszczę parę chwil, cierpliwości...to skomplikowany zegar, musieliśmy pogrubić dekielek bo wkładka powoduje że stalowa jego część byla zbyt cienka i Henio miał obawy o 200m.

nie wiem czy ktoś zauważył że powyższe potwierdza wkładkę w dekielku

bo cały czas bałem się że jednak ona umrze

teraz się cieszę bo to fajny smaczek w zegarku :)

Guest

nie no... jeśli się z tą wstawką w deklu wr200m uda, to ściągam mój cylinder przed QV ;)

Ukryłem posty które znowu rozdrapywały coś co zostało zakończone.

Chłopaki...proszę Was...design został ustalony. Rendery - bardzo czasochłonne powstały. Nie ma już odwrotu.

Lepiej liczcie srebrniki bo na dniach lecimy z zaliczkami.

No to Tik Tak Tik Tak..... Miedziaki czekają, tylko na hasło do zrzutki wszyscy chyba coraz bardziej niecierpliwie już czekają B)

Lepiej liczcie srebrniki bo na dniach lecimy z zaliczkami.

Przypomnij proszę, po ile będziemy zaliczkować?

Dobrze by było rozpocząć przedpłaty już. Za chwilę rozjedziemy się na urlopy i będzie trudno śledzić postęp prac i rozpoczęcie przedpłat. 

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Najlepiej byloby poczekac z zaliczkami na po wakacjach. Zaraz i tak zaczyna sie sezon martwy i zapewne wszystko i tak dziac sie bedzie dopiero potem

Edited by maze123

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.