Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dziś we Wrocławiu nie ma meczów.

Dawaj zdjęcia :D

Edited by rk7000

Pozdrawiam

Roman

motyla noga, toż to cios poniżej pasa  :P

do tej sytuacji idealnie pasuje fragment pewnego polskiego filmu ale nie wiem czy cenzor by to przełknął  :lol:

On chyba poważnie z tym meczem ... masakra jakaś... no nic trzeba jeszcze do jutra wytrzymać :/

gorzej jak publika na meczu zacznie skandować "dawaj foty VISa, dawaj foty VISa..."  :lol:

Panowie, o 20.30 kibicujcie Polakom. Mam cynk że jak Bigler czas weźmie to w TV pójdą fotki VISa i Formmeistera ;)

Pozdrawiam

Roman

Nie było fotek. Bigler na nadgarstku ma jakieś paciorki...

A tak na serio. Byłem przekonany że Foremki bedą urywać te ze szlifem słonecznym...poczekamy zobaczymy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie żebym nóżkami przebierał, czy poganiał, co to to nie ... ale mecz się skończył dobry kwadrans temu ;)

a nawet dwa... :)

220

jestem. Ale roboty bardzo dużo :-( , postaram się zdjecia zrobić ale to na spokojnie a nie na wariata. Pogoda też paskudna, niebo zasnute...a ocenianie kolorków przy sztucznym świetle jest bardzo złym pomysłem.

VIS jest cholernie ciężki - naprawdę kawał żelastwa...ale sprawia wrażenie pancernego...i na pasku bardzo dobrze i komfortowo się nosi. Szkło ma podwójny AR ale mimo że chińskie to czapki z głów naprawdę zadziwiająco dobrej jakości powłoki...no ale co ja tam widziałem z chinskich AR widywałem tylko te kiepskie w Parniakach - gdzie szkła wyglądały jak pomalowane niebieską farbą. Tutaj nie am tego efektu.

Dawać zdjęcia... Już mi się udziela...

Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Panowie, mam wazniejsze rzeczy i jak ich nie zrobie w ciagu apru godzin to będa obsunięcia tygodniowe...z Waszymi zegarkami, sporo chinskich dostawcow juz od jutra idzie na urlop i trzeba pewne instrukcje przekazac dzis. a paczke odebralem dopiero wczoraj po poludniu.

Wiem, wiem... żartuję. Czekaliśmy tyle poczekamy jeszcze chwile. Aby projekt się szczęśliwie zakończył.

Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

U mnie się przejaśniło...światło do fotek super

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

w sumie te wskazówki są Ok, a ja je zmieniłem :/ , nie wiem czy te nowsze będa lepsze...no cóż no cóż...

Panowie te zdjęcia to nic, na żywo jak moja kobieta twierdziła od początku ze ten zegarek to brzydactwo to jak zobaczyła go na żywo to stwierdziła, że jest genialny :-)

Edited by QuadrifoglioVerde

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.