Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

tego kiedy przeskakuje można dowiedzieć się ze specyfikacji mechanizmu ;-)

 

A tymczasem zapisy tak jak przewidywałem stanęły nam gdzieś w okolicy 80tki. Słabo to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 150 na pewno dojdziemy, może być problem z  wielokrotnościami, ale patrzmy na to z perspektywy kilkunastu miesięcy oczekiwania. Z pewnością kolejni chętni się znajdą.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym spokojny.

 

Marcin, opracujmy dobre rendery finalnych wersji - łatwiej będzie rozreklamować ten projekt. (Ja np. nie chcę pokazywać kolegom wersji nieostatecznej, a wiem, że pewnie będzie kilku zainteresowanych jak zobaczą dobre rendery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego kiedy przeskakuje można dowiedzieć się ze specyfikacji mechanizmu ;-)

 

Hmmm, nie do końca rozumiem co ma tutaj do rzeczy specyfikacja mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym spokojny.

 

Marcin, opracujmy dobre rendery finalnych wersji - łatwiej będzie rozreklamować ten projekt. (Ja np. nie chcę pokazywać kolegom wersji nieostatecznej, a wiem, że pewnie będzie kilku zainteresowanych jak zobaczą dobre rendery)

 

Masz rację, na razie trzeba poprawić kopertkę i wtedy zajmiemy się ostatecznymi grafikami...zajmiemy....spadnie to na Bartka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1
Myślę, że co najmniej kilka osób czeka na finalny projekt przed zapisem... sam tak miałem zrobić ale doszedłem do wniosku, że visa tak czy siak trzeba mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie do końca rozumiem co ma tutaj do rzeczy specyfikacja mechanizmu.

 

W specyfikacji jest zapisane w jakim zakresie godzin następuje zmiana daty. Więc nie potrzeba odsłoniętego datownika aby ocenić czy cyferki już przechodzą.

O to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta zmiana daty to żaden problem ale dla ścisłości:)

Wydaje mi się, że nie bierzesz pod uwagę jednego. Osoba która będzie składała zegarek bez widocznego datownika będzie zwracała uwagę tylko i wyłącznie na zgranie wskazówki minutowej z godzinową, zupełnie olewając zakresy zmiany daty. Więc w jednym zegarku taka zmiana może się odbywać w zupełnie w innym czasie niż w kolejnym, bliźniaczym egzemplarzu. Mylę się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta zmiana daty to żaden problem ale dla ścisłości:)

Wydaje mi się, że nie bierzesz pod uwagę jednego. Osoba która będzie składała zegarek bez widocznego datownika będzie zwracała uwagę tylko i wyłącznie na zgranie wskazówki minutowej z godzinową, zupełnie olewając zakresy zmiany daty. Więc w jednym zegarku taka zmiana może się odbywać w zupełnie w innym czasie niż w kolejnym, bliźniaczym egzemplarzu. Mylę się?

 

Za trudne pytanie jak na tą godzinę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego kiedy przeskakuje można dowiedzieć się ze specyfikacji mechanizmu ;-)

 

A tymczasem zapisy tak jak przewidywałem stanęły nam gdzieś w okolicy 80tki. Słabo to widzę.

 

Byłbym spokojny.

 

Marcin, opracujmy dobre rendery finalnych wersji - łatwiej będzie rozreklamować ten projekt. (Ja np. nie chcę pokazywać kolegom wersji nieostatecznej, a wiem, że pewnie będzie kilku zainteresowanych jak zobaczą dobre rendery)

No i pamiętajmy jeszcze o magii liczb :) Jak ruszy się temat zapisów na numerki to też kilku kolegów się przestanie zastanawiać. Bo nie ma to jak mieć zegarek z wymarzonym numerkiem  :P  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powróciło pytanie o dekiel, a ja na samym początku pytałem o to to wszyscy się tylko śmiali :( 

Może wrócimy do tematu pasków (czy to już klepnięte jest na 100%?) i pudełek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski zostawimy sobie na deser jak już wyprodukujemy koperty. Pudełka były omówione, ale jeszcze nie przesądzona jest ich kwestia bo jeden z kolegów mówił że postara się załatwić menażki z demobilu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił to się pewnie postara,pewnie pracuje w weekened bezboznik:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi na to że opcja "bez daty" cieszy się zdecydowanie większą popularnością niż "z datą" :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej .kto mi poda namiar gdzie tu na forum znajdę jakieś rozmiary tego zegarka ,bo mi wpadł w  łoko :) a dużo tego tu jest.zobaczyłem go po raz pierwszy i całkiem przyzwoity tylko bym chciał wiedzieć jakieś szczegóły.  Czy koronka np. dokręcana itd. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi na to że opcja "bez daty" cieszy się zdecydowanie większą popularnością niż "z datą" :)

ja widzę inne wyniki... ;p


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzę inne wyniki... ;p

 

Gdzie widzisz??? jak na chwile obecną na 106 szt deklaracji zakupu 86 bez daty... chyba że coś pomyliłem przy liczeniu... :P


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o datę to tu akurat Marcin dał możliwość  wyboru więc chyba nie jest to problemem.

 

Mnie zastanawia opcja "czarna" która w ankiecie była na równi z innymi a teraz  widziałem chyba jednego chętnego                      

( przeglądałem pobieżnie)

Czy tarcza  w kolorze  czarnym - "stealth"  będzie produkowana?  To tylko takie z ciekawości zapytanie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest w otwartych ankietach. Jak przychodzi do realnych zapisów pragmatyzm bierze górę, a czarna tarcza, to nie militarny kolor:-)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.