Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy jak z tymi mechanizmami wyjdzie. do VISA z time module nie bedzie problemow ale o miyotkę 9130 niestety trzeba powalczyć. Dzisiaj musiałem się tłumaczyć przed jakimś managerem z Miyoty, co , kiedy , ile rocznie bede produkowal zegarkow, ile mam sklepow, jaki mam target. Standardowy czas dla 300sztuk mechanizmow to uwaga 10 miesiecy oczekiwania :D , ale jak on mnie tam gdzies do szufladki co po drabince do niej trza wejsc wsadzi to moze sie uda za 3 miesiace. Ale musze miec piekne oczy i zgrabne pośladki bo inne argumenty są słabiej punktowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak z tymi mechanizmami wyjdzie. do VISA z time module nie bedzie problemow ale o miyotkę 9130 niestety trzeba powalczyć. Dzisiaj musiałem się tłumaczyć przed jakimś managerem z Miyoty, co , kiedy , ile rocznie bede produkowal zegarkow, ile mam sklepow, jaki mam target. Standardowy czas dla 300sztuk mechanizmow to uwaga 10 miesiecy oczekiwania :D , ale jak on mnie tam gdzies do szufladki co po drabince do niej trza wejsc wsadzi to moze sie uda za 3 miesiace. Ale musze miec piekne oczy i zgrabne pośladki bo inne argumenty są słabiej punktowane :D

Napisz że jesteś czarny i wyczuwasz dyskryminację na tym tle.... :P

Ja w takich sytuacjach mam "syndrom złamanego nagarstka" ;) i udaję że dzwonie do babci w Jafie-zawsze działa :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi nie,

skoro Formmeister ruszył wcześniej to dlaczego ma wychodzić pół roku po VISie

 

Mow za siebie kolego.

Kibicuje obu projektom i oba kupie, ale faktem jest, ze Formmeister byl wczesniejszym projektem i powinien byc prowadzony przed VISem.

Niechcący wprowadziłem niepotrzebne zamieszanie ale już piszę z czego to wynikało.

QV  nie powiedział jasno ale mocno dał do zrozumenia że projekt VIS może wyprzedzić  projekt Formmeister z przyczyn technicznych. 

Reszta to moja wyobraźnia a ta zakłada że  te  projekty   musi dzielić conajmniej pół roku bo wielu z nas nie będzie sobie mogło pozwolić na dwa zegarki w odstępie miesiąca czy dwóch a przecież nie o to chodzi żeby ktos rezygnował z zehgarka bo finansowo nie da rady.

 

Osobiście mam zamiar niedługo odebrać chrono :D , na VIS jestem zapisany a na Foremkę zapiszę się jak tylko pojawi się lista ;)  i jest mi obojętne który projekt będzie pierwszy realizowany.

Patrząc jednak realnie to zapisy na VIS już są więc raczej będzie miał pierszeństwo czy się to komus podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już okreslone wymiary Visa, przeglądałem wpisy ale musiało coś mi umknąć. Interesuje mnie średnica oraz lug, mam witkę :'(, a plan bardzo ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość lufy 120mm ;-) :-P a mnie zależy na odległości pomiędzy uszami koperty zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość lufy 120mm ;-) :-P a mnie zależy na odległości pomiędzy uszami koperty zegarka

cfajundcfancyś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lug to lug tylko aby nie po kantońsku, wschodnioniemiecki akceptuje :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podrzuci linkiem do tego projektu pierwszego, który ściga się z VISem? 

 

zastanawiam się ciągle nad tymi pudełkami, może by na nich coś namalować/wytłoczyć związanego z Visem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopniowo kończą się menażki, w których ma przyjść pierwszych 150 VISów, a wciąż nie ma finalnych grafik ostatecznych wersji produktu. Czy wiesz Marcinie, kiedy należy się ich spodziewać?

 

Nie mogę reklamować tego produktu pokazując znajomym nieaktualne grafiki, a chciałbym, aby znajomi załapali się na wypasione opakowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopniowo kończą się menażki, w których ma przyjść pierwszych 150 VISów, a wciąż nie ma finalnych grafik ostatecznych wersji produktu. Czy wiesz Marcinie, kiedy należy się ich spodziewać?

 

Nie mogę reklamować tego produktu pokazując znajomym nieaktualne grafiki, a chciałbym, aby znajomi załapali się na wypasione opakowania...

Hmm... Znajomi mają byc na innych prawach niż Forumowicze? Może im po prostu powiedz że menażki się kończą pomimo, że ostatecznych grafik jeszcze nie ma.

Mój znajomy zobaczył co się kroi, zadał parę pytań i zażyczył dwie sztuki. O menażkach przypomniałem sobie jak "domawiałem" te dwie sztuki  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tym sposobem na forum zegarkowym zaczyna brakowc menazek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menażki, przytargałem na strych bo mi przeszkadzały w garażu :P , niby tylko 150sztuk ale sporo miejsca zajmują. VIS powstanie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIS powstanie szybko.

 

Może na gwiazdkę już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sanik, pozwól QV skończyć najpierw jeden projekt, a potem zamęczaj o dostawę kolejnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Znajomi mają byc na innych prawach niż Forumowicze?

Zupełnie nie o to chodzi rk. :-)

Projekt ma ruszyć przy chętnych na 150 zegarków. Chcę w tym pomóc reklamując ten projekt. Rzecz w tym, że zamówienia będą składane z wygody za moim pośrednictwem, a mnie zwyczajnie nie stać na więcej niż jednego VISa i nie mogę sobie pozwolić na zostanie z więcej niż jedną sztuką. Nie piszę tego, abyście znaleźli dla mnie bezpieczne rozwiązania, bo takie są i je znam, ale ze względów praktycznych nie wchodzą w rachubę - wyjaśniam jedynie, dlaczego zależy mi na renderach i to zanim "stuknie" 150ty egzemplarz.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie troszkę nie rozumiem Twoich intencji ;) Z jednej strony piszesz że chcesz aby uzbierało sie 150 chętnych żeby projekt ruszył, z drugiej strony martwisz się że te 150 osób uzbiera się zanim pojawia sie rendery.

No dobra, nie moją sprawa, dla mnie tylko kwestia czasu jestto jak liczb chętnych przekroczy 150 zegarków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mamy 125 - czyli 25 wolnych puszek... znaczy menażek zostaje :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałym jest, że QV jest zajęty teraz dystrybucją wyczekiwanej partii chrono, ale mam nadzieje, że po świętach przyspieszymy trochę z tym projektem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kolejce czeka Formmeister, wiec spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.