Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Nightdream

Kraby z rodziny Kirowa

Recommended Posts

Fajowska Rodina - już chwaliłem, ale taki zegarek i stan... Ech! :)

Dzięki Łukasz

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Wostok automat a la Kirowskije. Jak napisał sprzedawca, prawdopodobnie specjalna i krótka edycja na rynek włoski.

Pewnie długo nie zobaczymy tego zegarka bo jest rzadki i drogi (w chwili rozpoczęcia licytacji, ktoś ją od razu zakończył i kupił od ręki za 3 tys. złotych). Wrzucam, mimo, że jest to tylko reedycja.

post-97171-0-04368900-1551000054_thumb.jpg

post-97171-0-28339200-1551000182_thumb.jpg

Edited by Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Zgadza się w tutaj jest dopasowana w punkt, a tam założona bo taka akurat była

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zabrałem się do przywracania do życia ostatnio kupionego Kirova. Wygląda już nie najgorzej, ale chciałbym zabrać się za doczyszczenie ringu z indeksami godzinowymi. Chciałbym, ale trochę boję się go ruszyć, aby czegoś nie spieprzyć. Jak się do tego zabrać? Fotki mojego Kirova poniżej.

post-107719-0-77367500-1551023862_thumb.jpg

post-107719-0-68301900-1551023886_thumb.jpg

Ja też, nic z niego nie wyciśniesz a najpewniej popsujesz. Na alle zawsze jest jakiś zmyty zegarek.

Kupujesz spłowiały zegarek który ma pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt lat i chcesz z niego robić nówkę? Nie da rady.

Szukaj lepszego i go kup, albo zaakceptuj taki jak masz.

Ja też, nic z niego nie wyciśniesz a najpewniej popsujesz. Na alle zawsze jest jakiś zmyty zegarek.

Kupujesz spłowiały zegarek który ma pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt lat i chcesz z niego robić nówkę? Nie da rady.

Szukaj lepszego i go kup, albo zaakceptuj taki jak masz.

Idealny komentarz :)

Może się trochę nieprecyzyjnie wyraziłem. Ja się go nie boję wyczyścić. Tarczę doczyściłem tak, że gołym okiem jest widoczna tylko 1 plamka przy godzinie 3. Zastanawiam się jak ten ring wyjąć? Nie wiem czy najpierw powinienem wypchnąć szkło i potem dopiero dobrać się do ringu? Czy też jest jakiś inny sposób?

Może się trochę nieprecyzyjnie wyraziłem. Ja się go nie boję wyczyścić. Tarczę doczyściłem tak, że gołym okiem jest widoczna tylko 1 plamka przy godzinie 3. Zastanawiam się jak ten ring wyjąć? Nie wiem czy najpierw powinienem wypchnąć szkło i potem dopiero dobrać się do ringu? Czy też jest jakiś inny sposób?

Po prostu nic nie rób bo lepiej nie będzie.

Dobra dam mu spokój. W końcu gdybym zamieścił fotkę w jakim stanie był przed, to i tak efekt jest dla mnie zadowalający. W dalszym ciągu jednak męczy mnie pytanie jak się ten ring demontuje? Może ktoś się podzieli swoją tajemną wiedzą :angry:

Dobra dam mu spokój. W końcu gdybym zamieścił fotkę w jakim stanie był przed, to i tak efekt jest dla mnie zadowalający. W dalszym ciągu jednak męczy mnie pytanie jak się ten ring demontuje? Może ktoś się podzieli swoją tajemną wiedzą :angry:

Jest po prostu wciśnięty, wyjmuje się do wewnątrz koperty. Najłatwiej po zdjęciu szkiełka. Przy montażu zwróć uwagę na wcięcie w kopercie, ono pozycjonuje ring. Pozycjonują też zęby, pod nimi będziesz miał inny odcień ;)

Edited by mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Jest po prostu wciśnięty, wyjmuje się do wewnątrz koperty. Najłatwiej po zdjęciu szkiełka. Przy montażu zwróć uwagę na wcięcie w kopercie, ono pozycjonuje ring. Pozycjonują też zęby, pod nimi będziesz miał inny odcień ;)

Dzięki. Czyli myślałem dobrze, że dobrać się od strony szkiełka.

Koledzy, może ktoś pamięta jaki jest rozmiar szkiełka do młodzieżowego kirowskiego?

Hey @Brad :) , chcesz kopertę do tego Poljota bez odprysków? Mam na stanie.

Pewnie, tego zaatakowała wysypka na jednym uchu  :D

So fresh and tasty  :P  Chrupałbym, a zarazem  błyszczał  Krabem na nadgarstku ;)