Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Nightdream

Kraby z rodziny Kirowa

Recommended Posts

Zastanawiam czy wielbiciele "krabów z ..." za rodzinę uważają polskie kraby z rodziny Kirowa?

Zdjęcia już dziś nie zrobię ale zakładam, że wszyscy wiemy o które zegarki pytam :)

Pozdrawiam

Roman

Zastanawiam czy wielbiciele "krabów z ..." za rodzinę uważają polskie kraby z rodziny Kirowa?

Zdjęcia już dziś nie zrobię ale zakładam, że wszyscy wiemy o które zegarki pytam :)

Pewnie, że uważamy. A którą "licencję" masz? Giloszowana, czy gładka? Mam chyba z 5 gładkich, nie mogę dorobić się tej drugiej :(

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Mam takie trio, chociaż ten z lewej nkekatalogowy to czytałem że były i takie więc jak się trafił to kupiłem.

post-47356-0-77274300-1547715040_thumb.jpg

A pytanie zadałem bo jakoś mało tu polskich krabów pokazujecie :P

Pozdrawiam

Roman

Kojarzę tego w środku... Szkoda że już takie oferty się nie trafiają:(

A tak, to nasze wspólne zakupy były. Kojarzę Twoja Alfę ale więcej zegarków z tamtego zakupu nie pamiętam choć pamiętam że po kilka wtedy kupiliśmy.

Stare dobre czasy :)

Pozdrawiam

Roman

(...) Nie dość, że niespotykane "dwie belki", to jeszcze NOS.

koledzy, czyli mój stolicznyj, którego podejrzewałem że ktoś go wsadził do kraba - niekoniecznie jest składakiem??

post-54348-0-50638600-1547716329_thumb.jpg

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

A tak, to nasze wspólne zakupy były. Kojarzę Twoja Alfę ale więcej zegarków z tamtego zakupu nie pamiętam choć pamiętam że po kilka wtedy kupiliśmy.

Stare dobre czasy :)

Moja alfa i dalfin, Ty wziąłeś tego kraba, warsa z dziwnym kolorem szkiełka i jeszcze jednego, ale nie wiem którego

koledzy, czyli mój stolicznyj, którego podejrzewałem że ktoś go wsadził do kraba - niekoniecznie jest składakiem??

Hej, to przekładka ze złotej koperty.

Mam takie trio, chociaż ten z lewej nkekatalogowy to czytałem że były i takie więc jak się trafił to kupiłem.

A pytanie zadałem bo jakoś mało tu polskich krabów pokazujecie :P

Fajny jest ten z prawej - niełatwo zdobyć tak dobry stan. Super, że pokazałeś te trzy krabiki.

Myślę, że nikt nie pokazywał, bo nigdy nie było ustalone czy Błonie możemy zaliczać jako zegarek radziecki. Pamiętam, że sam się powstrzymałem przed pokazywaniem. Teraz to ptakach, bo już powysyłałem Błoniaki za granicę.

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Nie są to zegarki radzieckie ale są to kraby z rodziny Kirowa :)

Pozdrawiam

Roman

Kupiłem go kilka miesięcy temu i od tamtej pory straszył wyglądem. Dzisiaj przełożyłem mu kopertę i dostał nowe szkło. Dekiel został taki jak był. Prawie zemdlałem jak zobaczyłem efekt po tak drobnym zabiegu :)3682386772c471315ae2816f66c0438e.jpg50d5573e7a0d250fb850788da92f662f.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Szukam takiego ale Poljota, jakby ktoś miał i chciał się pozbyć...

Pozdrawiam

Roman

W innym dziale Mariusz poruszył kwestię grotów w sekundnikach krabów, czy jest to jakoś znormalizowane?

Masz na myśli malowany grot, czy generalnie konfiguracje sekundników w tarczach?

Jedno i drugie, będę wdzięczny z info  :)

Czerwony grot jest jeszcze w oryginale w gładkim krabowym błoniu

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

O o a ja myślałem, że czerwone groty w kirowskich były w kilku modelach np w tym z promienistą giloszowaną tarczą. Cóż, trzeba czasami zrewidować swoją wiedzę, dzięki koledzy :)

O o a ja myślałem, że czerwone groty w kirowskich były w kilku modelach np w tym z promienistą giloszowaną tarczą. Cóż, trzeba czasami zrewidować swoją wiedzę, dzięki koledzy :)

Jeśli były to raczej wyjątki. Zdjęcia modeli NOS, które widziałem, wykluczają czerwone groty. 

Poprawię się, bo jest Kirowskije z malowanym grotem - koperta złota z białą tarczą.

jeśli chodzi o krabiki to też je chętnie przytulam do serduszka... ale tu jestem realistą... wszystkich nie złapię
971efc79e2c8e.jpg

jeśli chodzi o krabiki to też je chętnie przytulam do serduszka... ale tu jestem realistą... wszystkich nie złapię

Ten z końca po prawej, to o ile pamiętam - gratka. Wczesne logo, na tarczy z końca produkcji.

Ps. Piotrze, nie boisz się, że Ci spłowieje czerwony ring w tym krabie po lewej?

Nie spłowieje;) jak zamknę przeszklone drzwi to on jest schowany za drewnianą ramką drzwi, poza tym okna zasłonione roletami