Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nightdream

Kraby z rodziny Kirowa

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam czy wielbiciele "krabów z ..." za rodzinę uważają polskie kraby z rodziny Kirowa?

 

Zdjęcia już dziś nie zrobię ale zakładam, że wszyscy wiemy o które zegarki pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam czy wielbiciele "krabów z ..." za rodzinę uważają polskie kraby z rodziny Kirowa?

Zdjęcia już dziś nie zrobię ale zakładam, że wszyscy wiemy o które zegarki pytam :)

Pewnie, że uważamy. A którą "licencję" masz? Giloszowana, czy gładka? Mam chyba z 5 gładkich, nie mogę dorobić się tej drugiej :(


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trio, chociaż ten z lewej nkekatalogowy to czytałem że były i takie więc jak się trafił to kupiłem.

 

post-47356-0-77274300-1547715040_thumb.jpg

 

A pytanie zadałem bo jakoś mało tu polskich krabów pokazujecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę tego w środku... Szkoda że już takie oferty się nie trafiają:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę tego w środku... Szkoda że już takie oferty się nie trafiają:(

A tak, to nasze wspólne zakupy były. Kojarzę Twoja Alfę ale więcej zegarków z tamtego zakupu nie pamiętam choć pamiętam że po kilka wtedy kupiliśmy.

Stare dobre czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie dość, że niespotykane "dwie belki", to jeszcze NOS.

koledzy, czyli mój stolicznyj, którego podejrzewałem że ktoś go wsadził do kraba - niekoniecznie jest składakiem??

post-54348-0-50638600-1547716329_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czyli mój stolicznyj, którego podejrzewałem że ktoś go wsadził do kraba - niekoniecznie jest składakiem??

Raczej jednak jest składakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, to nasze wspólne zakupy były. Kojarzę Twoja Alfę ale więcej zegarków z tamtego zakupu nie pamiętam choć pamiętam że po kilka wtedy kupiliśmy.

Stare dobre czasy :)

 

Moja alfa i dalfin, Ty wziąłeś tego kraba, warsa z dziwnym kolorem szkiełka i jeszcze jednego, ale nie wiem którego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czyli mój stolicznyj, którego podejrzewałem że ktoś go wsadził do kraba - niekoniecznie jest składakiem??

Hej, to przekładka ze złotej koperty.

 

Mam takie trio, chociaż ten z lewej nkekatalogowy to czytałem że były i takie więc jak się trafił to kupiłem.

A pytanie zadałem bo jakoś mało tu polskich krabów pokazujecie :P

Fajny jest ten z prawej - niełatwo zdobyć tak dobry stan. Super, że pokazałeś te trzy krabiki.

Myślę, że nikt nie pokazywał, bo nigdy nie było ustalone czy Błonie możemy zaliczać jako zegarek radziecki. Pamiętam, że sam się powstrzymałem przed pokazywaniem. Teraz to ptakach, bo już powysyłałem Błoniaki za granicę.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go kilka miesięcy temu i od tamtej pory straszył wyglądem. Dzisiaj przełożyłem mu kopertę i dostał nowe szkło. Dekiel został taki jak był. Prawie zemdlałem jak zobaczyłem efekt po tak drobnym zabiegu :)3682386772c471315ae2816f66c0438e.jpg50d5573e7a0d250fb850788da92f662f.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go kilka miesięcy temu i od tamtej pory straszył wyglądem. Dzisiaj przełożyłem mu kopertę i dostał nowe szkło. Dekiel został taki jak był. Prawie zemdlałem jak zobaczyłem efekt po tak drobnym zabiegu :)

Piękny! 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym dziale Mariusz poruszył kwestię grotów w sekundnikach krabów, czy jest to jakoś znormalizowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Masz na myśli malowany grot, czy generalnie konfiguracje sekundników w tarczach?

 

Jedno i drugie, będę wdzięczny z info  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie, będę wdzięczny z info  :)

czerwonego grotu nie widziałem w żadnym Kirowskim oryginalnie. Pasuje do Stolicznych, Rodin i wczesnych Poljotów. Twój jest ok.

 

Inne konfiguracje były już wymieniane w wątku.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony grot jest jeszcze w oryginale w gładkim krabowym błoniu


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O o a ja myślałem, że czerwone groty w kirowskich były w kilku modelach np w tym z promienistą giloszowaną tarczą. Cóż, trzeba czasami zrewidować swoją wiedzę, dzięki koledzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O o a ja myślałem, że czerwone groty w kirowskich były w kilku modelach np w tym z promienistą giloszowaną tarczą. Cóż, trzeba czasami zrewidować swoją wiedzę, dzięki koledzy :)

Jeśli były to raczej wyjątki. Zdjęcia modeli NOS, które widziałem, wykluczają czerwone groty. 

 

Poprawię się, bo jest Kirowskije z malowanym grotem - koperta złota z białą tarczą.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o krabiki to też je chętnie przytulam do serduszka... ale tu jestem realistą... wszystkich nie złapię
971efc79e2c8e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o krabiki to też je chętnie przytulam do serduszka... ale tu jestem realistą... wszystkich nie złapię

Ten z końca po prawej, to o ile pamiętam - gratka. Wczesne logo, na tarczy z końca produkcji.

Ps. Piotrze, nie boisz się, że Ci spłowieje czerwony ring w tym krabie po lewej?


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spłowieje;) jak zamknę przeszklone drzwi to on jest schowany za drewnianą ramką drzwi, poza tym okna zasłonione roletami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.