Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nightdream

Kraby z rodziny Kirowa

Rekomendowane odpowiedzi

..........za 850 eurasów ..............

Zakup za tyle to jednak byłoby chyba lekkie zboczenie :).... Za powyższe dwa zapłaciłem niewielkie pieniądze - odpowiedziałem kilku kolegom na pytanie o cenę na priva - nie wiem czy można tutaj rozmawiać o cenach, bo  całkiem niedawno dostałem 2 punkty karne za otwartą dyskusję na inny temat i nie chcę dalej punktować   :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza, ale rzeczywiście możemy się powstrzymać. Zegarki masz piękne i nie zdziwiłbym się gdybyś zapłacił większą kwotę. Trzech belek szczerze winszuję i podobnego stanu życzę sobie - w tej chwili mam bardzo nie zadowalający. 
 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jest jeszcze jeden rodzaj kraba Kirowskiego, którego nie obejmują katalogi. Wersja z lumą na tarczy i na wskazówkach. Fotki 3 egzemplarzy z internetu.

 post-98945-0-97807100-1579512653_thumb.jpg

post-98945-0-69691600-1579512654.jpg

post-98945-0-93959700-1579512664_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy. Koperta chyba złota?

 

Tak. Po napisie na tarczy bez sygnatury fabryki 1MCzZ im Kirova wnioskuję, że to prawdopodobnie 1957 rok, prawdopodobnie jakiś przejściowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe odkrycie i piękny zegarek. Przy okazji, Łukasz pytałeś wcześniej o oznaczenia na złoconych kopertach, jest trzecia opcja :)

post-76233-0-28951600-1579518374_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe odkrycie i piękny zegarek. Przy okazji, Łukasz pytałeś wcześniej o oznaczenia na złoconych kopertach, jest trzecia opcja :)

Oooo, rzeczywiście - sprawdziłem jeszcze raz i znalazłem też taki z G20m. Fajnie, dzięki!

Wygląda na to, że jest jeszcze jeden rodzaj kraba Kirowskiego, którego nie obejmują katalogi. Wersja z lumą na tarczy i na wskazówkach. Fotki 3 egzemplarzy z internetu.

Łukasz, to że odkryłeś to jest hit. :) To jedyny Kirowskije ze święcącymi indeksami.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Krab zasilił moją skromną kolekcję.Wszystko wydaje się być oryginalne.Fajnie na nadgarstku się układa mimo małego rozmiaru.

post-102288-0-01566900-1580146322_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny krab, ja uważam że dlatego że ma taki rozmiar to dobrze się układa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny krab, ja uważam że dlatego że ma taki rozmiar to dobrze się układa.

Coś w tym jest bo ostatnio „skręcam” ku mniejszym zegarkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super i z rzadszym opisem fabryki pod indeksem 6.

 

Jeśli dodać do tego stan w jakim się znajduje to okazuje się być udanym zakupem.

post-102288-0-74796200-1580332052_thumb.jpeg

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląda na to ze nigdy nie wyleczę sie z tych krabów...

 

0a-Kirovskie-011.thumb.jpg.6f1dc686ede3f486b46187ef5631a863.jpg

 

 

Pytanie: Wiecie może czy opisy Kirowskich możemy znaleźć jeszcze w jakimś innym radzieckim katalogu poza "Katalogiem Czasow" W.I Winogradowa z 1960 roku?

Edytowane przez Łyski

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takiego nie radzę. Tarcza współczesna, wskazówka sekundnika kombinowana, ogólnie wskazówki jeżeli kiedykolwiek były w sputniku to z białą tarczą. Poszukaj oryginału ze wskazówkami niklowanymi. Bardzo trudne i dość kosztowne zadanie, ale do zrealizowania. W tym roku natknąłem się na takie 2, z czego 1 kupiłem.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mislavo napisał:

Na takiego nie radzę. Tarcza współczesna, wskazówka sekundnika kombinowana, ogólnie wskazówki jeżeli kiedykolwiek były w sputniku to z białą tarczą. Poszukaj oryginału ze wskazówkami niklowanymi. Bardzo trudne i dość kosztowne zadanie, ale do zrealizowania. W tym roku natknąłem się na takie 2, z czego 1 kupiłem.

Dzięki za info. Ogólnie nie chodziło mi o ten egzemplarz tylko właśnie o sputnika z czarną tarczą, bo jakoś bardziej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniecznie musisz się zapoznać z wszystkimi niuansami przed zakupem bo jest ich kilka. Inaczej kupisz ulepa i do tego przepłacisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne. Jeżeli to świeże nabytki, to jestem pod wrażeniem. Ostatnio upolowanie ładnego kirowskiego jest co najmniej problematyczne.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, JanekTheFizyk napisał:

Ładne sztuki :) Paski sam im robisz?

Niestety. Kupione na aliexpress za 15 złoty 😉

2 godziny temu, Mislavo napisał:

Bardzo ładne. Jeżeli to świeże nabytki, to jestem pod wrażeniem. Ostatnio upolowanie ładnego kirowskiego jest co najmniej problematyczne.

Brązowy od kumpla co po jarmarkach  staroci śmiga. Drugi z aledrogo przez przypadek bo wpisany był tak że wyszukiwarka po prawidłowej nazwie nie wyświetlała. Może dlatego 😉

Jeszcze taki w planach tylko nie wiem czy warto. Trochę koło dekla mu złotko schodzi. Reszta bardzo ładna.

20200819_215630.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirowski piękny


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.