Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak miałem ale zdecydowanie wole

A pokusiłbyś się o porównanie BB do SMP tak jak do PO?

 

Gusta tak ewoluuja, że jeszcze niedawno wyzywałem BB od kondonów a teraz coraz bardziej mi się podoba. Spora w tym zasługa Tommaso i jego burgunda, którego miałem okazję przymierzyć.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ranger

 

post-31778-0-50093600-1466862275_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokusiłbyś się o porównanie BB do SMP tak jak do PO?

Gusta tak ewoluuja, że jeszcze niedawno wyzywałem BB od kondonów a teraz coraz bardziej mi się podoba. Spora w tym zasługa Tommaso i jego burgunda, którego miałem okazję przymierzyć.

Piotrek, ja miałem i SMPc i Tudora BBR - rozmiarowo Tudor większy, ma dłuższe uszy i jest grubszy. Omega jest wygodniejsza - to jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem. Ale o dziwo Tudor był chyba najcześciej noszonym przeze mnie zegarków, też jest świetny. Zastanawiam się czy nie wrócić do niego, tego z nowym mechanizmem.

Omega ma większy bling-bling, genialną tarczę, która przy podwójnym AR jest doskonale widoczna i wersji Blue swietnie gra kolorami, w zależności od światła jest niebieska albo prawie czarna. Jedyne co mi przeszkadzało to bransoleta (ale ja i tak go nosiłem głownie na pasku ;) ).

Generalnie oba zegarki to wysoki poziom.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przeszkadzało to bransoleta (ale ja i tak go nosiłem głownie na pasku ;) ).

Generalnie oba zegarki to wysoki poziom.

Możesz wrzucić fotki SMP na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić fotki SMP na pasku.

Oj, są gdzieś w zamkniętym wątku Omegi.

W tel zostało mi tylko jakieś jedno stare.

3df6b158c3f6fcf07acdcad675eb255f.jpg

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhmmm tu juz będzie gorzej bo jak dla mnie tu jest bliżej remisu ale mimo wszystko ze wskazaniem na BB. Z uwagi na to ze wole tarcze matowa niż błyszcząca ale ostatecznie tarcza SMP nie jest najgorsza, SMP ma bardzo ładny bezel ktory robi robotę i tu przewaga dla omegi ale ogolnie kultura pracy bezelu to juz zdecydowanie BB. Indeksy wg mnie bardzo ładne w obu zegarkach ale kolor lumy i jej moc to przewaga minimalna Tudora bardzo minimalna. Wskazówki podobają mi sie w obu zegarkach w dzień, natomiast wskazania nocne tu zdecydowana przewaga BB dlaczego? Hhmmm bo czasem mam tak ze w nocy muszę szybko znać godzinę a przez szkieletowane wskazówki SMP traci. I tylko dlatego przewagę ma BB. Zawsze myślałem ze data jest obowiązkowa w zegarku ale jak widać nie musi ona byc, ale zeby byz sprawiedliwym to plus jest dla omegi bo ja ma. Kształt koperty to lekka przewaga omegi co nie oznacza ze jest duzo ładniejsza od Tudora. Wg mnie Omega trafiła w punkt. Ogolnie wole pełne dekielki w zegarkach a Omega ma bardzo ładny wiec tu jej przewaga. Czy jest AR czy go nie ma to dla mnie bez znaczenia wiec tu remis ale SMP ma ładniejszy wiec... I na koniec bransoleta. W obu zegarkach mi sie bardzo podoba pomimo tego ze sa rożne i nie maja ze sobą nic wspólnego. Remis ze wskazaniem dla Tudora z uwagi na możliwość lepszej regulacji. Tak sobie pisze i nie wiem ktory zegarek ma więcej plusów ale wiem jedno wybrać pomiędzy SMP a BB dla mnie to był problem bo oba zegarki mi sie bardzo podobają. Z rzeczy najważniejszych dla mnie, Tudor lepsze wskazówki lepsza luma i regulacja bransy, SMP plus za datę nie wiem czy werk lepszy czy gorszy nie znam sie. Wiem ze Eta w BB jest zmodyfikowana przez Tudora ale dla mnie to bez znaczenia. To ze wybrałem BB zdecydowały względy mojej pracy i ludzkiej ewentualnej zawiści w pracy. Inaczej sam nie wiem ktory bym wybrał. Oba rewelacyjne ze wskazaniem na BB z powodu koloru i lumy indeksów.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Take nocne... spać mi się nie chciało dzisiaj ;)

 

pdw_compass_glow_960.jpg


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

pelagos wygląda świetnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja jeszcze jedno nocne...

 

mt_comb_tud_960.jpg


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie ostatnie fotki wyrywaja z kapci!

A u mnie BB. Ma w sobie coś ten zegarek, niby prosty, bez wodotrysków, ale gęba mi się cieszy zawsze jak wskakuje na nadgarstek.

 

779d0b7cc6dcf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz doceniłem ten zegarek :)

 

54b336f2532d.jpg

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny.

Ten sam egzemplarz odzyskales czy to inna sztuka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Take nocne... spać mi się nie chciało dzisiaj ;)

 

 

 

Fota do kalendarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie lubię zegarków z powłokami.

Jak czarny to ewentualnie ceramika tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda. Ten zegarek ma wewnętrzny antyrefleks?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.