Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Imo fajnie to wygląda


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, artme said:

Pogoda dzis piekna na kolorki 😎😊

 

IMG_0522.jpeg


Świetny jest ten białas 👌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Londek napisał(-a):


Świetny jest ten białas 👌🏻

Jest - uwazam, ze bije czarnego na glowe 😬😉

Zaczynam sie rozgladac za jubilee, bo juz w necie widzialem sposoby na przepiecie tudorowej z bb wlasnie na gmt, choc i uncle z tego co ogladalem daje rade - bede myslec 😊

 

ps

jubilee do tego bialasa i jakas fajna guma i set na kazda okazje 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, artme said:

Jest - uwazam, ze bije czarnego na glowe 😬😉

Zaczynam sie rozgladac za jubilee, bo juz w necie widzialem sposoby na przepiecie tudorowej z bb wlasnie na gmt, choc i uncle z tego co ogladalem daje rade - bede myslec 😊


Definitywnie ładniejszy. 

Jubilee od Uncle ma jakieś takie nie foremne ucha, wydają się być takie za grube i za długie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
54 minuty temu, Londek napisał(-a):


Definitywnie ładniejszy. 

Jubilee od Uncle ma jakieś takie nie foremne ucha, wydają się być takie za grube i za długie. 

Dlatego trzeba to ogarnac z jubilee Tudora - jak widac sie da i wg mnie wyglada to super 😎

Do tego dostajesz jeszcze mikroregulacje 😊

Screenshot 2024-04-07 at 19.35.14.png

Screenshot 2024-04-07 at 19.35.00.png

Screenshot 2024-04-07 at 19.34.22.png

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

Dlatego trzeba to ogarnac z jubilee Tudora - jak widac sie da i wg mnie wyglada to super 😎

Do tego dostajesz jeszcze mikroregulacje 😊

Screenshot 2024-04-07 at 19.35.14.png

Screenshot 2024-04-07 at 19.35.00.png

Screenshot 2024-04-07 at 19.34.22.png

Wg mnie jubilee kompletnie nie pasuje do tego zegarka, ale to tylko moje zdanie, zdecydowanie bardziej podoba mi się zestawienie w Leszka pandzie z US.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jubilee kompletnie nie pasuje do tego zegarka, ale to tylko moje zdanie, zdecydowanie bardziej podoba mi się zestawienie w Leszka pandzie z US.

+1 w zakresie „nie pasuje”.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tommly napisał(-a):

Wg mnie jubilee kompletnie nie pasuje do tego zegarka, ale to tylko moje zdanie, zdecydowanie bardziej podoba mi się zestawienie w Leszka pandzie z US.

Jesli kompletnie jubilee nie pasuje do pepsi z biala tarcza, to dlaczego ma pasowac do tej z czarna?? Chyba, ze wg Ciebie do czarnego tez nie lezy,,, 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, artme napisał(-a):

Jesli kompletnie jubilee nie pasuje do pepsi z biala tarcza, to dlaczego ma pasowac do tej z czarna?? Chyba, ze wg Ciebie do czarnego tez nie lezy,,, 🤔

Inne ogniwa (środkowe) i inny kolor stali, zbliżony do koperty, a przynajmniej tak to wygląda na fotce Leszka i Twojej.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tommly napisał(-a):

Inne ogniwa (środkowe) i inny kolor stali, zbliżony do koperty, a przynajmniej tak to wygląda na fotce Leszka i Twojej.

Mysle, ze wszystko zalezy od zdjecia

Screenshot 2024-04-07 at 21.18.25.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

Inne ogniwa (środkowe) i inny kolor stali, zbliżony do koperty, a przynajmniej tak to wygląda na fotce Leszka i Twojej.

Tomku, jeśli chodzi Ci o BB chrono (reverse panda) z mojego zdjęcia #17877, to nie jest to jubilee, tylko Uncle Seiko w wersji Lincoln (US1450). Potrójny układ szczotkowanych ogniw, profil boczny półokrągły. Mnie generalnie nie ciągnie do jubilee, ale to taka personalna alergia, innym nie bronię😉

Tu link do zdjęć bransolety na stronie sklepu: https://unclestraps.com/products/us1450-lincoln-bracelet-in-22mm-tudor-41mm-models


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
38 minut temu, ledr napisał(-a):

Mnie generalnie nie ciągnie do jubilee, ale to taka personalna alergia...

No tak - jubilee dla biedoty a tutaj, toć to wersja president jest Panie 😜

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, artme napisał(-a):

No tak - jubilee dla biedoty a tutaj, toć to wersja president jest Panie 😜

President, Panie, to też prezes (po angielsku), więc jeszcze mniej niż Król, który lubi się ubierać w jubilee😋

A serio, nazwa jak nazwa, po prostu zwykle wolę szczotkowane, mało błyszczące bransolety i tyle. Polerowanych lepiej mi do ręki nie dawać, bo zrobię to, co ze swoim kajdanem do Orisa Aquisa - zeszczotkuję brutalnie wszystkie polery😇


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, artme napisał(-a):

Pogoda dzis piekna na kolorki 😎😊

 

IMG_0522.jpeg

Zazdroszczę zegarka i nadgarstka. 

18 godzin temu, artme napisał(-a):

Dlatego trzeba to ogarnac z jubilee Tudora - jak widac sie da i wg mnie wyglada to super 😎

Do tego dostajesz jeszcze mikroregulacje 😊

Screenshot 2024-04-07 at 19.35.14.png

Screenshot 2024-04-07 at 19.35.00.png

Screenshot 2024-04-07 at 19.34.22.png

W mojej opinii jednak oyster lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Barop napisał(-a):

Zazdroszczę zegarka i nadgarstka. 

A czemu nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, artme napisał(-a):

A czemu nadgarstka?

Trzeba mieć spory żeby bb gmt wyglądał na nim sensownie. Mierzyłem 58 i większego. Duży na moim ręku wyglądał kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Barop napisał(-a):

Trzeba mieć spory żeby bb gmt wyglądał na nim sensownie. Mierzyłem 58 i większego. Duży na moim ręku wyglądał kiepsko.

Nie no - bez przesady - TH i Omegi bywaja o wiele wieksze, ale fakt - na 16cm bedzie duzy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ledr napisał(-a):

Tomku, jeśli chodzi Ci o BB chrono (reverse panda) z mojego zdjęcia #17877, to nie jest to jubilee, tylko Uncle Seiko w wersji Lincoln (US1450). Potrójny układ szczotkowanych ogniw, profil boczny półokrągły. Mnie generalnie nie ciągnie do jubilee, ale to taka personalna alergia, innym nie bronię😉

Tu link do zdjęć bransolety na stronie sklepu: https://unclestraps.com/products/us1450-lincoln-bracelet-in-22mm-tudor-41mm-models

Wiem, dlatego napisałem, że jubilee nie pasuje mi do tego typu zegarka i odniosłem się do fotki @artme.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, artme napisał(-a):

Mysle, ze wszystko zalezy od zdjecia

A na pewno wiele.

Nie jestem ukrytym "estetą" :) ,ale gdybym miał na podstawie zdjęć wybierać, to ten jasny GMT jest megamocny - szczególnie na oysterowej bransolecie. 

Z kolei (powtarzam jedynie) na podstawie zdjęć, ten czarny lepiej na jubilee wygląda (tym bez endlinków).

 

Artme - zostałem już zchepany za założenie jubilee forstnera do BBR - a praktycznie cały czas go na niej noszę.

Bo mi się na niej bardzo podoba i świetnie się układa.

    

Prawdopodobnie "na żywo" również był przełożył białego GMT na jubilee - zdjęcia zdjęciami a życie płynie... - pozdrawiam :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.