Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

e7dacb2ac5d7a8e908e6a6ae5dfe2104.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tommly , trochę przypalony ten burgund :(

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tommly , trochę przypalony ten burgund :(

Co zrobisz, nic nie zrobisz, za bardzo praży na "dworzu" Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek na gumie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie też na gumie, tym razem pożyczonej z Balla.

 

IMG-20190618-141906.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na gumie, tym razem pożyczonej z Balla.

 

 

Hahaha moja tez pozyczona z Balla fireman racer

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Widzę, że zdominował nadgarstek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widzę, że zdominował nadgarstek :)

 

To prawda  :) I to mimo tego, że "tydzień miodowy" w zasadzie minął  ;) Ten zegarek stał się powodem, dla którego poważnie zastanawiam się nad zredukowaniem liczby posiadanych zegarków  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) I to mimo tego, że "tydzień miodowy" w zasadzie minął ;) Ten zegarek stał się powodem, dla którego poważnie zastanawiam się nad zredukowaniem liczby posiadanych zegarków :)

Zawsze jak patrzyłem na gablotę to przykuwał moją uwagę pewnie przez świetną tarcze ale miałem wrażenie ze 36 za małe a 41 za duże . Poza tym myślałem ze jest trochę jak moonwatch. Po 5 minutach już nie bedzie w nic ciekawego. Pisze oczywiście hipotetycznie wiec takie gdybanie...

Co takiego Cię w nim kręci po okresie miodowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zawsze jak patrzyłem na gablotę to przykuwał moją uwagę pewnie przez świetną tarcze ale miałem wrażenie ze 36 za małe a 41 za duże . Poza tym myślałem ze jest trochę jak moonwatch. Po 5 minutach już nie bedzie w nic ciekawego. Pisze oczywiście hipotetycznie wiec takie gdybanie...

Co takiego Cię w nim kręci po okresie miodowym?

 

Po pierwsze to, że ten zegarek jest mega uniwersalny. Napisałem to już w temacie z moją recenzją, a tu powtórzę, że z uwagi na jego bardzo dobre proporcje, w tym ok. 10 mm grubości, przy odpowiednim dobraniu paska może robić za zegarek garniturowy. Do tego jest WR 150, co sprawia, że świetnie nadaje się jako EDC i pasuje w zasadzie do wszystkiego. Poza idealnym dla mnie rozmiarem z mojej perspektywy najważniejsze jest to, że jest po prostu świetnie wykonany i ...ma Etę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) I to mimo tego, że "tydzień miodowy" w zasadzie minął ;) Ten zegarek stał się powodem, dla którego poważnie zastanawiam się nad zredukowaniem liczby posiadanych zegarków :)

Czyli nadszedł czas, aby się ustatkować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli nadszedł czas, aby się ustatkować :)

 

Chyba tak  ;) Plan jest taki, żeby zacząć się cieszyć tym, co mam, zamiast cały czas za czymś gonić  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że dojdzie do Ciebie, że w tym Hobby nie do końca chodzi o posiadanie, a właśnie o gonienie :P i wcale nie mówię tutaj o ilości sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak ;) Plan jest taki, żeby zacząć się cieszyć tym, co mam, zamiast cały czas za czymś gonić :)

Plan zacny i że tak powiem zdroworozsadkowy. Ja też miewalem takie przeblyski, ale niestety krótkotrwałe. Życzę Ci więc, by u Ciebie był to stały stan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Życzę Ci więc, by u Ciebie był to stały stan ;)

 

Czego i ja sam sobie życzę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, miałem już kilka tzw. grali. Teraz na jakiś czas myślę o ustatkowaniu. Może jak uda mi się zdobyć za normalne pieniądze bransoletę do s&g to na chwilę usiądę. Cieszy mnie jeden fakt, że nic innego poza diverami mi się nie podoba, więc mam zawężone pole działania;)

Co do rozmiaru 36 to mierzyłem przedwczoraj i cóż? U mnie wygląda jak dziecięcy zegarek nie ujmując mu uroku. Co do mechanizmu jak mówił Mike Cygan z Przekrętu „fok it” wolę niewiadomą związaną z inhouse;)

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzis w kruku nowego bronze. Ciekawa polityka niby cena z metki nizsza o 100zl w porownaniu z poprzednim, ale w zestawie tylko jeden pasek  :D 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie przez te dywagacje też dzisiaj naszło na Tudora :)25db9b9ee4a9b3cd000523d8431b4e68.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie przez te dywagacje też dzisiaj naszło na Tudora :) 

Bardzo dobrze dobrany pasek  :rolleyes:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze dobrany pasek :rolleyes:

A dziękuję. Dzisiaj do mnie przyjechał i od razu na nadgarstek. Bardzo fajna budżetowa alternatywa Erica`s od Watchgecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że 36mm zrobiony świetnie proporcjonalnie a czerń na tarczy świetna . 41mm już nie ma tyle wdzięku . Myśle że zaryzykowałbym szydere kolegów że babski rozmiar...

post-106875-0-67258900-1560973961_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

"Babski" rozmiar to 32 mm :-) 36 mm to uniseks, choć oczywiście tu dużo zależy od rozmiaru nadgarstka oraz osobistych preferencji. Ja mam w nadgarstku całe 16-16,5 cm i te 36 mm jest po prostu w sam raz. Długo z tym walczyłem, ale w końcu uznałem, że fizjonomii się nie oszuka i nie ma co na siłę udawać, że jestem stworzony do noszenia zegarków o średnicy 42 mm i więcej ;-) A proporcje tego "malca" są naprawdę bardzo fajne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.