Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Zegarek zarażający optymizmem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do kolegów, gdzie najlepiej cenowo kupić nowego Black Baya?

Niedawno była promocja na dzień ojca, 11500. Błyskawicznie zniknęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest bardo atrakcyjny na bransolecie. Jakość wykonania bardzo wysoka. Moim zdaniem zegarek dla tych którzy lubią się pokazać z nieco biżuteryjnym toolwatch( nie wada, tylko opinia). Koperta bardzo zbliżona do Tudor GMT pepsi, lekki frez na dole . Wielkość czyli grubość i lug to lug chyba identyczna co in plus bo chrono. Niemniej jednak zegarek prezentuje się jako

duży, może pushery to potęgują .Tarcza bliżej szkła. Czyli konstrukcja nieco dopieszczona w porównaniu do klasycznego black bay, najlepiej wziąć sobie naocznie dwa modele i przyłożyć bo różnice subtelne. Dobrze leży na ręku (nadgarstek ca 17cm). Uwaga na ciężar ...No i cena ...z bransa 28kpln , NATO 22kpln. Na NATO widać grubość ...To już ceny z obszaru Rolexa...Pod tym względem są chyba zbyt wygórowane...choc podkreślam zegarek wizualnie efektowny ...

 

Ja póki co się do niego nie przekonałem . Za dużo się dzieje na tym zegarku i na tarczy. Coś w nim nie gra w stylistyce chyba...

post-106875-0-70724900-1561761779_thumb.jpeg

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wierności Pelagii ;-)

 

Ktoś się orientuję ile kosztuje autoryzowany serwis Tudorów na inhouse? Mam na myśli BB GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zazdroszczę wierności Pelagii ;-)

 

Ktoś się orientuję ile kosztuje autoryzowany serwis Tudorów na inhouse? Mam na myśli BB GMT.

A dzieje się coś złego? U mnie odpukać spokój, planowałem się zacząć martwić kosztami serwisu za 10 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Ten zegarek jest nieszczególnie wygodny w noszeniu, prawda ?

Dekiel jest odsadzony od profilu koperty i naciska swoją powierzchnią na nadgarstek, tak czułem kiedy miałem Pellagosa  na ręku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był nieszczególnie wygodny w noszeniu to nie nosiłbym go codziennie od 4 lat :)

reasumując - bardzo wygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

 

Pospamuję trochę. Budujemy zespół redakcyjny. Może ktoś chciałby się zaangażować i razem zrobić coś fajnego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176725-strona-internetowa-klubu-kmziz/

 

Do usłyszenia

 

Janek


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Was zaczynam myśleć o BB bez daty. Tymczasem moj pojechał do Szwajcarii, jestem ciekaw ekspertyzy. Oczywiście podzielę się historią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Nie chce ktoś sprzedać czarnego na bransolecie? ;) W kruku leżą niebieskie ale czarne się rozeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Bay Black to bomba, a przeszklone plecy to będzie hit.

Jak dla mnie dobry kierunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten zegarek jest wyprodukowany w ilości - 1 - i nigdy nie będzie go więcej. Taki event "only watch" odbywający się raz na rok, a dochody przekazywane są na cele charytatywne. Obejrzałem na szybko kilka projektów jak: Zenith, AP, Patek, warto popatrzeć, chociaż np. taki Zenith zmienił kolor subtarczki w el primero swoim i tyle a Konstantin Chaykin zrobił unikatowego Jokera. Szczerze, to jak przejrzałem kilkanaście projektów od różnych producentów, to ten BB jest chyba najbardziej interesujący, przynajmniej dla mnie.

 

Nie ukrywam, że byłbym zaskoczony gdyby Tudor w niedalekiej przyszłości zrobił jakikolwiek ceramiczny zegarek do masowej produkcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden już zrobił ale ceramika nie cieszy się popularnością ...trudno pasek zaczepić gdy odpadło ucho ;-)

post-55792-0-85408500-1562053158_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jak teraz pomyślę, to zrobili też BlackShield-a. No i rzeczywiście niezbyt często się je widuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość modeli Tudora jest niesprzedawalnych dlatego z jednej strony przyjemnie patrzeć na nie w gablocie bo są porządnie zrobione ale z drugiej strony butik męczy się żeby ich flagowa black baya sprzedać. Jedyne sprzedawalne zegarki ze współczesnej linii czyli 58 i GMT są na zapisy ...produkując tymczasem nikomu niepotrzebne premiery 2019...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.