Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Bransoleta z mojej perspektywy przy tym rozmiarze nadgarstka (17,5-18cm) posiada ten sam mankament co bb58 - mianowicie zapięcie jest dosyć długie (mowa o wewnętrznej stronie), a bransoleta posiada skromną możliwość dotyczącą usuwania ogniw w przedniej części (usunąłem jedno, z tyłu chyba dwa) i wówczas zegarek ma tendencję do obracania się na nadgarstku, a nie leży sobie jak przyklejony - to samo było w bb58 - pokaże może potem na zdjęciu o co chodzi. W każdym razie wynika to z tego, że nie da się z przodu usunąć jeszcze jednego ogniwa i ustawić wygodnie zapięcia na środku nadgarstka :)

Pokaż na zdjęciu.

Generalnie bransoleta powinna równoważyć ciężar zegarka i go stabilizować. U mnie omega smp leży jak przyklejona, na paskach zaś lubi zatańczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że akurat tego modelu nie masz w sprzedaży ale gdybys miał to nawet Mario197 nie nadążyłby serduszek wysyłać do Twoich makro a wszyscy wiedzą że Mario z każdej szuflady potrafi i lubi wyskoczyć :-)

 Niezłe to.... :lol:   speedy jesteś gość ! :D

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdej okazji, nawet przy brownie BBB pasuje ;)

No, no, rozochociłeś się od soboty i tego sernika w Prohibicji... :D:P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozochociłem, a zwłaszcza na brownie. Miałem teraz mały wypad i co kawiarnia to ciacho. Teraz będzie trzeba to jakoś dobrze spalić ;)

post-30158-0-43877400-1568920207_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, noszę się z zamiarem kupna nowego zegarka i zwracam się w kierunku Tudora. Myślę nad BB Black, BB 58 lub BB Chrono - wszystkie na skórzanym pasku. Napiszcie proszę jak z wygodą noszenia nowych modeli, które są stosunkowo grube (oprócz 58), czy nie należy się bać aluminiowego bezela (aluminium to dosyć miękki metal) - łatwo to uszkodzić? Swego czasu mierzyłem wszystkie ale w sklepie to nie to samo co na codzień i było to już dawno temu. 2 dni temu sprzedałem chrono Longines'a 44 mm bo był dla mojego nadgarstka przytłaczający chodź przyznam szczerze że piękny. Pomyślałem, że kupię jeden codzienny zegarek, w miarę uniwersalny ale w żadnym salonie nie mają od ręki BBB ani 58. Jak długo trzeba czekać jak zamówię w Kruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Immortale

Tydzień temu dostałem odpowiedź że na BB58 trzeba czekać rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Immortale

Kurczę, przerażające!

 

 

Eeee na Rolexa czeka się dłużej :) ciekawe czy można dorwać BB58 bez czekania gdzieś blisko tzn. Czechy, Niemcy, UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz na pasku skórzanym czy NATO to poczekaj na dostawę w Kruku albo się zapisz to pewnie za miesiąc będziesz miał . I chyba tez to jest konkurencyjna opcja biorąc pod uwagę rabaty i punkty . A na chrono24 jest ich trochę ale pewnie trzeba zapłacić cenę z metki .

Problem może być bransą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W nowych pudłach BB są nadal paski materiałowe?

W BBRrze był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W nowych pudłach BB są nadal paski materiałowe?

BB36 stosunkowo niedawno do mnie trafił i w pudełku dodatkowego paska nie było. Ale była za to przegródka na ten pasek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czemu był?

Bo wydawało mi się, że przez chwilę widziałem coś innego, czyli Tudora w połączeniu z jakimś ...ciastem :-) Ale może przywidziało mi się? Albo przyśniło? Sam już nie wiem...A Twój wiadomo, piękny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BBRrze był.

BB36 stosunkowo niedawno do mnie trafił i w pudełku dodatkowego paska nie było. Ale była za to przegródka na ten pasek ;-)

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim pasku może być? post-57210-1569238526,6123_thumb.jpgpost-57210-1569238532,8021_thumb.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie też na nie. To co Marek napisał+niebieski jest w całkowicie innym odcieniu. Gryzie się z bezelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej gryzie sytuacja między uszami a krawędzią koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że pasek miał mieć 22mm a ma 21mm. I tu jest pies pogrzebany. :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił na pasek, nato za wąskie aż o 1mm, ta szpara nie dawała mi spokoju. post-57210-1569244496,3334_thumb.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.