Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

No co za czort, kusi zdjęciami, jakby go Kruk sponsorował... ;):P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo zaintersował mnie Tudor przeczytałem dokładnie ten wątek i już wiem, że następca mojego 5-letniego fortisa będzie własnie tudor, otwarta pozostaje kwestia modelu bo wybór jest trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee. Nie taki trudny. GMT lub 58 :D

Zauważyłem że to najpopularniejsze modele na tym forum ale czy najładniejsze?:), ja generalnie preferuje minimalizm poza tym ma mi służyć ze 20 lat więc interesuje mnie bb41( bez bezela) lub BB steel lub ranger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że to najpopularniejsze modele na tym forum ale czy najładniejsze?:), ja generalnie preferuje minimalizm poza tym ma mi służyć ze 20 lat więc interesuje mnie bb41( bez bezela) lub BB steel lub ranger.

Zwróć jeszcze uwagę na North Flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zauważyłem że to najpopularniejsze modele na tym forum ale czy najładniejsze?:), ja generalnie preferuje minimalizm poza tym ma mi służyć ze 20 lat więc interesuje mnie bb41( bez bezela) lub BB steel lub ranger.

I to jest dobry kierunek ;-) Tych proponowanych przez większość jest "jak psów", a tak, może jakaś odmiana będzie i w konsekwencji powiększy się grono posiadaczy Tudorów bez bezela nurkowego, czego i Tobie i sobie życzę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobry kierunek ;-) Tych proponowanych przez większość jest "jak psów", a tak, może jakaś odmiana będzie i w konsekwencji powiększy się grono posiadaczy Tudorów bez bezela nurkowego, czego i Tobie i sobie życzę ;-)

Oj tam, oj tam, BB58 może i pies (co umie nurkować!), ale rasowy :P Pogadamy za parę lat, jak gmt lub bb58 już nigdzie nie będzie się dało kupić, a ceny używek poszybują jak o Rolka... Żeby nie było: nie myślę nawet o sprzedaży ;)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, ja tylko w żartobliwy sposób chciałem napisać o tym, czego w tym dziale jest najwięcej ;-) Do tych pięknych, klasycznych nurków, ze szczególnym naciskiem na BB58, nic nie mam :-) A, że tej klasyki jest tu najwięcej, to przecież fakt :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobry kierunek ;-) Tych proponowanych przez większość jest "jak psów", a tak, może jakaś odmiana będzie i w konsekwencji powiększy się grono posiadaczy Tudorów bez bezela nurkowego, czego i Tobie i sobie życzę ;-)

Bardzo podoba mi się bb bez bezela bo jest taki purystyczny bez dodatków bez kolorków itp i w rozmiarze 41 bo te 36 mm to chyba za malutko, bb steel kusi manufakturowym mechanizem tylko to troche "grubasek", north flag ma rezerwę chodu co uważam za super rozwiązanie , więc jest się nad czym pozastanawiać. Generalnie wybór zegara dla jednozegarkowca to trudna ale i pasjonująca sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jaki masz obwód nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz obwód nadgarstka?

18-18,5 cm, poza tym teraz noszę zegarek 42mm wiec dochodzi tu kwestia przyzwyczajenia do rozmiaru w tych rejonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

18-18,5 cm, poza tym teraz noszę zegarek 42mm wiec dochodzi tu kwestia przyzwyczajenia do rozmiaru w tych rejonach.

 

No cóż, przy całej sympatii, jaką darzę BB36, w tym przypadku faktycznie będzie za mały  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przy całej sympatii, jaką darzę BB36, w tym przypadku faktycznie będzie za mały  :D

Zarówno 36mm jak i 41 mm ma swój urok, który przyciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zarówno 36mm jak i 41 mm ma swój urok, który przyciąga :)

 

No coś o tym wiem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę podpuszczałem z tym wyborem. Oczywiście, że w ofercie jest bardzo dużo fajnych modeli. W sumie to chyba gdybym szukał kolejnego sportowego (ale z nutą nostalgii) zegarka, ta marka to najbardziej pasujący sercu wybór :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wybór spory, choć jak przegląda się ten wątek to można pomyśleć, że jest inaczej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany_zołnierzyk

Pięknie zaczynasz dzień. Uwielbiam czekoladę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.