Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

czytałem że tutaj pracuję eta w wersji top

jak u Ciebie wygląda dokładność chodu?

 

Tak, Eta w wersji Top. U mnie aktualnie +1s/24h, więc nie mam powodów do narzekań  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Eta w wersji Top. U mnie aktualnie +1s/24h, więc nie mam powodów do narzekań  :)

No to jest świetny wynik  i w pełni mnie zadowalający a sam zegarek bardzo mocny kandydat do zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to jest świetny wynik  i w pełni mnie zadowalający a sam zegarek bardzo mocny kandydat do zakupu :)

 

Uważaj, zaraz ktoś napisze, że damkę rozważasz  ;) A tak zupełnie poważnie, to zegarek zdecydowanie wart zainteresowania, w szczególności gdy masz (tak jak ja) nieco mniejszy nadgarstek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, zaraz ktoś napisze, że damkę rozważasz  ;) A tak zupełnie poważnie, to zegarek zdecydowanie wart zainteresowania, w szczególności gdy masz (tak jak ja) nieco mniejszy nadgarstek  :)

Miałem na myśli konkretnie ten model ale rozmiar to zdecydowanie 41 mm :)

Mam tissota 38 mm no i to jednak maluch zwłaszcza na nadgarstek +18 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem na myśli konkretnie ten model ale rozmiar to zdecydowanie 41 mm :)

Mam tissota 38 mm no i to jednak maluch zwłaszcza na nadgarstek +18 cm

 

A to faktycznie  :D O wersji 41 mm to raczej nikt nie powie "damka"  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to faktycznie  :D O wersji 41 mm to raczej nikt nie powie "damka"  ;)

Świadomość naszego narodu w temacie zegarkowym jest na tak niskim poziomie, że nikt z tego forum nie powinien brać pod uwagę opinii swojego otoczenia, oczywiście zdarzają się wyjątki ale one potwierdzają tylko regułę.

Oczywiście są zegarki tudor. które efektowniej wyglądają i bardziej zwracają uwagę niż ten który Ty prezentujesz ale wg mnie mocny styl vintage  do tego stal i czerń dają piękny efekt, i to nie ulegnie zmianie za 10 czy 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Świadomość naszego narodu w temacie zegarkowym jest na tak niskim poziomie, że nikt z tego forum nie powinien brać pod uwagę opinii swojego otoczenia, oczywiście zdarzają się wyjątki ale one potwierdzają tylko regułę.

Oczywiście są zegarki tudor. które efektowniej wyglądają i bardziej zwracają uwagę niż ten który Ty prezentujesz ale wg mnie mocny styl vintage  do tego stal i czerń dają piękny efekt, i to nie ulegnie zmianie za 10 czy 15 lat.

 

I dlatego ja głosami malkontentów się nie przejmuję i noszę to, co mi się podoba (i na co oczywiście mnie stać)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tutaj, czy ktoś nie chce się pozbyć BBR na ecie?;p


I zdjęcie mojego ex dla porzadku89221d9a50387863e39558d00947bb08.jpg

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że Tudora w takiej kolorystyce nikt tutaj nie ma. Edycja tylko dla domu handlowego Harrods. Od 3:25. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę, że nie doceniałem miłośników Tudora

Kolega Nomysz już kiedyś wrzucił to zdjęcie z minispotkania w Katowicach :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trza było przyjąc zakład ;)

Trochę byłoby nie fair z mojej strony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Klimatycznie :wub:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.