Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny zegar ze złotymi akcentami (no, skłamałbym: jeszcze Kontiki Date z jasną tarczą i zlotymi akcentami...), który mi się nie nudzi i nie mdli mnie od tego złota :P

BTW: od białego złota lub srebra też może zemdlić, jak udowodnił ostatnio Ronaldo...

 

 

Czy BB58 ma złote akcenty ze złota? W moim przypadku BB S&G Heritage ma tych złotych akcentów ze złota w sam raz i bez połysku :)2598d0e44203f6fc36ef9227927e5758.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to GMT na bransolecie dalej grzecznie leży w Złotych Tarasach w wawie.

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Melduję, że już nie leży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że już nie leży :)

Michal - super, ze sie udalo! Witaj w Klubie GMT :-)a456253437df7c9ec2d4708dd8091151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Przyzwyczajam się trochę do rozmiaru i bransy (nosiłem 44-46 i paski :D)

 

Ale chyba jakoś się zaprzyjaźnimy :)

 

9-C22-A594-1-B73-4-E98-8170-8-A7-C086-C8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan mówił, ze ogólnie 5-6 osób było „zastanowię się” w ciągu tych dni, kiedy leżał na wystawie :) W ogóle myślałem ze galeria od 10, a tam zonk, bo od 9 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w hotelu obok, mogłem w sumie otworzyć ten sklep dziś rano :) ale pomyślałem, że jak zegarek jest mi pisany, to będzie leżał po tym jak pozałatwiam sprawy :) i zonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy BB58 ma złote akcenty ze złota? W moim przypadku BB S&G Heritage ma tych złotych akcentów ze złota w sam raz i bez połysku :)

Według informacji w recenzjach to są pozłacane (gold-plated), czyli tylko nałożona warstwa - ale ze złota :D

Tu więcej: https://www.bexsonn.com/tudor-bb58/

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Przyzwyczajam się trochę do rozmiaru i bransy (nosiłem 44-46 i paski :D)

 

Ale chyba jakoś się zaprzyjaźnimy :)

 

 

To mi się w GMT podoba.Jest prezencja na nadgarstku. Edytowane przez jacek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w hotelu obok, mogłem w sumie otworzyć ten sklep dziś rano :) ale pomyślałem, że jak zegarek jest mi pisany, to będzie leżał po tym jak pozałatwiam sprawy :) i zonk

Serio obaj startowaliscie dzis po ten sam zegarek? :-) Pech prawdziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

No to jeszcze tutaj z nowym nabytkiem nie byłem. ;)

post-89329-0-11509200-1578401444_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Świecimy

 

Ależ fajny jest ten zegar!!

 

A wytykałeś mi, że mi coke wychodzi na zdjęciach zamiast pepsi :P

Strasznie mi się podoba, że te kolory są w nim takie wycofane.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mi się tak średnio podoba. Może dlatego, że zdjęcie obróbką przewalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tak średnio podoba. Może dlatego, że zdjęcie obróbką przewalone.

Fotka katastrofa, ale można wyobrazić sobie jak bezel będzie wyglądać za 30 lat, albo za 3 lata jak ktoś operuje nim po frytkach z mcd

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka katastrofa, ale można wyobrazić sobie jak bezel będzie wyglądać za 30 lat, albo za 3 lata jak ktoś operuje nim po frytkach z mcd

True, fota jest do niczego, ale wlasnie szukalem inspiracji z jasnym paskieM. Jakims srebrzystym etc. I ten imho wypada super z wygladem kopery i bezela...

Świecimy

 

 

Zegarek super, to wiemy. Ale fotka rewelacja. Takie “wytluszczenie” luminescencji przy w sumie jasnym zdjeciu. Pogratulowac!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa sztuka dopasowania! Rewelacja! Dzieki za inspiracje i namiary :-)

post-95072-0-12971000-1578405900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Market update w temacie gmt i 58 - w Galerii Baltyckiej w Gda stan obecny: zero. Spodziewane dostawy? - zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może zrobicie osobny temat z adresami, tabelkami i cotygodniową aktualizacją braku zegarków w danym sklepie.. Sorry, nie wchodzę tutaj regularnie, ale ostatnio ten wątek przypomina raport ze stanów magazynowych. Wy macie te zegarki i tak pytacie po tych sklepach, bo takie hobby, czy nie macie i ciągle dopytujecie?

 

Ja rozumiem, że to info pewnie komuś się przyda, ale ten ktoś jak się pojawi tutaj z chęcią zakupu to standardowo nie przeszuka wątku tylko zapyta po raz kolejny.. Monotonnie się tu robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może zrobicie osobny temat z adresami, tabelkami i cotygodniową aktualizacją braku zegarków w danym sklepie.. Sorry, nie wchodzę tutaj regularnie, ale ostatnio ten wątek przypomina raport ze stanów magazynowych. Wy macie te zegarki i tak pytacie po tych sklepach, bo takie hobby, czy nie macie i ciągle dopytujecie?

 

Ja rozumiem, że to info pewnie komuś się przyda, ale ten ktoś jak się pojawi tutaj z chęcią zakupu to standardowo nie przeszuka wątku tylko zapyta po raz kolejny.. Monotonnie się tu robi

Sluszna uwaga porzadkujaca. To bylo tylko tak na kanwie porannych wiesci zakupowych. No more.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzięki info w tym temacie wiedziałem gdzie iść, także z mojej strony takie informacje co gdzie leży akurat były przydatne ;) Rolex ma swój temat kolejkowy, Tudor powoli zaczyna te kolejki ustawiać, ale na drugi temat jest za słaby ;)

 

Wracając do tematu, ktoś zamawiał pasek u AD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.