Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Pyk

 

A ić Pan stond ;-)

to Aurvana w tle?

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="denver47" post="2681931"

 

Rewelacyjna fotka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ić Pan stond ;-)

to Aurvana w tle?

 

Jakieś stare Samsungi level over

 

 

 

 

[quote name="denver47" post="2681931"

 

Rewelacyjna fotka!

 

Dzięki :)

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk

Ten jak zrobi zdjęcie, to aż portfel ściska :D

Dobrali się z Maćkiem i znęcają nad biednym człowiekiem :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś w dziale Po godzinach szybki instruktarz jak robić takie zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jak zrobi zdjęcie, to aż portfel ściska :D

Dobrali się z Maćkiem i znęcają nad biednym człowiekiem :P

Aa czyli takie coś ma być teraz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa czyli takie coś ma być teraz? ;)

Zobaczymy :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk

 

A jakbyś w kilku słowach opisał swoje wrażenia porównując fiftiejta i dżiemti ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś w kilku słowach opisał swoje wrażenia porównując fiftiejta i dżiemti ?

W temacie - podziele sie swoimi wrazeniami. Mialem okazje parokrotnie mierzyc w ostatnich dniach oba - gmt i 58. Gmt to kawal zegarka, sprawia wrazenie, ze przetrwa kazda zawieruche. Jest gruby, silny i „roboczy”. Prawdziwy tool watch.

 

Natomiast 58 przy nim to delikatna kruszyna, jakby 2x mniejsza (i w srednicy i w grubosci). To zegarek piekny, delikatny w porownaniu z gmt, wrecz bizuteryjny. Zlote zdobienia indeksow i wskazowek sa fantastyczne. Do tego pieknie wybarwiony bezel. Zaznaczam - gmt byl na bransolecie, 58 na pasku skorzanym.

 

Wybralem ten pierwszy. Jak zrobie ciekawe zdjecie to przywitam sie w klubie Tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja :D gmt to super zegarek. Na mojej łapie leżał idealnie trzymał sie jak fura drogi ;) pomimo tej samej koperty przez fazowanie robi wrażenie

Delikatniejszego od normalnego BB. Zostałem przy BB z uwagi na fakt ze to prawie bliźniacze zegarki a ze używam zegarka jako narzędzie wiec zbędna i nie potrzebna mi była dodatkowa wskazówka. Jeśli miałbym kupować od nowa i miałbym do wyboru gmt i BB to miałbym duży problem i nie wiem na ktory bym sie zdecydował


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W temacie - podziele sie swoimi wrazeniami. Mialem okazje parokrotnie mierzyc w ostatnich dniach oba - gmt i 58. Gmt to kawal zegarka, sprawia wrazenie, ze przetrwa kazda zawieruche. Jest gruby, silny i „roboczy”. Prawdziwy tool watch.

 

Natomiast 58 przy nim to delikatna kruszyna, jakby 2x mniejsza (i w srednicy i w grubosci). To zegarek piekny, delikatny w porownaniu z gmt, wrecz bizuteryjny. Zlote zdobienia indeksow i wskazowek sa fantastyczne. Do tego pieknie wybarwiony bezel. Zaznaczam - gmt byl na bransolecie, 58 na pasku skorzanym.

 

Wybralem ten pierwszy. Jak zrobie ciekawe zdjecie to przywitam sie w klubie Tudora.

Dobre podsumowanie. Gmt to na papierze mój najmniejszy zegarek, ale nosi się jakby miał kilka mm więcej. Natomiast jak 65ka u mnie na ręku wyglądała to może Marek powie ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś w kilku słowach opisał swoje wrażenia porównując fiftiejta i dżiemti ?

58 nie mam i nie tęsknię, gmt mam I nie specjalnie marzy mi się on w mniejszej kopercie - choć na pewno byłby to hit na miarę kolejek;)

 

Jak ktoś poszukuje bardziej klimatu vintage to fajniej to oddaje ta mniejsza koperta i kolory w bb58.

 

Mnie z czasem zbrzydły te złotawe barwy w bb58.

 

GMT na razie mnie w ogóle nie nudzi. Kolory ma jak dla mnie perfekcyjne jeżeli chodzi o Pepsi. Jest klocem, ale jak na sportowy charakter tego zegarka jest to dla mnie akceptowalne - nie mam wrażenia, że jest za duży, za gruby itd

 

Pod względem wygody - bb58, pod względem "jarania się" zegarkiem - gmt (wg mnie oczywiście, bo nikomu swoich racji nie zamierzam wciskać).

 

Porównywalem koperty bb na inhouse vs eta vs gmt, i wg mnie może i najlepiej klei się z tych dużych kopert ETA, ale ta fazka w gmt robi optycznie super robotę. Dzięki temu od nadgarstka wystaje trochę węższa ta polerowana ściana stali - optycznie wygląda to wg mnie lepiej niż w kopercie z eta.

 

Lubie klimat vintage i z pełną świadomością pozbylem się bb58 na rzecz orisow 65, z pełną akceptacją ich rozklekotanych lunet :)

Dobre podsumowanie. Gmt to na papierze mój najmniejszy zegarek, ale nosi się jakby miał kilka mm więcej. Natomiast jak 65ka u mnie na ręku wyglądała to może Marek powie ://

Zdjąłeś grube 47mm, a założyłeś cieniutkie 40mm - no wyglądało groteskowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

W temacie - podziele sie swoimi wrazeniami. Mialem okazje parokrotnie mierzyc w ostatnich dniach oba - gmt i 58. Gmt to kawal zegarka, sprawia wrazenie, ze przetrwa kazda zawieruche. Jest gruby, silny i „roboczy”. Prawdziwy tool watch.

 

Natomiast 58 przy nim to delikatna kruszyna, jakby 2x mniejsza (i w srednicy i w grubosci). To zegarek piekny, delikatny w porownaniu z gmt, wrecz bizuteryjny. Zlote zdobienia indeksow i wskazowek sa fantastyczne. Do tego pieknie wybarwiony bezel. Zaznaczam - gmt byl na bransolecie, 58 na pasku skorzanym.

 

Wybralem ten pierwszy. Jak zrobie ciekawe zdjecie to przywitam sie w klubie Tudora.

 

Mam taką samą opinię po kilku przymiarkach całej linii Black Bay. 58 jest po prostu mały, nawet na moim niedużym nadgarstku wyglądał na malucha. Do tego te żółte indeksy na bezelu nadają mu charakteru biżuterii prawie jak two tone. Świetny model, ale mało "toolwatchowy". GMT może i jest spory ale leży na prawdę dobrze. Jak nie jestem fanem estetyki "pepsi" to przyznam, że mi się podobał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jestem fanem estetyki "pepsi" to przyznam, że mi się podobał.

O to ja podobnie, a zakup był nieplanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczow z moim gmt i pozdrawiam!

Bartek

Witam Klubowiczow z moim gmt i pozdrawiam!

Bartek

post-111465-0-14076100-1578048571_thumb.jpeg

Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawie się robi, bo ja się strasznie jaram 58, także z powodu rozmiaru, bo zwykle BB niestety nie na mój nadgarstek... złoto - przynajmniej na zdjęciach mi się tez mega podoba bo robi klimacik, a nie dominuje... cóż... fajnie by było przymierzyć, ale z tym to już w Rolku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić wiadomość o przedłużonej gwarancji Tudora? Na stronie nic nie znalazłem....

I potwierdzam - gwarancja od wczoraj = 5 lat. Ceny pozostaly niezmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wygląda na spory na Twoim ręku, ale jak się mieści to jest ok :)

Gratulacje, niech się nosi.

O to ja podobnie, a zakup był nieplanowany

Ooo, to i ja podobnie.

Ale z drugiej strony nie przypominam sobie żeby któryś był planowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

I potwierdzam - gwarancja od wczoraj = 5 lat. Ceny pozostaly niezmienione.

 

Czy to obejmuje także modele kupione wcześniej? Bo jestem o krok od kupna BB z czerwca 2019. :)

 

 

To ciekawie się robi, bo ja się strasznie jaram 58, także z powodu rozmiaru, bo zwykle BB niestety nie na mój nadgarstek... złoto - przynajmniej na zdjęciach mi się tez mega podoba bo robi klimacik, a nie dominuje... cóż... fajnie by było przymierzyć, ale z tym to już w Rolku...

 

Koniecznie przymierz, bo zdjęcia bardzo przekłamują, zwłaszcza kolorystykę.  

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem GMT i na moim 18,5 cm nadgarstku wygląda dobrze.a70640ef4bb08cb3f7e718a5582bc7c1.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja mierzyłem na moim 17cm nadgarstku i też wyglądał dobrze w mojej opinii. To nie jest duży zegarek. Grubość jest, ale na papierze niewiele więcej niż mój Moon, ten polerowany bok dodaje trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to obejmuje także modele kupione wcześniej? Bo jestem o krok od kupna BB z czerwca 2019. :)

 

Tylko sprzedane od 1.1.2020. Na wczesniejsze jest natomiast dodatkowe 1,5 roku gwarancji.

 

 

 

Koniecznie przymierz, bo zdjęcia bardzo przekłamują, zwłaszcza kolorystykę.

 

Potwierdzam. Kolory w bb58 nie zostaja oddane na zdjeciach. Choc na tym ponizej chyba jednak dosc wiernie.

post-111465-0-63797700-1578053613_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tez ok 18 - 18,5 cm i GMT byl ok, choc dla mnie moglby miec 2 mm wiecej. Swoja droga Tadki zyskaly na popularnosci jak widze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie 58 i GMT mogą świetnie współgrać w jednej kolekcji, pasują na mniejsze i większe nadgarstki, mają sporo opcji typu paski, bransa. W zależności od sytuacji można mieć więcej niż dwa zegarki posiadając taki dream team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Mierzyłem GMT i na moim 18,5 cm nadgarstku wygląda dobrze.

 

Ło, a gdzie mierzyłeś. W Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.