Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

b38c106759352660854b28c9e31a9b29.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest ze mną 7 dzień. Przyspiesza na dobę 2 sekundy. Jestem mega zadowolony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest ze mną 7 dzień. Przyspiesza na dobę 2 sekundy. Jestem mega zadowolony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sadysta

 

Zawsze coś jest na horyzoncie. Jakieś nowe warianty BB58 mogliby dać, bo bez złotego bezela sam bym wziął tego malucha. :)

A mnie się właśnie podoba taki, chociaż coś mi podpowiada, że jeśli zrobią inne wersje, to może będzie podobało mi się bardziej

 

Może z datą ? (Herezja dla niektórych pewnie )

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do salonów na Śląsku w sprawie BB58 - 'fingers crossed'. Na Chrono jest tego trochę, ale wolałbym przymierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do salonów na Śląsku w sprawie BB58 - 'fingers crossed'. Na Chrono jest tego trochę, ale wolałbym przymierzyć.

Jesli nie ma sie mozliwosci szybkiego wypadu do salonu, wowczas serdecznie polecam telefon do dowolnego salonu Rolexa, ktory prowadzi tez Tudora. A tam doradca sprawdzi w systemie czy i gdzie sa dostepne. Sprawa na 3-4 minuty :-) Na PL stronie Rolexa sa namiary na salony i tel. komorkowe. Tudor na pewno jest w Zlotych Tarasach, Galerii Baltyckiej w Gda i w Starym Browarze w Poz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też rok temu czekałem na Basel i był klops (liczyłem na 58 gmt). Potem musiałem przez to prawie rok czekać na 58.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 grudnia GMT leżał na wystawie grzecznie w Złotych Tarasach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też rok temu czekałem na Basel i był klops (liczyłem na 58 gmt). Potem musiałem przez to prawie rok czekać na 58.

 

ja kolejny rok czekam na suba od tudora albo 58 w bikolorze;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, my tu gadu gadu o gmt, 58, zacnych pelagosach, a jak Wasze doswiadczenia z north flagiem? Ktos, cos? Za mna od dawna chodzi, ale od dawna w PL salonach niewidziany...

post-111465-0-36219800-1578090703_thumb.jpeg

Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, my tu gadu gadu o gmt, 58, zacnych pelagosach, a jak Wasze doswiadczenia z north flagiem? Ktos, cos? Za mna od dawna chodzi, ale od dawna w PL salonach niewidziany...

Doświadczenia jak najbardziej pozytywne :)

Bardzo fajny zegarek lekki i dobrze wyprofilowana koperta takze wygodny. Indeksy robią robotę w tym zegarku.

Ja nosiłem na pasku poniewaz jakos bransoleta mi do niego nigdy nie pasowała.

Jedyne czego bym sie czepił to fakt ze Tudor nigdy nie zrobił do niego gumy bo tak moim zdaniem byłoby najlepiej :)

 

28031374453_94ad84dfe7_k.jpgNorth Flag 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Tudor.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

ja kolejny rok czekam na suba od tudora albo 58 w bikolorze;p

 

Moim zdaniem Suba nie wypuszcza w najbliższych latach, konkurowałyby z linia BB. Chciałbym się mylić oczywiście. Inne warianty 58 są bardziej prawdopodobne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tudor wypuści coś nowego z lini 58 to jest skazany na sukces. Patrząc jednak na strategie będzie to jakaś kombinacja tarczy czy bezela której nie ma w rozmiarze 41mm oraz nie jest blisko Submarinera aby nie doszło do kanibalizmu w rodzinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczow z moim gmt i pozdrawiam!

Bartek

Jaka znajoma łapka :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka znajoma łapka :D

Uhm...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to GMT na bransolecie dalej grzecznie leży w Złotych Tarasach w wawie.

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to GMT na bransolecie dalej grzecznie leży w Złotych Tarasach w wawie.

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jak zniknie, to na dobre. IMHO to jest ewidentnie roll-out strategii Grupy Rolex ze stalowych rolkow na chodliwe modele Tudora.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodliwe może w PL. Za granicą można bez problemu kupić zarówno GMT jak 58. Rolexa nie można kupić nigdzie poza grey market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze tak. Nie jestem w stanie tego zweryfikowac. Czytalem na anglojezycznych forach, ze na 58 sa ok. polroczne do rocznych kolejki. Z gmt troche latwiej.

 

Przegladalem tez oferty sprzedazy nowych gmt z bransoleta na Chrono. Oferty sa cenowo na poziomie naszych cen wyjsciowych. Minimum jakies 15,5 tys. PLN. Tymczasem dla North Flaga albo Pelagosa jest masa ofert z cenami o jakies 20-25% nizszymi od polskich. Moim zdaniem odzwierciedla to panujacy trend.

 

Moje przeczucie jest takie, ze gmt i 58 mozna jeszcze ustrzelic, ale jest to zadanie trudne. Potwierdzi to pewnie Kolega, ktory, jak pisal, przez ponad roku czekal na 58 i sie nie nie mogl doczekac. Pomimo wplaconej zaliczki.

 

Milego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda na GMT i 58 nie dotyczy PL tylko całego świata . Zaryzykowałbym nawet że wręcz w PL te zegarki jak się pojawiają w liczbie kilka sztuk to leżakują, czego dowodem są obecne dostawy i możliwośc kupienia ich bez wcześniejszych zapisów .

Zresztą to samo dotyczy większości modeli Rolexa w Polsce.

Ile razy każdy z nas słyszał ze modele X, Y są na zapisy itp... Marketing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałbym nawet że wręcz w PL te zegarki jak się pojawiają w liczbie kilka sztuk to leżakują, czego dowodem są obecne dostawy i możliwośc kupienia ich bez wcześniejszych zapisów .

Tym bardziej cieszy ponadprzecietna aktywnosci na forum Tudorka :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularność GMT i 58 nie wzięła się znikąd .To po prostu świetne zegarki, mające sporo uroku i jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to GMT na bransolecie dalej grzecznie leży w Złotych Tarasach w wawie.

Pozdrawiam

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pamiętasz może ile na metce? :)

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodliwe może w PL. Za granicą można bez problemu kupić zarówno GMT jak 58. Rolexa nie można kupić nigdzie poza grey market.

No nie do końca się zgodzę. Tak jak pisałem. Wysłałem maila do Juwelier Wagner i dostałem odpowiedz ze na Tudora BB58 rok czekania.

Inna sprawa ze powiedzieli ze na suba w ogóle nie przyjmują zapisów taka maja kolejkę...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mierzyłem dzisiaj tego GMT. Niestety nie ma mój nadgarstek ten zegarek. Za masywny i za gruby.... Ale jak ktoś ma dużą łapę to naprawdę fajnie się będzie prezentował

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.