Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

NF to był jeden z moich pomysłów w czasie, kiedy rozważałem także zakup Moona. Ostateczne na Moonie stanęło i ...nie żałuję :-) Choć nie ukrywam, że NF bardzo mi się podoba i szkoda, że widać go u nas tak rzadko...

Też mnie to dziwi, ale z drugiej strony konkurencja wew. w Tudorze jest niezła.

U mnie na drugim miejscu jest BBBurgund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas sam staram się przełamywać tą monotonię zastanawiając się przy okazji, czy ktoś tu jeszcze nosi BB36? A gdzie Ranger, może North Flag?

 

Nie wiem, czy to się "liczy" dla potrzeb Twoich rozważań, ale ja byłem bardzo bliski zakupu Rangera ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też mnie to dziwi, ale z drugiej strony konkurencja wew. w Tudorze jest niezła.

U mnie na drugim miejscu jest BBBurgund.

W moim przypadku, pierwsze miejsce jest oczywiste ;-)

Nie wiem, czy to się "liczy" dla potrzeb Twoich rozważań, ale ja byłem bardzo bliski zakupu Rangera ;-)

 

Chyba musi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat opiera się głównie na GMT i 58, wiec przypomnę się z innym modelem

 

 

Ja Pelagosa uwielbiam. Bylby moim wyborem przed gmt, ale jednak za duzy na moja lape. Czysty, prosty, nie bede grzeszyl i nie napisze, ze ciekawszy od Suba, ale...

O NF podpytywalem kolezenstwo z 2 tyg temu. Swietna maszyna, szczegolnie na bransolecie. I werk, ktory (ponoc) niezwolcznie po wybiciu polnocy zmienia date.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno/ciemno0a9eb1f6966a5d94e3c9c84f8797b721.jpg548fb1051f829fa05b99e646381404c5.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

North Flag piatkowo

Twój czy gdzieś mierzyłes ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój czy gdzieś mierzyłes ?

Bransa nie dopasowana, data nie ustawiona, z dołu majta się kutas... (wiecie, taka dawna ozdoba), więc pewnie przymiarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa nie dopasowana, data nie ustawiona, z dołu majta się kutas... (wiecie, taka dawna ozdoba), więc pewnie przymiarka

 

I jeszcze do tego nienakręcony :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum detektywistyczne przy Waszych zdolnościach Panowie, leży i kwiczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój czy gdzieś mierzyłes ?

Czlowiek na chwile zejdzie z forum, a tu tyle pytan i prob odpowiedzi na nie :-)

 

Niestety - tylko mierzony. Wiosna w poznanskim Kruku. Lezal pare tygodni. Mierzylem z 2-3 razy, ale jak juz prawie sie zdecydowalem, poszedl w inne rece (byla akurat promo 20%). Dla mnie tarcza i wskazowki wymiataja.

 

Tez potwierdzam - inhouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitlinga mierzyłem przed oddaniem do serwisu (nie wiem czy ta apka jest mega dokładna), ale różnica po pierwszym pomiarze BB jest jakby widoczna :)

 

859-A0-A8-A-160-C-4-D7-A-BBBC-1873438886

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atutem Pelagosą są dwa dodatkowe paski w zestawie, nato i guma.


Gwarancja ma być wydłużona do 5 lat,  to też +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już jest wydłużona dla kupionych w 2020.

A dla tych kupionych w 2019(chyba S2) są dodatkowe 18 miesięcy do pierwotnych 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pelagosie nie ma nato. Jest gumowy pasek plus przedłużka na kombinezon. Ja osobiście Pelagosa lubię za to, że się nie rzuca w oczy przez brak „blink blink” tytanu, lekkość, no i ta bransoleta...

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji odnośnie kolejek na 58, salon nr 1 - 2 lata, salon nr 2 - ponad rok, salon nr 3 - rok lub mniej :) i to byłoby na tyle - zero wiedzy


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oni naprawdę nie wiedzą ile i kiedy będzie w dostawie. Dlatego każdy strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już jest wydłużona dla kupionych w 2020.

A dla tych kupionych w 2019(chyba S2) są dodatkowe 18 miesięcy do pierwotnych 2 lat

Tak jak pisze Jacek - od 1 sty 20 gwarancja 5 lat. Liczy sie data zakupu. Dla kupionych w okresie 01.01.2017 - 31.12.2019 - dodatkowe 18 mcy. Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.