Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podoba mi się ten Tudor i ma dobrze dobrany pasek :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki Paweł, to w zasadzie jedyny oryginalny pasek, którego nie chcę wymieniać, bo też uważam, że jest wyśmienicie dobrany. Co prawda nie wymieniam też w Aquisie, ale tylko dlatego, że nie mam skomplikowanego narzędzia do tego potrzebnego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-33036600-1585656181.jpg

Propozycja dla pań - Tudor Clair De Rose, tarcza czytelniejsza w porównaniu  choćby z Cartier Ballon Bleu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka spodobał mi się ten Tudor Clair De Rose i już zacząłem szukać, ale jak się przyjrzałem to nie pasuje mi ten pierwszy endlink przy kopercie:

clair-de-rose-26.jpeg

m35200-0001.png

Szczególnie przy opcji z bransoletą, mogli to inaczej rozwiązać (pominąć ten element), z paskami jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że potrzebowali przejścia:

m35800-0005.png


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  nadgarstkowym  foto  edinki nie rzucają się w oczy, a tych nastepnych owszem. Może  nie chcieli   rozwiązania stosowanego na szerszą skalę ( jak w davosie  pogladowe foto). 

post-95072-0-78423400-1585666478.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czas mi umila Pepsi, jutro jednak wędruje na bazarek. Jak ktoś aktualnie szuka to zapraszam na PW.

 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czas mi umila Pepsi, jutro jednak wędruje na bazarek. Jak ktoś aktualnie szuka to zapraszam na PW.

 

 

 

 

napisz mnie na mesenżerze za ila

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie Koledzy - zabierać zaliczkę i uciekać z kolejki, czy cierpliwie czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrac zdazysz zawsze - nikt nie umie powiedziec co bedzie za 2-3 miesiace a co dopiero za pol roku, jednak nie sadze, aby nie mozna bylo pieniedzy odebrac - nie popadajmy w skrajnosci, bo na takich pochopnych ruchach jak nagle wyciaganie kasy z bankow czy likwidowanie roznych inwestycji nigdy nie wychodzi sie dobrze ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewien, czy zawsze zdążę zabrać właśnie to nie jest, co prawda, jakaś niewyobrażalna kasa, nawet jak się pójdzie paść, to świat się nie zawali (na razie tak se gadam, bo mam jeszcze robotę ), ale pytanie jest takie, czy nie skończy się na jakimś bezsensownym np półtorarocznym oczekiwaniu na ... Tudora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie nikt... - nawet w Rolexie ludzie zapisani sa w kolejkach nawet na 2-3 nowe modele a fabryki pozamykane... Ja to widze tak, ze jak fabryki rusza, to firmy beda musialy nadrobic te tygodnie/miesiace zastoju i zwieksza produkcje i dostepnosc tego na co sa kolejki, wiec wszystko moze sie troszke odetkac, ale to takie wrozenie z fusow :)

 

ps

moze tez byc jeszcze jeden (smutniejszy) scenariusz - firmy popadaja, ludzie zostana bez pracy czy zmuszeni do zamkniecia firm nie beda mysleli o zakupie zegarkow i powypisuja sie z kolejek, wiec mozliwosci sa rozne.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex miał zamknąć fabryki na 10 dni tj. do 27 marca. Nie wiem czy zamknięcie przedłużyli czy nie (ktoś wie?). Podejrzewam, że wszystko sprowadza się do tego jak z koronawirusem poradzi sobie Szwajcaria. Jak tam zacznie odpuszczać, zarówno wirus jak i władze, to produkcja znowu ruszy. Moim zdaniem na takim samym poziomie jak była. Kolejna kwestia to kiedy otworzą się ponownie AD w poszczególnych krajach. W Polsce poza salonem na P3K w W-wie, reszta mieści się w centrach handlowych, które jak wiadomo są zamknięte. Teoretycznie może być taka sytuacja, że fabryki wznowią produkcję, ale u nas nie będzie gdzie odebrać zegarków  ;)

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ta wersje nie wierze - jak beda chcieli sprzedac, to i kurierem na wlasny koszt wysla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex czyni starania aby częściowo wznowić produkcje. Zależy to od rządu a ścisle mówiąc od regionalnego canton. Jednym z problemów jest również fakt że zatrudnionych tam jest wielu Francuzow którzy mają kwarantannę.

Ponieważ Rolex posiada stock to stara się dystrybuować do AD które funkcjonują


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie Koledzy - zabierać zaliczkę i uciekać z kolejki, czy cierpliwie czekać ?

Ja bym zawijał się z kolejki i cierpliwie czekał. Z kasą na kupce za kilka miesięcy kupisz poniżej kosztów od tego, który wskoczy na Twoje miejsce w kolejce.

Jednak to nie moje pieniądze, a to nie porada inwestycyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś niedawno zaliczkował stalowego professionala, na którego czeka się 1-3 lata, to ani za kilka miesięcy się go nie odkupi, ani za rok czy dwa w cenie poniżej metki.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie Koledzy - zabierać zaliczkę i uciekać z kolejki, czy cierpliwie czekać ?

 

Jeżeli potrzebujesz kasy z zaliczki bo jest Ci niezbędna do życia to wycofuj.

W przeciwnym razie nie widze większego sensu.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie niech się hajs tam jeszcze pokisi... mam nadzieje, że nie będę w plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile to będzie taki wysyp na wtórnym , już jest to częściowo widoczne. A zaliczka wink.png

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile to będzie taki wysyp na wtórnym , już jest to częściowo widoczne. A zaliczka wink.png

W mojej ocenie teraz jest ostatni moment żeby sprzedać po w miarę normalnych pieniądzach. Za chwilę, albo trzeba będzie przełknąć potężną stratę, albo przetrzymać przez kilka lat.

Dalej, to tylko moje zdanie, myślę że stoimy przed czasami niewywiązywania się z umów i trzymanie kasy u Kruka jest dość lekkomyślne.

Mam jeszcze kilka objawień, ale nie będę siał paniki, nie jestem żadną wyrocznią.

To mój ostatni post w temacie kryzysu i koniec mojego mędrkowania na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122: wydaje mi się, że trochę się nakręcasz niepotrzebnie. Kryzys jest pewny ale z tym, że trzymanie zaliczki jest lekkomyślne to już trochę przesada. Kojarzy mi się to trochę z tym jak się wszyscy masowo rzucili po jedzenie do marketów 2 tygodnie temu, jakby miało go braknąć ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.