Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Na FB grupie tudora już się ludzie chwalą zakupami ;)

Pozdrawiam,

Janek

Ciekawe czy już są na chrono i po ile

Na FB grupie tudora już się ludzie chwalą zakupami

Nie trzeba było czekać do wieczora - już można nabyć z chrono

Koperta 58 jest skazana na sukces. Nowy niebieski wygląda interesująco.

Najważniejsza modyfikacja to niebieska tarcza. Producent skorygował błąd z wersji 41mm który w konfiguracji niebieski bezel czarna tarcza nie był wielkim sukcesem 

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

@Lotus z całą moją sympatią do Ciebie, czy serio każdy Twój post musi sprawiać wrażenie eksperckiej analizy ?

Szczerze powiedziawszy, jak się tak dłużej poprzygląda, toż to ładny zegarek jest. :) Taki surowy - jak Pelagos, ale z bardziej zwartą sylwetką. Niczego mu nie brakuje, złotka tym bardziej. ;)

TUDOR BLACK BAY FIFTY EIGHT NAVY BLUE STEEL BRACELET - M79030B-0001

Edited by mario1971

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

10 minut temu, Szyszkops napisał:

@Lotus z całą moją sympatią do Ciebie, czy serio każdy Twój post musi sprawiać wrażenie eksperckiej analizy emoji6.png?

Nie musi🤓

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Guest vitriol

Niebieski Pelagos 39/40mm byłby ciekawszą propozycją.

Edited by vitriol

Marudzicie. Trzeba docenić, że Tudor proponuje miłośnikom niebieskiego aż 3 zegarki różniące się istotnymi użytkowo cechami ( data, rozmiar, materiał ) . Jak ktoś chce idealną replikę 9401/0 to lepiej szukać oryginału. Zawsze to mniej oklepany wybór niż współczesna niebieska 300-tka .

Guest vitriol

Zagalopowałeś się w tych analizach, w Pelagosie chodzi przede wszystkim o rozmiar.

Godzinę temu, Lotus napisał:

Najważniejsza modyfikacja to niebieska tarcza. Producent skorygował błąd z wersji 41mm który w konfiguracji niebieski bezel czarna tarcza nie był wielkim sukcesem 

Dla jednych to banalna kolorystyka, a dla mnie zmiana tarczy na niebieską to krok w dobrą stronę. 

106296475_10163842013790707_5433162942846249281_n.jpg

17 minut temu, vitriol napisał:

Zagalopowałeś się w tych analizach, w Pelagosie chodzi przede wszystkim o rozmiar.

Tobie chodzi o rozmiar innym chodzi o Tytan a mnie przeszkadza data. Każdy z tych elementów jest inaczej adresowany w obydwu modelach BB. Dlatego się uzupełniają. Swoją drogą Tytan z użytkowego punktu widzenia niweluje kwestię rozmiaru , z dziurą w tarczy nic nie zrobisz.

Fajny 58 blue.

Podzielam pozytywne komentarze, wyglada bardzo świeżo. W sam raz na letnią premierę. Może na jesień burgundy...? 

Ale najwcześniej jesień przyszłego roku

Katowice mówią, że nie mają fizycznie i oczywiście nic nie wiedzą

Mówią też, że spore zainteresowanie

Katowice mówią, że nie mają fizycznie i oczywiście nic nie wiedzą

Mówią też, że spore zainteresowanie

Czy ktos zna cene? Wiem, ze prawie taka sama jak dotychczasowego BB58, ale cenybtego ostatniego zmienily sie jakis czas temu.

Podobno do czarnego mają dorzucać niebieskiego za pół ceny....

Zgadza sie - za pol ceny... Sub’a...

59 minut temu, bibbi napisał:

Czy ktos zna cene? Wiem, ze prawie taka sama jak dotychczasowego BB58, ale cenybtego ostatniego zmienily sie jakis czas temu.

Czarny BB58 15190 PLN

... Obserwuję wysyp zdjęć i relacji na FB i Instagramie dotyczący tej "premiery" i myślę sobie, że... "MIAŁ BYĆ GMT w 39mm", a nie BB58 w nowym kolorze... Dodajmy w jednej wersji, a nie np. całe trio kolorystyczne, z czarnym, niebieskim, czerwonym bezelem.

Jak dla mnie premiera od niechcenia i nie podpinam się do hype'u, który obecnie towarzyszy niebieskiemu BB58.  IMO widać że bez targów w Bazylei jesteśmy wygłodniali nowości.

ng6mnrm.png

22 minuty temu, MasterMind napisał:

... Obserwuję wysyp zdjęć i relacji na FB i Instagramie dotyczący tej "premiery" i myślę sobie, że... "MIAŁ BYĆ GMT w 39mm", a nie BB58 w nowym kolorze... Dodajmy w jednej wersji, a nie np. całe trio kolorystyczne, z czarnym, niebieskim, czerwonym bezelem.

Jak dla mnie premiera od niechcenia i nie podpinam się do hype'u, który obecnie towarzyszy niebieskiemu BB58.  IMO widać że bez targów w Bazylei jesteśmy wygłodniali nowości.

Ta pseudo nowość to taki tygodniowy kotlet. Jest bo jest ale...

O i T 

15 minut temu, nicon napisał:

No fakt, z tego głodu wszystkie portale zegarkowe zgłupiały, na YT recenzje po 15min co to nowego się zmieniło xD. BTW na co polujesz po DJ36, DD czy Sub/GMT? Swoją drogą dość szybko się go pozbyłeś, a niby taki graal, Tudor DD chyba dłużej wytrzymał ;).

:D Pozwól że na to pytanie odpowiem treściwie w temacie Rolexa, by nie zaśmiecać Tudorowcom działu :D

12 minut temu, swierszczu napisał:

Ta pseudo nowość to taki tygodniowy kotlet. Jest bo jest ale...

Też tak sądzę, trochę to źle świadczy o stanie rzeczy na ten moment. Wydaje mi się, że zamknięcie w domach sprawiło, że ludzie są naprawdę głodni czegokolwiek, co jest "nowe" i trochę słabo, że producenci to wykorzystują wykonując plan minimum.

ng6mnrm.png