Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

U mnie szału nie będzie. Ciagle to samo. Omegi chciały się wcisnąć ale nie dały rady. 😂150BC647-49FB-4327-9D87-D32DDA54267D.thumb.jpeg.cb88fb01e4ba87d9a40d1ae079fe993a.jpeg

O i T

W dniu 11.09.2020 o 09:37, denver47 napisał:

Oo, wątek 58 przerwany 😁 to ja też 

Znasz bajkę o Łodzi? Nie łudź się, nie łudź...

Na ciepły wieczór - takie ciepłe odcienie:

IMG-20200912-175957.jpg

Swoją drogą to chrono od dawna mi się podoba - tylko jednak w stali... tzn. bez powłoki.

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Haha, BB58 Blue znowu w cenniku na stronie Kruka. Nawet z info o dostepnosci w butiku w Kato. Ale po dodaniu w koszyku wyskakuje info, ze usuniety, bo juz niedostepny...

Nie samym Tudorem człowiek żyje ;)

IMG_20200913_120716.thumb.jpg.4810c52f7d704ef85fbdec90d3169a35.jpg

Niedawno odebrałem paczkę od Strapcode z bransą do Tudor’a BB58 Navy i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Nie miałem do czynienia z ori i w sumie nie żałuje bo może wtedy bym szukał dziury w całym a tak „czego oczy nie widza tego sercu nie żal”

Oczywiście nie jestem z tych co oglądają złotówkę kilka razy z obu stron i byłem skłonny kupić ori nawet za te 3k PLN - jakiś rabat ale jak cenę windują na poziomie ok 4k pln to sorry ale daje to do myślenia, biorąc po uwagę ze po 2 tygodniach ciagle noszeni ma desk Diving odcisnalby na zapięciu swoje piętno. Tym bardziej mniej mi będzie szkoda tej od Strapcode.

Całość wyszła mnie ok 600 pln, rachunek ekonomiczny jest zabójczy i skłania do refleksji.

A tak wyglada na nadgarstku

efb928b9b7069a9062a4a3fc56bd1b13.jpg

1063ce5e60c4623cf0a48d2c19872ef8.jpg
801381bba3dc0bdbaddaf20aaa35834f.jpg
3010c23c00cafa4e7337ffa098624a5e.jpg
c35a6cc37ea3d83fc4f2f49fa539227d.jpg

Spore to zapiecie sie wydaje na tym ujeciu, niemalze jakby bylo grubosci zegarka. jak sie nosi?

1 godzinę temu, disaster3 napisał:

Całość wyszła mnie ok 600 pln, rachunek ekonomiczny jest zabójczy i skłania do refleksji.

A tak wyglada na nadgarstku

super wygląda i tak jak piszesz rachunek ekonomiczny jest zabójczy. Porównując z ori to ta bransoleta wydaje się trochę masywniejsza, 1 link od koperty jest "male" jak w rolexie przez co chyba odstaje lekko na nadgarstku u Ciebie. Ori ma link "female" co (ponownie chyba) pomaga w ułożeniu.

Od str dekla tez spoko się układa?

Ja nie wiem, co wy z tymi cenami wymyślacie za kajdan do BB58... Mój ori kosztował niecałe 200 pln😆

IMG-20200914-172821.jpg

IMG-20200914-172746.jpg

Leszek

@disaster3To wygląda naprawdę dobrze.

BTW Panowie na jeszcze nowym zegarku pojawiają się już pierwsze rysy...jak żyć ? ;) To nieuniknione ale na początku chwilę boli.

4 godziny temu, ledr napisał:

Ja nie wiem, co wy z tymi cenami wymyślacie za kajdan do BB58... Mój ori kosztował niecałe 200 pln😆

Paskudny ten mesh :(

12 minut temu, mario1971 napisał:

Paskudny ten mesh :(

No piękny nie jest, ale z ciekawości chciałem zobaczyć, jak pasuje do wintydżowego stylu... Może gdyby był szczotkowany, a nie polerowany, to jakoś by to przeszło. W końcu Superocean Heritage dobrze wygląda w takiej konfiguracji IMO.

Leszek

3 minuty temu, ledr napisał:

No piękny nie jest, ale z ciekawości chciałem zobaczyć, jak pasuje do wintydżowego stylu... Może gdyby był szczotkowany, a nie polerowany, to jakoś by to przeszło. W końcu Superocean Heritage dobrze wygląda w takiej konfiguracji IMO.

Najlepiej wg mnie wygląda na oryginalnej bransolecie.

8 minut temu, mario1971 napisał:

Najlepiej wg mnie wygląda na oryginalnej bransolecie.

Zgoda, ale mam za dużo pasków, żeby się nie skusić na przebieranki od czasu do czasu. Chłopaki z naszego rocznika już tak czasem mają...😉

Leszek

2 minuty temu, ledr napisał:

Zgoda, ale mam za dużo pasków, żeby się nie skusić na przebieranki od czasu do czasu. Chłopaki z naszego rocznika już tak czasem mają...😉

Też jesteś prawie pięćdziesięciolatkiem? ;)

3 minuty temu, mario1971 napisał:

Też jesteś prawie pięćdziesięciolatkiem? ;)

'71 - najlepszy rocznik, południowy stok😎

Leszek

4 minuty temu, ledr napisał:

'71 - najlepszy rocznik, południowy stok😎

Dobrze prawisz :)

bravo.gif

Fakt, jeśli chodzi i dobór pasków, gust mam może średni, ale samo szkło wygląda w BB58 ciekawie...

IMG-20200915-112741.jpg

Leszek

Zgodnie ze strona Kruka da się do kupić z odbiorem osobistym nawet :) (blue)

dwie sztuki niebieskie wypłynęły w pięknej cebulowej cenie, 17k na FB i tyle samo na OLX. Rozumiem kolejkę, ale płacić 3,5-4k więcej za zegarek to już nie wiem co napisać nawet :D

Produkt jest warty tyle ile ktoś zapłaci a pewnie się znajdą chętni na dodanie kilku tyś w zamian za brak czekania. Ja bym osobiście nie dał ;)

W dniu 14.09.2020 o 15:56, cordi7 napisał:

Spore to zapiecie sie wydaje na tym ujeciu, niemalze jakby bylo grubosci zegarka. jak sie nosi?

Po 2 dniach, wg. mnie dobrze. Nie miałem oryginału więc nie mam do czego się odnieść. Natomiast ja jestem naprawdę mało wybredny ;) i mi pasuje. :) 

W dniu 14.09.2020 o 16:35, Jan napisał:

super wygląda i tak jak piszesz rachunek ekonomiczny jest zabójczy. Porównując z ori to ta bransoleta wydaje się trochę masywniejsza, 1 link od koperty jest "male" jak w rolexie przez co chyba odstaje lekko na nadgarstku u Ciebie. Ori ma link "female" co (ponownie chyba) pomaga w ułożeniu.

Od str dekla tez spoko się układa?

Domyślam się, że w oryginale jest idealnie płasko, gdybyś nie wspomniał to nawet bym nie zajrzał (j.w. jest mało wybredny) chyba ze po dniu noszenia nadgarstek miałbym porysowany jak po spotkaniu z kotem....

Poniżej zdjęcia jak to wygląda

Gp1Cheph.jpg

BgodC7oh.jpg

eZ4684Lh.jpg

A tak BTW.

za***iście wygląda na bransie i coraz bardziej zyskuje w moich oczach w stosunku do wersji czarnej (ale ja z góry preferuje niebieskie tarcze vs czarne więc to bardzo subiektywna opinia) ;) 

lA7QqYFh.jpg

EldCWlQh.jpg

Od weekendu go nasze a jak w poniedziałek wjechał na branse, to kompletnie nie patrzę na inne zegarki w pudełku. Tego nawet na noc do niego nie chowam, tylko leży przy łóżku na szafce a jak wstaje od razu wjeżdża na nadgarstek :D