Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Czy in-house z Pelagosa posiada funkcję szybkiej zmiany daty przy dłuższych i krótszych miesiącach?

Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

W ten weekend -20% w Kruku na wszystkie dostepne Tudory. Tak zreszta jak na inne zegarki, z wylaczeniem Rolexow.

31 minut temu, bibbi napisał:

W ten weekend -20% w Kruku na wszystkie dostepne Tudory. Tak zreszta jak na inne zegarki, z wylaczeniem Rolexow.

Te zalegające Tudory to można kupić 

Z dużo większym rabatem niż 20%. A jak się trafi GMT albo 58 , to więcej niż 15 % nie kupisz. 😉

Hej, w ubiegły czwartek dostałem z powrotem BB Chrono, który wysłałem 9 września do Kruka w Krakowie (Kruk poinformował mnie, że 14 września wysłał zegarek do Szwajcarii) w związku ze znaczną odchyłką dobową. Zegarek jak na razie po tygodniu nie wykazuje żadnej odchyłki (cholera mam nadzieję, że nie wymienili mi mechanizmu na jakiegoś kwarca 😉). Mój niepokój budzi tylko jedna rzecz - nie otrzymałem żadnej informacji - ani ustanej ani pisemnej, na temat tego co zostało zrobione - wrócił tylko zegarek tak jak go wysłałem. Jakie jest Wasze doświadczenie - otrzymywaliście protokół naprawy? Zwróciłem się tydzień temu mailowo do Kruka o jakąś informację ale nie mam żadnej odpowiedzi.

Pisałem to na forum jaka była przyczyna wysyłki - zegarek chodził bardzo dobrze, ni z stąd ni z owąd w maju odchyłka zaczęła wynosić ok. -11s/24h, po kilku dniach sytuacja się uspokoiła. We wrześniu nagle odchyłka zaczęła wynosić -30s/24h.

Dobra cena, na chrono poszedłby momentalnie mimo że to nato a nie bransa

Jak patrzę na zdjęcia to mocno zajechany...ja chyba przez 10 lat nie doprowadziłem zegarka do takiego stanu a tu ktoś w niecałe dwa lata pięknie go dojechał ;) 

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Czy do tego modelu bedzie pasowac stalowa (nie bicolor) bransoleta z BB lub Pepsi?

515720554_Screenshot2020-11-08at07_58_13.png.ee98f9581697fcb90960a9a3468bb2d4.png

Jak patrzę na zdjęcia to mocno zajechany...ja chyba przez 10 lat nie doprowadziłem zegarka do takiego stanu a tu ktoś w niecałe dwa lata pięknie go dojechał  

Bo ja wiem, normalnie chyba...

2 godziny temu, artme napisał:

Czy do tego modelu bedzie pasowac stalowa (nie bicolor) bransoleta z BB lub Pepsi?

515720554_Screenshot2020-11-08at07_58_13.png.ee98f9581697fcb90960a9a3468bb2d4.png

To będzie idealny zestaw.

2 godziny temu, Szyszkops napisał:

Bo ja wiem, normalnie chyba...

Dobra racja. Raz, że ja nie jestem wyznacznikiem bo bardzo dbam o sprzęty a dwa, że jeżeli to był jedyny to może tak wyglądać.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Dobra racja. Raz, że ja nie jestem wyznacznikiem bo bardzo dbam o sprzęty a dwa, że jeżeli to był jedyny to może tak wyglądać.

Ja też się dziwiłem, kiedy Koledzy mówili, że się rysuje od samego patrzenia, a potem po tygodniu przecierałem oczy, teraz mam wywalone

Wygląda całkowicie normalnie. Pewnie gość zrobił zdjęcia tak, żeby pokazać ryski co jawi się jako uczciwe podejście. Delikatnie zmieniłby kat i nic by nie było widać. 

Przy okazji, z dzisiejszego spaceru. 

20201108_152734.jpg

8 godzin temu, zbyniu70 napisał:

To będzie idealny zestaw.

Ale czy fizycznie bedzie pasowac? 🤨

W dniu 8.11.2020 o 18:05, artme napisał:

Ale czy fizycznie bedzie pasowac? 🤨

Będzie pasować, swego czasu miałem dwa Tudory jednocześnie i nosiłem S&G 

na bransolecie od BBR na Ecie :)

4F896976-164B-44BD-9AF6-163DDBD2AABB.jpeg