Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Posted (edited)

Zrobiłbym tak samo i nie odbierał tego. Nigdy się z prowizja nie spotkałem , zakładam ze normalnie to jest w cenie wysyłki. Mój pasek od Vanguard dotarł na szczęście bez żadnych przygód. Jakościowo jest dobrze , jakoś się specjalnie nie różni co prawda od uncle seiko za ułamek tego co życzy sobie Vanguard, no ale do Szwajcara nie może  być tanio bo jak to. ;)

Edited by tbn

DHL pobiera prowizję za odprawę, którą również pobiera agencja celna zajmująca się obsługą zobowiązań celnych lub/i VATu. Kilkakrotnie musiałem "uiścić" prowizję albo dla agencji albo dla firmy kurierskiej, która bierze na siebie procedury odprawy celnej. DHL pobiera i tak chyba mniej niż agencja celna, mają minimalne stawki ustalone bez względu na wartość towaru. Inna sprawa to obowiązek odprawy celnej - dla wartości 5$ to kpina, taki towar powinien być zwolniony z cła i opłat.

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Nowe procedury Celno Skarbowe zakładają, że 100% przesyłek idzie przez cło :(

300 prowizji za formalności celne??? 

Niecałe trzy stówy - prowizja plus VAT obliczony od ch...j wie czego, tzn. dodali do kwoty koszty wysyłki skalkulowane według jakiejś ich tabeli, które im wyszły kosmiczne. Mamy otwarty spór reklamacyjny, ale się nikt nie odzywa, tym bardziej, że zapłaciłem i odebrałem, bo mi żal było 20 funi za wysyłkę. IMG_2497.jpg

Fajne kolory  i combo👍

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

image.thumb.jpeg.eca726206c0af6204b8572999c8ee8b0.jpeg

Pewnie fake, ale fajniejszy niż Red. Osobiście chyba jednak wolałbym coke.

Patrząc po instagramie to będzie coke. Ale obstawiam, że duży.

Też obstawiam, że duży GMT kouk. Jeśli dorzucą też nowe fiftiejty w konfiguracji tarcza + bezel w tym samym kolorze, to ja przy czerwonym i zielonym jestem na nie... ale może to dobrze, bo już już chciałem przelewać krukowi hajs na 58 czerwony bezel plus czarna tarcza

Macie jakieś symulacje graficzne tych czerwonych?

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Dzięki.

Tragedia jak dla mnie :)

Jak wyjdzie to będzie jak z niebieskim. Wszyscy się rzucą a po kilku miesiącach szał się zakończy ;) 

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Dokładnie. Teraz niebieskie leżą w działach sprzedaży na każdym forum miesiącami. A wcale brzydki nie jest...🤔

Niebieski jest zajebiaszczy akurat. Ale może ja nie jestem obiektywny.

Posted (edited)

w full red watpie, raczej czarna tarcza czerwony bezel. Słyszałem też opinię ze może pojawić się ranger w nowej wersji

Edited by Jan

No gdyby była czarna tarcza z czerwonym bezelem, to byłby sztos. Zdaje się jednak, że linia 58 to nie proste powielenie sprawdzonych większych modeli w mniejszej skali...

Posted (edited)

Słuchajcie, a gdzie te niebieskie tak leżą miesiącami? Bo mi się akurat bardzo podoba i powoli się do niego przymierzam 😉 (edit: pomijając sprzedawców profesjonalnych i ceny wyższe niż nówki bez rabatu w Kruku) 

Edited by wojtek91

Posted (edited)

lezą na bazarku, niebieski (moja teoria) jest piękny ale ludzie na forum chcą nosić zegarki. Jak się nagle okazuje że nie mają do czego ich założyć albo wolą coś bardziej uniwersalnego to zegarek leci dalej.

Edited by Jan

Np. jeden leżał w Złotych Tarasach przed poprzednim lock down.

W Krakowie przed lockdownem też jeden niebieski leżał, nawet przymierzałem.

3 minuty temu, mrstatler napisał(-a):

W Krakowie przed lockdownem też jeden niebieski leżał, nawet przymierzałem.

a tak w Galerii Krakowskiej, widziałem ale nie miałem czasu się zatrzymac i porownac z czarnym :(