Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mąż się zastanawia nad zakupem, któregoś z poniższych Orientów. Obydwa mają 40 mm szerokości, a mąż ma dość spory nadgarstek -19cm. Czy te zegarki waszym zdaniem będą ok, czy jednak za małe? Może ktoś ma podobny nadgarstek i któryś z tych modeli i może pokazać jak to wygląda?

image.png

image.png

Będą ok, kolega ma taki sam i dziś u niego bambino widziałem., duża tarcza robi robotę. 

Dzięki Filip, tak też myślałam :) Jeszcze jakby ktoś zdjęcie wrzucił dla pełnego oglądu...

Ja mam 19cm nadgarstek i Mierzylem ten pierwszy, byłem zaskoczony ze wygląda na taki duży. Noszę nurasy przeważnie a tu że nie ma bezela wydaje się większy. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Guest Orient111
      By Guest Orient111
      Hej 🙂 chciałabym kupić w prezencie zegarek,dla mojego narzeczonego. Niedługo bierzemy ślub i pomyślałam,że przydałby mu się zegarek ślubny.
      Bardzo spodobał mi się ten z linku (Orient FGW0005W0) https://minuta.pl/zegarek-meski-orient-classic-quartz-fgw00005w0
      Kompletnie nie znam się na tym,czy zegarek nada się na ślub ? Jak z jego parametrami? 
    • By Ell Magicoo
      Nazywam się Krzysiek i zegarkami interesuję się od niedawna. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się uaktywniłem:) Sam posiadam Seiko z serii Presage i Orienta Kamasu, ale już wiem, że to nie koniec, pozdrawiam.
    • By Radmir
      Szukam fachowca który podjął by się naprawy Orienta widocznego na zdjęciach. Zegarek nie posiada szkiełka oraz obrotowej tarczy numerycznej (być może jeszcze jakiś części ale tego nie jestem w stanie stwierdzić), jedno z pokręteł nie oryginalne,  mechanizm nakręca się i chodzi, ale prawdopodobnie też wymagałby regulacji i sprawdzenia.

Czy moglibyście również pomóc w identyfikacji tego modelu ? 

Zegarek jak widać jest dość mocno sfatygowany i zdaje sobie sprawę że reanimacja tego zegarka może być nieopłacalna, jednak ma on dla mnie dużą wartość sentymentalną i zależy mi żeby "dać mu drugie życie" .

PS. przepraszam za jakość zdjęć, ale są to jedyne jakimi dysponuje na tę chwilę.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.