Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem radość posiadania ale moim skromnym zdaniem jest to kolejna nudna Carrera, których przewinęło się już tutaj pierdyliard i pewnie przewinie się ich drugie tyle. Jeśli będzie się chciało komuś wrócić do wątku nr 1 w tym forum i zliczyć wszystkie Carrery, które dotychczas tutaj wystąpiły w roli głównej to ile ich będzie? Podobno żyjemy w demokracji i każdy może kupować to co mu się rzewnie podoba dlatego ja pozwolę sobie iść inną drogą. Proszę nie traktować tego wpisu osobiście, ot takie luźne spostrzeżenie na które sobie pozwoliłem.

Rozumiem co masz na myśli, ale to trochę tak jakby na forum miłośników Porshe mieć pretensje że wszyscy piszą o tych 911-ach czy Panamerach. Jeżeli chodzi o TH to mamy do dyspozycji Carrera, Grand Carrera, Aquaracer, Monaco i jeszcze kilka innych i musimy się z tym pogodzić że będziemy o nich i tylko o nich pisać. Model Carrery który wybrał sobie bar72 jest rzeczywiście bardzo popularny jak na Carrery, ale nie możemy mieć o to do niego pretensji że wybrał ten model (tym bardziej że sam mu doradziłem 1887 :D ). Nie można przy wyborze zegarka dla siebie kierować się tym,  że ten model jest już popularny na forum zegarkiclub.pl  Mój model 1887 nie jest tak popularny i może to i dobrze, sam osobiście spotkałem w życiu 1 identyczny egzemplarz na nadgarstku (oczywiście nie liczę wystaw sklepowych). Czy we wątku miłośników Rolexa piszą o czymś innym niż Daytona albo Submariner ?

 

Bar72 - Wielkie gratulacje i niech się nosi. Pamiętam to szybsze bicie serca jak i wypieki na gębie jak dorwałem mój egzemplarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co masz na myśli, ale to trochę tak jakby na forum miłośników Porshe mieć pretensje że wszyscy piszą o tych 911-ach czy Panamerach. Jeżeli chodzi o TH to mamy do dyspozycji Carrera, Grand Carrera, Aquaracer, Monaco i jeszcze kilka innych i musimy się z tym pogodzić że będziemy o nich i tylko o nich pisać. Model 

 

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Szanownym Kolegą, gdzyż jest to bardzo spłycone spojrzenie na temat. Kolega raczył wymienić zaledwie kilka modeli Tag'a a jest ich 58 nie wliczając wariacji poszczególnych modeli. Samych Heuer'ów mamy do dyspozycji 28 głównych modeli   dodając do tego kolejnych 30 sztuk głównych modeli Tag'ów,  tak więc jest o czym rozmawiać i o czym pisać. Wcale nie musimy się godzić na tak wąskie spektrum bo wybór jest ogromny (nie każdy model musi się podobać) ale przy odrobinie wysiłku można znaleźć coś wyjątkowego i podzielić się spostrzeżeniami na temat danej sztuki.

  Przyznam, że nie rozumiem pomijania milczeniem zegarków z mechanizmami kwarcowymi jakby były czymś gorszym a przecież też są ładne (przynajmniej jakaś ich część) i warte uwagi. Fakt, kilka się ich tutaj pokazało ale to wszystko. Rozumiem, że chłopak cieszy się ze swojego Tag'a tyle, że powoli robi się nam tutaj targowisko próżności (dział chwalimy się jest pare linijek wyżej) a nie na to liczyłem wstępując do tego forum. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś kapkę.

 

Bar72, piękny model i sportowym szykiem bije wszystkie chyba Speedmastery i Daytony.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Szanownym Kolegą, gdzyż jest to bardzo spłycone spojrzenie na temat. Kolega raczył wymienić zaledwie kilka modeli Tag'a a jest ich 58 nie wliczając wariacji poszczególnych modeli. Samych Heuer'ów mamy do dyspozycji 28 głównych modeli   dodając do tego kolejnych 30 sztuk głównych modeli Tag'ów,  tak więc jest o czym rozmawiać i o czym pisać. Wcale nie musimy się godzić na tak wąskie spektrum bo wybór jest ogromny (nie każdy model musi się podobać) ale przy odrobinie wysiłku można znaleźć coś wyjątkowego i podzielić się spostrzeżeniami na temat danej sztuki.

  Przyznam, że nie rozumiem pomijania milczeniem zegarków z mechanizmami kwarcowymi jakby były czymś gorszym a przecież też są ładne (przynajmniej jakaś ich część) i warte uwagi. Fakt, kilka się ich tutaj pokazało ale to wszystko. Rozumiem, że chłopak cieszy się ze swojego Tag'a tyle, że powoli robi się nam tutaj targowisko próżności (dział chwalimy się jest pare linijek wyżej) a nie na to liczyłem wstępując do tego forum. 

nie bardzo rozumiem co w tym złego ,ze każdy pokazuje co ma ja b.chętnie oglądam i czytam ten wątek , cieszę się bo kupiłem taki jak zawsze mi się podobał  kup kwarca lub inny model i pokaż nam tu , więcej uśmiechu mniej zgryzoty życzę :)

Edytowane przez bar72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bar72, gratuluję Carrery! :)

Ogólnie bardzo lubię Tagi (nadal mam jednego), i też miałem taką Carrerę . Całkiem przyjemny i nieźle wykonany zegarek, jednak jak dla mnie nieco zbyt masywny.

To że jest popularny w klubie, czy na ulicy niczego mu nie ujmuje.

Jedyne co mnie wkurzało, i co widać niestety dobrze na Twoim zdjęciu (wielka szpara przy uchu), to duży luz bransolety między uszami. Tego nie ma np. w Omegach, nie mówiąc już o Rolexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Omegi czy Rolexa jeszcze nie dorosłem , ale to już półeczka wyżej

bardzo dziękuję wam za wpisy i  życzę aby wasze zegarki dawały wam tyle radości i przyjemności z noszeni co mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na sprzęt zegarmistrzowski   :P i będzie można czasem do garnituru założyć 

tag1.jpg

 

lup.jpg

Edytowane przez bar72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bar gratulacje, jak gustaw napisał to ładny model ze sportowym zacięciem.

Niech się dobrze nosi i cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu ten hejt tutaj? 

Nawet jesli jest popularny, co i co z tego? Ja osobiscie nie spotkalem sie az tak czesto na ulicy z Carrera, wiec nie rozumiem "hejtu" :) 

 

Zupelnie inne pytanie: 

 

Mam maly problem w mojej Carrera Day Date, przesuwa sie dzien, ale nie data... jakies pomysly? :) 

 

Dzieki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejter już sobie poszedł. To tak jakby najeżdżać na właścicieli Mazdy 6, że nie jeżdżą nietuzinkowymi RX-8 albo MX-5.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu ten hejt tutaj? 

Nawet jesli jest popularny, co i co z tego? Ja osobiscie nie spotkalem sie az tak czesto na ulicy z Carrera, wiec nie rozumiem "hejtu" :)

 

Zupelnie inne pytanie: 

 

Mam maly problem w mojej Carrera Day Date, przesuwa sie dzien, ale nie data... jakies pomysly? :)

 

Dzieki :)

Ja mam problem kilka postów wyżej ze wskazówką minutową chronometru w 1887, która ani drgnie. Jak serwis gwarancyjny rozwiąże mój problem to spróbuje się dowiedzieć co było. Jeżeli to jakaś "pierdoła" to może i Tobie pomoże..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejter już sobie poszedł. To tak jakby najeżdżać na właścicieli Mazdy 6, że nie jeżdżą nietuzinkowymi RX-8 albo MX-5.

Po pierwsze hejter nigdzie sobie nie poszedł, bo nie miał do tego żadnego powodu. Po drugie od kiedy to wyrażanie własnej opinii jest nazywane hejtem? Po trzecie nie mam nic przeciwko carrerom, oprócz tego, że wklejanie mniej więcej identycznych zdjęć i oglądanie ich +/- 41 razy po prostu uważam za nudne. Wolno mi.

nie bardzo rozumiem co w tym złego ,ze każdy pokazuje co ma ja b.chętnie oglądam i czytam ten wątek , cieszę się bo kupiłem taki jak zawsze mi się podobał  kup kwarca lub inny model i pokaż nam tu , więcej uśmiechu mniej zgryzoty życzę :)

Kwarca już mam, inny model pokazałem w "dziale chwalimy się", a jeszcze inny na razie jest na przeglądzie u Pana Strojnego. Jak wróci to zobaczymy.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniowi to możesz zameldować.

Dlaczego chcesz odbierać radość i możliwość dzielenia się nią tutaj?!

 

I mówię to jako aktualny posiadacz Formula 1 Senna Limited Edition - rzadkiego i mało popularnego modelu. Carrery należą do najpiękniejszych i najbardziej wiarygodnych rodowodem zegarków ze stoperem. I powinno ich być tu jeszcze więcej.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejter nie hejter, za to troll na bank. Jeśli jesteś zniesmaczony oglądaniem cały czas tych samych Carrer to przecież przymusu nie ma. Przedstaw nam tutaj swój zbiór rzadkich modeli Tagów bądź Heuerów, chętnie pooglądamy. Jeśli nie masz, natomiast posiadasz o nich wiedzę - napisz podpierając się zdjęciami z sieci. Założę się że wielu z ciekawością poczyta. Jednym słowem - daj może coś od siebie a krytyka, jeśli już, niechaj będzie konstruktywna a nie opierająca się na Twoim guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie podobają Ci się Carrery to nie zaglądaj do tego działu. Raczej można się spodziewać, że będzie ich dużo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszędzie te same bransolety, więc chwilowa zmiana na takie dziurawe coś ;)

 

b97ac1f8ef592418425f044d0b9c9350.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno minęła druga rocznica nagłej śmierci mojego młodszego brata :( .Zostało po nim na pamiątkę kilka zegarków m.in to:

39cd6fe3c0c2.jpg

30637f1c79d4.jpg

Ze względu,że nie miałem w ogóle do czynienia z Tag prosiłbym o kilka słów na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie tylko napisać, że się nie znamy, ale moje najszczersze kondolencje po utracie brata. Niewyobrażalne przykra sytuacja.

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.Był ode mnie młodszy o prawie 11 lat.W wózku go woziłem.Do dziś nie mogę się z tym pogodzić ,że go nie ma.Sorry za takie wspominki,ale tak mnie naszło w związku z tym zegarkiem.U rodziców jest gdzieś jakiś jego Breitling,ale nie wiem jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z powodu brata. On wciąż żyje tak długo jak żyje pamięć o nim. Dbaj o jego zegarki i pokazuj je.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta pospolita Carrera...

 

 

Taka tam Mazda 6.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.