Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

a to tak nim szalałeś że bezel do wymiany i polerka :D:D  

Carrera działa :) 

 

23168849-62d0-492e-b8f2-702bb7ef0317.thumb.jpg.7c3653855d793695779cf23bd6ee068e.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SPS napisał(-a):

a to tak nim szalałeś że bezel do wymiany i polerka :D:D  

Carrera działa :) 

 

23168849-62d0-492e-b8f2-702bb7ef0317.thumb.jpg.7c3653855d793695779cf23bd6ee068e.jpg

 

 

Nie, nie! Ja go kupiłem w takim tragicznym stanie. Ale ma dla mnie wyjątkowe, sentymentalne znaczenie, ta konkretna sztuka. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nomateus napisał(-a):

 

Nie, nie! Ja go kupiłem w takim tragicznym stanie. Ale ma dla mnie wyjątkowe, sentymentalne znaczenie, ta konkretna sztuka. 

 

rozumiem :D czyli z tych faktycznie wartościowych jeśli można tak to ująć :) to koniecznie porób fotki bo wygląda naprawdę ciekawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj testuję taki nabytek od Zealande dedykowany do Monaco.
Pasek fajny, ale jakościowo słabszy niż RubberB, czy omegowa guma do SMP 300.
Na plus cena, błyskawiczna dostawa i teleskopy w komplecie, czego nie uświadczy się w 2 razy droższym RubberB (pomijając, że nie mają w ogóle pasków do TH).
569791dabd8c0114ea28f5f8027e9e1b.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2023 o 14:03, lucky luke napisał(-a):

238F10BA-76CB-4349-9006-8EB6A43056C0.jpeg

Ikona zegarmistrzowska. 

 

W dniu 27.11.2023 o 22:06, Nomateus napisał(-a):

Wrócił z serwisu, wymiany bezela, prostowania zapięcia oraz polerki. Tarcza została w oryginalnym stanie. Jestem zakochany! Ostatni Heuer (pre-Tag) 1000, Night Diver, 1985 🖤

 

heuer1.thumb.jpg.c58033657a30be60542021924a5d37cd.jpgheuer2.thumb.jpg.621c642b4df2009389a69ef0a5a452f5.jpgheuer3.thumb.jpg.bf7fa25ca8fad72d55aecf3b03be0851.jpgheuer4.thumb.jpg.36151a7f9cc6d6df4f85a70dfbf0f4b5.jpg

Super. 

Gdzie robiłeś serwis

10 godzin temu, ASTRAL napisał(-a):

Od wczoraj testuję taki nabytek od Zealande dedykowany do Monaco.
Pasek fajny, ale jakościowo słabszy niż RubberB, czy omegowa guma do SMP 300.
Na plus cena, błyskawiczna dostawa i teleskopy w komplecie, czego nie uświadczy się w 2 razy droższym RubberB (pomijając, że nie mają w ogóle pasków do TH).
569791dabd8c0114ea28f5f8027e9e1b.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ze mnie do dziś się śmieją :( , że nosiłem Monaco na gumie.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie do dziś się śmieją , że nosiłem Monaco na gumie.  

Nie znają się.
Ja jestem fanem gumiaków, Monaco był ostatnim z zegarków, do którego nie miałem dedykowanego paska gumowego i od dłuższego czasu przymierzałem się do tego zakupu. Fajnie, że producenci pasków też dostrzegli tą niszę, jaką jest Monaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ASTRAL napisał(-a):

Od wczoraj testuję taki nabytek od Zealande dedykowany do Monaco.
Pasek fajny, ale jakościowo słabszy niż RubberB, czy omegowa guma do SMP 300.
Na plus cena, błyskawiczna dostawa i teleskopy w komplecie, czego nie uświadczy się w 2 razy droższym RubberB (pomijając, że nie mają w ogóle pasków do TH).
569791dabd8c0114ea28f5f8027e9e1b.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co jest w nim takiego dedykowanego? Bo nie ma jakiegoś idealnego spasowania z kopertą czy coś. 

10 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

️Ze mnie do dziś się śmieją :( , że nosiłem Monaco na gumie.  

No dziwnie wygląda faktycznie. Chyba jestem z tych, co im się Monako podoba tylko i wyłącznie na skórzanym pasku...


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2023 o 22:06, Nomateus napisał(-a):

Wrócił z serwisu, wymiany bezela, prostowania zapięcia oraz polerki. Tarcza została w oryginalnym stanie. Jestem zakochany! Ostatni Heuer (pre-Tag) 1000, Night Diver, 1985 🖤

 

 

Jest moc, gratuluję!👍🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

No dziwnie wygląda faktycznie.

Małe Monaco wychodziło fabrycznie między innymi na gumie. Teraz nie pamiętam czy duże również. 

 

Cytat

Chyba jestem z tych, co im się Monako podoba tylko i wyłącznie na skórzanym pasku...

Na bransolecie wygląda świetnie. 

 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2023 o 08:41, Dorian06 napisał(-a):

Ikona zegarmistrzowska. 

 

Super. 

Gdzie robiłeś serwis

Ze mnie do dziś się śmieją :( , że nosiłem Monaco na gumie.  

@Dorian06 Dziękuję! U Maćka Dutkiewicza w Czasowni (Warszawa, ul. Jana Pawła). Mocno polecam, wiele rzeczy już u niego robiłem. 

 

W dniu 2.12.2023 o 19:04, pepepatryk napisał(-a):

Jest moc, gratuluję!👍🏼

Dziękuję bardzo!


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy,

proszę o radę. Mój Tag Heuer - aquagraph po latach zaczął się zatrzymywać. Rzut oka na stronę firmową - autoryzowany serwis w Polsce to Wrzeciono czasu. Dzwoniłem, powiedzieli, że najlepiej samodzielnie wysłać zegarek do głównego serwisu do Niemiec. Miesiąc temu przez oficjalną stronę napisałem do głównego serwisu w Niemczech, że chciałbym wysłać bezpośrednio zegarek. Automat nadał numer mojemu zgłoszeniu z adnotacją, że odpowiadają zwykle w ciągu 2 dni roboczych. I cisza. Po dwóch tygodniach wznowiłem moje zapytanie, dostałem znów maila z nadanym numerem zapytania - mijają kolejne dwa tygodnie. Czy ktoś z Państwa ma jakiś pomysł co zrobić?

Pozdrawiam

jb

Edytowane przez majki111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytał kolega jakiegoś kumatego zegarmistrza czy ogarnie problem? W końcu to "tylko" zegarek z Eta 2892-2 z modułem chrono Dubois Depraz 2073 a nie technologia rakietowa.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2023 o 18:23, majki111 napisał(-a):

Szanowni Koledzy,

proszę o radę. Mój Tag Heuer - aquagraph po latach zaczął się zatrzymywać. Rzut oka na stronę firmową - autoryzowany serwis w Polsce to Wrzeciono czasu. Dzwoniłem, powiedzieli, że najlepiej samodzielnie wysłać zegarek do głównego serwisu do Niemiec. Miesiąc temu przez oficjalną stronę napisałem do głównego serwisu w Niemczech, że chciałbym wysłać bezpośrednio zegarek. Automat nadał numer mojemu zgłoszeniu z adnotacją, że odpowiadają zwykle w ciągu 2 dni roboczych. I cisza. Po dwóch tygodniach wznowiłem moje zapytanie, dostałem znów maila z nadanym numerem zapytania - mijają kolejne dwa tygodnie. Czy ktoś z Państwa ma jakiś pomysł co zrobić?

Pozdrawiam

jb

 

Pan Maciek Dutkiewicz z Czasowni w Warszawie - na poprzedniej stronie wrzucałem mojego Heuera po serwisie u niego. Ponadto mają w Czasowni oficjalny serwis TH. Mocno polecam! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Czasowni i u nich w pracowni "istnieje" taka informacja. Nie wiem, jeśli chcesz, to oddaj do Wrzeciona lub bezpośrednio do TH, już Cię tam zbyli, to w jakim celu to będziesz robił? Ale, prosiłeś o alternatywę to przekazuję swoją wiedzę - ja korzystałem i jestem w 100% zadowolony. :) 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, majki111 napisał(-a):

Na oficjalnej stronie TH Czasownia nie istnieje jako autoryzowany serwis TH

 

obraz.png.9077d7163055bddfd740be5dedbcce7d.png


Możliwe, że strona niezaktualizowana..od wakacji są wszędzie oznaczenia o tym, że są autoryzowanym serwisem TH..wątpię żeby sobie or tak oznaczyli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, nie znalazłem ale chcę się upewnić.

Czy Carrera Cal. 5 w rozmiarze 41 mm występuje w wersji z datą (tylko) na 6? Czy tylko day/date na 3?

Jest wersja dual time z samą datą ale nie jest to komplikacja którą chcę.

 

Mierzyłem oba rozmiary i 41 mm lepiej mi pasuje, ale może to przyzwyczajenie do dużych zegarków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2023 o 18:23, majki111 napisał(-a):

Szanowni Koledzy,

proszę o radę. Mój Tag Heuer - aquagraph po latach zaczął się zatrzymywać. Rzut oka na stronę firmową - autoryzowany serwis w Polsce to Wrzeciono czasu. Dzwoniłem, powiedzieli, że najlepiej samodzielnie wysłać zegarek do głównego serwisu do Niemiec. Miesiąc temu przez oficjalną stronę napisałem do głównego serwisu w Niemczech, że chciałbym wysłać bezpośrednio zegarek. Automat nadał numer mojemu zgłoszeniu z adnotacją, że odpowiadają zwykle w ciągu 2 dni roboczych. I cisza. Po dwóch tygodniach wznowiłem moje zapytanie, dostałem znów maila z nadanym numerem zapytania - mijają kolejne dwa tygodnie. Czy ktoś z Państwa ma jakiś pomysł co zrobić?

Pozdrawiam

jb

Po co mi „autoryzowany serwis”, który rekomenduje odesłanie zegarka do innego autoryzowanego serwisu. Wrzeciono tylko bateryjkę za 1kzł wymienia?🤦‍♂️

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bibbi napisał(-a):

Tylko przymiarka. Kusi wersja Skipper.
 

 

AAE9D8DC-CF17-42FA-9DF9-4A272C909175.jpeg

Dobrze wygląda.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.