Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

Noooo, fajny !    Powiem Wam że w realu jest efekt  ŁAŁ.

TH-a.jpg

Muszę w weekend zrobić sesję zdjęciową bo fotki z telefonu takie sobie.

Z czego jest bezel w tej 500

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Pamiętacie, jak ten był u nas na bazarq i nikt go nie chciał? Do dzisiaj nie mogę go przeżałowaćunsure.png

post-66434-0-95021500-1581614947_thumb.jpg

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Tam jest lupka nad datą?

Jest. Tak rzecze calibre11

One of the first things that I noticed wearing the watch is the deeply set date window at 12 o’clock. The crystal has a small “internal cyclops” reminiscent of the TAG Heuer 3000 chronograph from the 1980s.

post-66434-0-41749500-1581616846_thumb.jpg

Edited by souls_hunter

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Co to za model?

Carrera Calibre 5, średnica 41 mm. Granatowa tarcza.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Michal_Gdy

Carrrera Caliber 5 - mimo, że dosyć prosty to ogólnie bardzo fajny zegarek. Dla mnie taki najcześciej używany na co dzień, czyli do pracy - koszula, marynarka lub garnitur. Koperta ciekawa choć trochę gruba i parę razy o coś walnąłem, ja wybrałem go głównie ze względu na tarczę - typ, który lubi słońce. Dodatkowo super sprawa jeśli chodzi o zapięcie (kupiłem wersję z paskiem, w tej samej cenie jest bransoleta). Położenie motylka na pasku można regulować w sposób płynny tzn. dobrać sobie takie jego ustawienie, które jest najbardziej wygodne, bez konieczności dopasowywania się do dziurek (i cięcia paska). Nie pamiętam, żebym widział to u innego producenta. Jakbym miał wskazać minus tej wersji to może białe tło datownika, ale to tak 50/50. W czarnej wersji jest czarne tło.

A jest tu duuużo do patrzenia :-)

Serial można nakręcić, ze 2 sezony jak nic. Jak to u nas mawiają niech się nosi do czasu wystawienia na bazarq.biggrin.png

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki :)

Tobie się podoba i to najważniejsze :).  Nie chodzi o samego TH, po prostu zegarek bez tarczy jest mniej przejrzysty. 

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki :)

Zegarek kupiłeś dlatego, ze wywołał w Tobie uczucia, które skłoniły Cie do zakupy. Wychodzę z założenia ze Ci się spodobał, sadzać po wpisach nadal wywołuje w Tobie zachwyt, wiec uważam ze najważniejsze jest cieszyć się ta chwila

Najważniejsze jest, żeby zegarek się Tobie podobał.

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki smile.png

Masz dziewczynę, narzeczoną lub żonę ewentualnie partnera (cóż takie czasy że wypada zapytać)? Też pytałeś kolegów czy im się podoba? No właśnie...

dewey jaka to dokładnie referencja

Nie ważne czy nam się podoba. Istotne jest, że Tobie tak.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Jak już pyta to trzeba odpowiedzieć. MOIM zdaniem zegarek przypomina produkcje invicty dla zubożałych czarnych raperów. Chory wymysł marketingowców próbujących dotrzeć do nowej grupy klientów. Nie rozumiem kto pozwolił na taki projekt który jest jeszcze brzydszy na tle pozostałych eleganckich zegarków TH.