Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

Podoba mi się, tak jak  i model z 2015.

Mnie bardziej podoba się z 2015. Dużo bardziej.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Mnie bardziej podoba się z 2015. Dużo bardziej.

Szkoda że w ręku daje odczucie „ taniości”

Z fotki ten z 2015 lepiej wypada w proporcjach bo ten nowy proporcje na tarczy ma zachwiane dla mnie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Edited by Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Przy rozmiarze 39 i trzech tarczkach trochę ciasnawo na tarczy. Takie mam przynajmniej wrażenie.

Do tego kolorystyka tego starszego jakby ciekawsza - ale to może dlatego, że pandy mi się podobają. Aż dziw, że jeszcze nie mam :(

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

...

Do tego kolorystyka tego starszego jakby ciekawsza - ale to może dlatego, że pandy mi się podobają. Aż dziw, że jeszcze nie mam :(

Mam tak samo.

Nawet leży Maćka na bazarku piękna panda.

Którą bije na głowę oba te modele.

Carrery chrono same w sobie  są grube, dla porownania 41 mm z cal 16.

post-95072-0-19932900-1579194209_thumb.jpg

post-95072-0-36233300-1579194336_thumb.jpg

Carrery chrono same w sobie są grube, dla porownania 41 mm z cal 16.

Upasłych zegarków się nie boje bardziej mi chodziło o to, że zegarek aspirujący do „retrolooku” jednak powinien być trochę cieńszy.

Dziś godziny do powrotu Franza Maurera odlicza Tag Heuer Carrera ;)

post-110076-0-60246800-1579249067_thumb.jpg

Edited by Deathcoil

Upasłych zegarków się nie boje bardziej mi chodziło o to, że zegarek aspirujący do „retrolooku” jednak powinien być trochę cieńszy.

Chodzi też o proporcje. Przy większej kopercie Monaco czy 42 mm Autavii można z tym żyć. Przy 39mm możemy wylądować w rejonach absurdu dotąd zarezerwowanych dla 40 mm Luminorów ( bynajmniej nie duo )

Zgadza sie, cienszy byly zgrabniejszy. Patrze jeszcze na starsze referencje http://www.vintageheuercarrera.com/  i koperta wizualnie ciensza w  manualu, ale za to  plastic grubszy :D

:)

3MLGdoo.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Nie masz litości człowieku!!! Zegarek i fota super!!

Dzięki ^_^ Mówiłem, nie sprzedawaj!  :D

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Chodzi też o proporcje. Przy większej kopercie Monaco czy 42 mm Autavii można z tym żyć. Przy 39mm możemy wylądować w rejonach absurdu dotąd zarezerwowanych dla 40 mm Luminorów ( bynajmniej nie duo )

Zgadzam się, Monaco jest wysokie, ale proporcje są zachowane.

Zgadza sie, cienszy byly zgrabniejszy. Patrze jeszcze na starsze referencje http://www.vintageheuercarrera.com/ i koperta wizualnie ciensza w manualu, ale za to plastic grubszy :D.

Ooo fajna strona, dzieki

Dzięki ^_^ Mówiłem, nie sprzedawaj! :D

Mówiłeś i teraz nie raz pomyśle o tym zegarku jak podchodzę do boxa z zegarkami... że już go tam nie ma.

I jest dobry zestaw :)

Dopasowanie jest Edited by pepepatryk

vander prosiak świetny.

W swoim żywiole biggrin.png

post-92718-0-04195100-1579682508_thumb.jpg

Co prawda takie "samochody" raczej nie startowały w wyścigu Carrera Panamericana w Meksyku ale środowisko chyba pasuje smile.png

post-92718-0-47118500-1579771932_thumb.jpg

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

No to już po pierwszej przymiarce. Myślałem ,że będzie sporo za duży a jest w sam raz - taka miła niespodzianka. Niestety niespodziewane wydatki przesunęły zakup o jakiś czas ale co się odwlecze to....

Martwi mnie tylko trochę to zapięcie na pasku, wydaje się, że za chwilę się odepnie, ale w salonie zapewnili mnie , że nie będzie się odpinać. Co prawda wolałby na bransolecie (nie bardzo lubię paski, choćby były nawet z krokodyla), ale Pan w salonie pocieszył mnie , że bez problemu zamówią dla mnie specjalnie, ciekawe tylko za ile ?  :rolleyes:

Suma summarum jestem zadowolony. Miałem niesłuszne, jak się okazało obawy, że będzie za duży, ale nadgarstek 18 cm daje radę.

post-106551-0-39902800-1579899971_thumb.jpg

post-106551-0-50376200-1579899986_thumb.jpg