Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...dla mnie zegarek przede wszystkim ma się podobać i być niezawodny - obie cechy mają zarówno zegarki na inhousach jak i te z etą. Dodatkowo eta będzie tańsza w serwisie - dla mnie, przy kolekcji na 6-10 zegarków to już istotna sprawa. Co więcej - nie odczuwam większego podniecenia trzymając w ręku zenitha na el primero niż iwc pilots chrono z 7750. Oba zegarki są piękne, diametralnie różne, ale nie uważam aby iwc było gorsze, bo nie ma własnego mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje walory estetyczne są równie ważne ale kupując zegarek za naście tysięcy trzeba mieć świadomość jaki siedzi tam mechanizm i czy warto kupować jesli siedzi tam eta czy sellita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz racje walory estetyczne są równie ważne ale kupując zegarek za naście tysięcy trzeba mieć świadomość jaki siedzi tam mechanizm i czy warto kupować jesli siedzi tam eta czy sellita

A kto ma to ocenić czy warto kupować jeśli siedzi tam eta czy sellita ;) ? Podoba się to się kupuje i tyle. Mechanizm nie ma tu nic do rzeczy, przynajmniej w tej klasie cenowej o której mówisz. To są popularne zegarki i trudno doszukiwać się jakichś niesamowitych walorów zegarmistrzowskich czy doznań, tak samo klepany popularny in house czy eta nic nie wnosi do odbioru zegarka.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje walory estetyczne są równie ważne ale kupując zegarek za naście tysięcy trzeba mieć świadomość jaki siedzi tam mechanizm i czy warto kupować jesli siedzi tam eta czy sellita

Podniósłbym granicę z nastu na dziesiąt tyś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje walory estetyczne są równie ważne ale kupując zegarek za naście tysięcy trzeba mieć świadomość jaki siedzi tam mechanizm i czy warto kupować jesli siedzi tam eta czy sellita

 

W takim razie, wygląda na to, że za wyjątkiem kilku modeli TH nie warto ich kupować ponieważ w zdecydowanej większości tyka sellita. Jak żyć prezesie, jak żyć?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Co więcej - nie odczuwam większego podniecenia trzymając w ręku zenitha na el primero niż iwc pilots chrono z 7750.

...

Tu się akurat nie zgodzę. Jednak El primero to inna klasa niż 7750. Zobacz jak one wyglądają.

Ale np Tudor co tam ma w środku to mi bez różnicy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, wygląda na to, że za wyjątkiem kilku modeli TH nie warto ich kupować ponieważ w zdecydowanej większości tyka sellita. Jak żyć prezesie, jak żyć?

nie napisałem ze nie warto.Ale czy warto czy nie każdy musi sobie sam odpowiedzieć ja nie kupię ety za 15-20k mając świadomość ze w tej cenie mogę mieć zegarek z mechanizmem in house ,każdy ma jakieś zasady koniec i kropka.

A kto ma to ocenić czy warto kupować jeśli siedzi tam eta czy sellita ;) ? Podoba się to się kupuje i tyle. Mechanizm nie ma tu nic do rzeczy, przynajmniej w tej klasie cenowej o której mówisz. To są popularne zegarki i trudno doszukiwać się jakichś niesamowitych walorów zegarmistrzowskich czy doznań, tak samo klepany popularny in house czy eta nic nie wnosi do odbioru zegarka.

Sorry ale mam inne zdanie :)) mimo wszystko sellita w zegarku za 15-20k dla wielu także z tego forum wzbudza mieszane uczucia, ile ja już się o tym tutaj naczytałem chyba nie zaprzeczysz , wiec pisanie ze nie ma to nic do rzeczy mija się trochę z prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem ze nie warto.Ale czy warto czy nie każdy musi sobie sam odpowiedzieć ja nie kupię ety za 15-20k mając świadomość ze w tej cenie mogę mieć zegarek z mechanizmem in house ,każdy ma jakieś zasady koniec i kropka.

 

Sorry ale mam inne zdanie :)) mimo wszystko sellita w zegarku za 15-20k dla wielu także z tego forum wzbudza mieszane uczucia, ile ja już się o tym tutaj naczytałem chyba nie zaprzeczysz , wiec pisanie ze nie ma to nic do rzeczy mija się trochę z prawda

Z punktu widzenia sprzedaży dla firmy nie ma to znaczenia, ludzie którzy nie kupią zegarka za 15k bo ma sellite czy ete to promil.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupujesz swojego TAG’a miałem świadomość, że to nie in-house i jakoś nie przeżywałem tego (moje własne odczucia) Dla mnie ważne jest to, że mechanizm przeszedł kontrole/standardy w TH.

 

Można to trochę porównać do świata motoryzacji: kupując Gallardo, nikt nie myśli, że jeździ Audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia sprzedaży dla firmy nie ma to znaczenia, ludzie którzy nie kupią zegarka za 15k bo ma sellite czy ete to promil.

No tak tylko co mnie obchodzi punkt widzenia firmy rozmawiamy o odczuciach potencjalnego świadomego nabywcy rzecz jasna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko co mnie obchodzi punkt widzenia firmy rozmawiamy o odczuciach potencjalnego świadomego nabywcy rzecz jasna

Wielu świadomych nabywców dochodzi po latach do wniosku, że przede wszystkim zegarek ma się podobać a mechanizm...

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko co mnie obchodzi punkt widzenia firmy rozmawiamy o odczuciach potencjalnego świadomego nabywcy rzecz jasna

Przyczepię się do "świadomego nabywcy rzecz jasna"... trochę to zabrzmiało jak wrzucanie się ponad tych, którzy są w stanie kupić zegarek bez in housa za 20k;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczepię się do "świadomego nabywcy rzecz jasna"... trochę to zabrzmiało jak wrzucanie się ponad tych, którzy są w stanie kupić zegarek bez in housa za 20k;)

Jest ok jeśli ktoś świadomie kupuje taki zegarek z sellita w środku być może zegarek ów ma inne zalety :))

Wielu świadomych nabywców dochodzi po latach do wniosku, że przede wszystkim zegarek ma się podobać a mechanizm...

No cóż wiele jest etapów w rozwoju zegarko-maniaka :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosząc temat na grunt motoryzacji mogę zrozumieć, że klient nabywając np. samochód klasy premium, oprócz niewątpliwych bajerów w środku jak i na zewnątrz karoserii oczekuje pod maską silnika co najmniej V8 lub V6 słusznej pojemności i osiągów a nie silniczka od kosiarki z trzema śmiesznymi cylinderkami o łącznej pojemności 0,9l i zapewnieniami producenta, że wszystko jest jak najbardziej OK. i będzie Pan zadowolony.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy można wrócić do tematu - dla przypomnienia - dotyczącego zegarków Tag Heuer - bo ile może trwać to bicie piany o niczym :) Temat wielokrotnie wałkowany i jest nie do rozstrzygnięcia , bo tyle zdań ile osób ;) Miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do Taga pasuje Alfa, to co pasuje do Omegi?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś napisał, że Omegi są jak Passaty....

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do Taga pasuje Alfa, to co pasuje do Omegi?

Aston martin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży ten model na pasku, a dla porównania z sieci na bransolecie.

post-95072-0-75036700-1524824485_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.