Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

Niektórym spada z nieba ;)

Niektórzy muszą cieżko pracować Na swoje ,,marzenia"

 

 

zegarki fajne . Gratuluje i pozdrawiam angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Angelo ;) chociaż do zegarka marzeń to tym powyższym baaaardzo daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Marzenia się spełniają.

Trzeba tylko chcieć i cieżko pracować :)

 

Życzę ci jak najszybszego spełnienia marzeń... Sobie zreszta tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce chyba niewielki procent społeczeństwa może sobie pozwolić na zegarek marzeń "ot tak", w większości to długa droga przez systematyczne odkładanie i wyrzeczenia, więc cierpliwości i głowa do góry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Angelo ;) chociaż do zegarka marzeń to tym powyższym baaaardzo daleko.

 

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)  A tak na poważnie to nad czym tu wzychać, masz zegarki które Ci się podobją w tym pułapie cenowym i jest ok. Też bym chciał jeżdzić Porsche, ale jeżdzę w miarę przeciętnym samochodem i jest mi z tym dobrze, ciesząc się jego użytkowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie narzekam;) mam w kolekcji dwa "klasyki": monster i riseman. W sumie to lubie wszystkie moje zegarki i jestem z nich dumny. A zegarek marzeń każdy jakiś ma i nawet jak sie nie spełni to płakał nie będe. Z czasem jak życie pozwoli to poziom kolekcji będzie rósł, ale nie wszystko tak hop siup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

I jeszcze parę w robocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja Konrad. Pokaż wszystkie Hamiltony razem.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie skromnie, bo tylko 3 sztuki ;)

 

d2ac557eb3b3.jpg

 

a333b4298726.jpg

 

edee45360a56.jpg

 

ale od czegoś trzeba zacząć jak to mówią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się i pięknie wykonany, Ci którzy mówią, że to poziom rolexa mają rację w końcu to siostrzana marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13lesiu kiedy masz czas to wszystko nosic ?! :)

 

Konrad widze kolekcjonuje podobne zegarki  , 3x le locle , 2 x ds1 , 2 x ML czarna kostka  , rozumiem ze chodzi o to zeby żona sie nie zorientowala ze cos nowego kupiles ? heh :)

 

U mnie aktualnie tak :

 

53587544583004629121.jpg

77237862103128350647.jpg

48830870266152670795.jpg

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazik77 fajną masz kolekcję :) No i ciągła rotacja tylko kup pudełko z większymi przegródkami bo masz mało miejsca. 

Te ma duże przegródki:

 

http://allegro.pl/etui-pudelko-skorzane-na-6-zegarki-czern-kieszonka-i5258890713.html

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie tak :

 

 

 

 

z tego zestawu, jasnej kontiki 4H zazdraszczam :) piękny zegarek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazik77 nie ma szans,żeby je wszystkie nosić :(  wiele z nich są bo są jako moje perełki :) część jest na sprzedaż a było znacznie więcej,trzeba coś dokupić :D

post-41915-0-20687000-1429380203_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze im ciasno w tym pudelku, ale zona je sprezentowala i nie ma rady musi tak juz zostac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazik77 nie ma szans,żeby je wszystkie nosić :(  wiele z nich są bo są jako moje perełki :) część jest na sprzedaż a było znacznie więcej,trzeba coś dokupić :D

A Ty nie miałeś przypadkiem Deep Blue Daynight T-100? Bo nie widzę takiego w tej kolekcji :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach... Uwielbiam moje zegarki.

 

 

No co, nie można? :D

 

Mazik, nie masz w kolekcji typowego garniurowca. Musisz to szybko nadrobić. :) ML i Eterna najładniejsze. Reszta pewnie, prędzej czy później zniknie z kolekcji. :P

 

 

Edit mod;http://zegarkiclub.pl/forum/topic/119446-powielanie-i-cytowanie/

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wielu roszadach nastąpiła spora redukcja... Skromnie się w pudełeczkach zrobiło i mam wiele wakatów (nawet jedno pudło puste). Po zakończeniu w końcu budowy może lekko odbudujemy kolekcję tym razem bardziej już świadomie.

chrono_01.jpg

pud2_001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan, za garniturowca robi u mnie Eterna, mam do niej czarny pasek kroko i wtedy wyglada na nim bardzo elegancko. Tobie za to brakuje divera , a ja mam dwa na bazarku :P

 

Jslanina, zacna kolekcja , chętnie bym przejął  ML-a i Stenki Marine + Nav B-chrono :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Maurycy kapitalny. Mam słabość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan, za garniturowca robi u mnie Eterna, mam do niej czarny pasek kroko i wtedy wyglada na nim bardzo elegancko. Tobie za to brakuje divera , a ja mam dwa na bazarku .

 

To prawda - nie mam żadnego divera w tej chwili. Do kolekcji na pewno dojdzie Oris Aquis oraz możliwe, że kilka diverów mikro bandów. Rozważam również nabycie Seiko Sumo (choć wykonanie bransolety sprawia, że mam obawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.