Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Pobuszowałem trochę na Ali i znalazłem takie dwa chyba dosyć nietypowe zegarki: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001667478557.html?spm=a2g0o.cart.0.0.773c3c00LPuTxp&mp=1 

 

Z jednej strony zwracają na siebie uwagę, z drugiej ocierają się lekko o kicz. Mnie chodzi po głowie ta wersja "rzeźbiona" po bokach z Wesołym Rogerem. Jak wstępnie policzyłem przy "selectach" i kuponie na Black Friday cena zejdzie nieco poniżej 260 USD. Jak to widzicie. Załączam kilka fotek poglądowych zapożyczonych z w/w portalu. 

H1e7826fa864143778d1b0c0b1cecbd5dZ.jpg

H7b2a1aca5f0746748ba9227ade493c98H.jpg

Heacf159662f44b5092187c526035aecb8.jpg

H26471d9c25594326823979e1d86cf91cK.jpg

H923d617f4b6148639e8ec219f80ea03bN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mikas napisał:

Majfrendy mnie teraz zaimponowaly... 8 dni i Willard jest u mnie. Jak go wyciągnąć od żony. Mówi że na Mikołaja miał być... 

 

Poczekaj, jeszcze nie otwieraj. Mój Willard jest w doręczeniu i będzie za godzinke-dwie! Poczekaj na Kolege z forum 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Mikas napisał:

Majfrendy mnie teraz zaimponowaly... 8 dni i Willard jest u mnie. Jak go wyciągnąć od żony. Mówi że na Mikołaja miał być... 

 

Kolego masz w domu skarb.

Nie to co: "Po co ci kolejny - przecież masz tylko dwie ręce.... bla bla".

 

Bla bla to miejsce gdzie organizm sam już wyłącza odbiór fonii na tym kanale 😉 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikas napisał:

Majfrendy mnie teraz zaimponowaly... 8 dni i Willard jest u mnie. Jak go wyciągnąć od żony. Mówi że na Mikołaja miał być...

 

Jak to jak. Musisz przecież sprawdzić, czy kontrola jakości stanęła na wysokości zadania i nie przepuściła bubla: "przecież sprzedawcę trzeba poinformować o ewentualnych problemach z towarem niezwłocznie." A potem włóż do pudełka jakiś swój stary zegarek, który dostaniesz od żony na Mikołaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, clusca napisał:

 

Jak to jak. Musisz przecież sprawdzić, czy kontrola jakości stanęła na wysokości zadania i nie przepuściła bubla: "przecież sprzedawcę trzeba poinformować o ewentualnych problemach z towarem niezwłocznie." A potem włóż do pudełka jakiś swój stary zegarek, który dostaniesz od żony na Mikołaja ;)

Kolega to w dyplomacji zapewne pracuje... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, clusca napisał:

 

Jak to jak. Musisz przecież sprawdzić, czy kontrola jakości stanęła na wysokości zadania i nie przepuściła bubla: "przecież sprzedawcę trzeba poinformować o ewentualnych problemach z towarem niezwłocznie." A potem włóż do pudełka jakiś swój stary zegarek, który dostaniesz od żony na Mikołaja ;)

 

gadasz jak polityk lub co najmniej spec do reklamy 😉

bo mydlenie oczu level perfect!

 

Cel osiągnięty (zegarek w garści), nikt nie pamięta jak i kiedy he, he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadaliście moje pytanie to wznawiam, żeby przypomnieć ;) 

Godzinę temu, Paulus57 napisał:

Pobuszowałem trochę na Ali i znalazłem takie dwa chyba dosyć nietypowe zegarki: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001667478557.html?spm=a2g0o.cart.0.0.773c3c00LPuTxp&mp=1 

 

Z jednej strony zwracają na siebie uwagę, z drugiej ocierają się lekko o kicz. Mnie chodzi po głowie ta wersja "rzeźbiona" po bokach z Wesołym Rogerem. Jak wstępnie policzyłem przy "selectach" i kuponie na Black Friday cena zejdzie nieco poniżej 260 USD. Jak to widzicie. Załączam kilka fotek poglądowych zapożyczonych z w/w portalu. 

H1e7826fa864143778d1b0c0b1cecbd5dZ.jpg

H7b2a1aca5f0746748ba9227ade493c98H.jpg

Heacf159662f44b5092187c526035aecb8.jpg

H26471d9c25594326823979e1d86cf91cK.jpg

H923d617f4b6148639e8ec219f80ea03bN.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał:

Kolega to w dyplomacji zapewne pracuje... ;) 

 

49 minut temu, Darek p napisał:

gadasz jak polityk lub co najmniej spec do reklamy 😉

bo mydlenie oczu level perfect!

 

Nauka przez obserwację otaczającego świata. W końcu przez ostatnie kilka lat jesteśmy notorycznie karmieni takimi głodnymi kawałkami i innymi "chłytami materkindodymi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Paulus57 napisał:

Zagadaliście moje pytanie to wznawiam, żeby przypomnieć ;) 

 

 

Szczerze mówiąc mi się podoba, ALE to grawerowanie na boku już nie. To nie dlatego, że nie pasuje wizualnie tylko troszkę siedziałem/siedzę w grawerach no i jak to powiedzieć - można to zrobić lepiej 🤫 Żółw z Falą jak dla mnie najładniejszy. Widziałbym go w pudle. Mi się też całkiem podoba taka opcja. Dziwacto z homarem pomieszane:

6b1dd98c863ae974a468416d7b476a9f.png.b57fe317716268bce2b0fb932d057a1a.png525a20706581ab46e6107ff60b144c84.png.6321636d3d348edd0ff3e4da0be4c687.png

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vonziej napisał:

 

Szczerze mówiąc mi się podoba, ALE to grawerowanie na boku już nie. To nie dlatego, że nie pasuje wizualnie tylko troszkę siedziałem/siedzę w grawerach no i jak to powiedzieć - można to zrobić lepiej 🤫 Żółw z Falą jak dla mnie najładniejszy. Widziałbym go w pudle

Grawerka wiadomo nie robiona ręcznie tylko to jakiś odlew. Fala wydaje się lepsza w stali i prostszej formie. Wiadomo gusta i guściki. Dzięki za opinię, którą oczywiście zaplusuję :) 

10 minut temu, Vonziej napisał:

 

Szczerze mówiąc mi się podoba, ALE to grawerowanie na boku już nie. To nie dlatego, że nie pasuje wizualnie tylko troszkę siedziałem/siedzę w grawerach no i jak to powiedzieć - można to zrobić lepiej 🤫 Żółw z Falą jak dla mnie najładniejszy. Widziałbym go w pudle. Mi się też całkiem podoba taka opcja. Dziwacto z homarem pomieszane:

6b1dd98c863ae974a468416d7b476a9f.png.b57fe317716268bce2b0fb932d057a1a.png525a20706581ab46e6107ff60b144c84.png.6321636d3d348edd0ff3e4da0be4c687.png

 

Fali nie mam, ale chcę kupić. Chyba dla mnie optymalna by była na tarczy w Mas62. 

SEIKO_PROSPEX_SLA017_1.jpg

Uważam, że jak na tarczy dużo się dzieje, to reszta powinna być jak najprostsza. Nawet chyba brąz odwraca uwagę.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się ten grawer podoba - coś innego, a przynajmniej odbiega stylem od perfidnego naśladownictwa zegarków pochodzących od wiadomo kogo... ale tysiaka bym za niego nie dał, tym bardziej, że jeszcze pewnie opłaty mogą dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darek p napisał:

 

gadasz jak polityk lub co najmniej spec do reklamy 😉

bo mydlenie oczu level perfect!

 

Cel osiągnięty (zegarek w garści), nikt nie pamięta jak i kiedy he, he

 

No tak... Cel a nawet dwa. Po pierwsze zegarek na ręce 😍 a Mikołaj dopiero przed nami, a niech się Pani wykaże jeszcze raz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, clusca napisał:

Mnie tam się ten grawer podoba - coś innego, a przynajmniej odbiega stylem od perfidnego naśladownictwa zegarków pochodzących od wiadomo kogo... ale tysiaka bym za niego nie dał, tym bardziej, że jeszcze pewnie opłaty mogą dojść.

Pewny jesteś, że to nie homar? Czy da się coś jeszcze nowego wykombinować? Nie jestem entuzjastą czaszek, ale tu razem z grawerem jakoś mi się z "Wyspą Skarbów" kojarzy. No i ten brąz też jakby dopełnia całość w tym klimacie. Materiał koperty zwykle dodaje około 50 albo i więcej dolarów... Żółwik z tym samym motywem jakieś 2 stówki tańszy, ale... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moj też już jest. Można otwierać

IMG_20201119_164441.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dobra, moj też już jest. Można otwierać


I jak? U mnie żonka dała trochę "pomacać" i jest spoko. Trochę mały się wydaje na moim nadgarstku ok 20cm. Pewnie to przez przyzwyczajenie do mako xl. Jedyny mankamenty jaki zauważyłem to to że po zwyczajnym wciśnięciu koronki werk nadal stoi. Trzeba z wyraźną siła nacisnąć koronke żeby ruszył. Tak jakby było za dużo gwintu. Wyrobi się czy zgłaszać jako usterkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Vonziej napisał:

Dobra, moj też już jest. Można otwierać emoji1787.png

IMG_20201119_164441.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Porównujcie, który ładniejszy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mikas napisał:


 

 

Ja jestem w szoku co można za 400 PLN dostać. Dużo zegarków przerobiłem, ale żaden z tych tanich nie zrobił na mnie takiego wrażenia. U mnie działa wszystko super bez zarzutu, więc ja był nagrał filmik i otworzył spór, bo to nie jest typowe. 

 

MZ bransoleta jest przeciętna, ale nie można mieć wszystkiego. I tak leci do mnie waffle strap do niego i powinien być za kilka dni. Jutro wrzucę fotki bo teraz to już nie ma warunków do zdjęć.

 

Aha - antyrefleks jest świetny po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dała jeszcze raz pomacać Rusza w sumie za każdym razem tylko czasami słychać wyraźne kliknięcie po wciśnięciu a czasami nie. Nie ruszył raz na 20 prób więc chyba nie ma co się obruszać. Nawet nie wiem co miałbym napisać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mikas napisał:

Dała jeszcze raz pomacać emoji3.png Rusza w sumie za każdym razem tylko czasami słychać wyraźne kliknięcie po wciśnięciu a czasami nie. Nie ruszył raz na 20 prób więc chyba nie ma co się obruszać. Nawet nie wiem co miałbym napisać hehe

 

Ja potwierdzam, że to wymaga więcej testowania - musisz pomacać jeszcze trochę :)

 

PS: mój na pasku aktualnie. Jestem w szoku jak wygodny to sikor - mimo rozmiaru. Nadgarstek 17 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał:

 

Ja potwierdzam, że to wymaga więcej testowania - musisz pomacać jeszcze trochę :)

 

PS: mój na pasku aktualnie. Jestem w szoku jak wygodny to sikor - mimo rozmiaru. Nadgarstek 17 cm

Robi wrażenie dosyć dużego. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mikas napisał:

No pstryknij jakaś fotkę no.... emoji3.png

 

6 minut temu, Paulus57 napisał:

Robi wrażenie dosyć dużego. Gratulacje.

Dziękuje serdecznie :) To prawda, wygląda masywnie, ale realnie na nadgarstku się chowa

 

Jutro zrobię rano i wrzucę, teraz to co zrobiłem to się nie nadaje do pokazania, bo wyszłoby to po prostu źle 😂

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał:

Pewny jesteś, że to nie homar? Czy da się coś jeszcze nowego wykombinować?

 

Nie no, pewnie czegoś tam homar jest, tylko przynajmniej dodali coś od siebie, czyt. wykazali się jakąś kreatywnością, w porównaniu do modeli, które nawet nie szukając zbytnio, ot kilka postów wstecz, są po prostu nazywane po imieniu, tak jak ich oryginalni bracia: Żółw, MAS, Willard itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Vonziej napisał:

... Jutro wrzucę fotki bo teraz to już nie ma warunków do zdjęć.

...

Wrzucaj teraz i nie marudź.

Jak ciemno to światło zapal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.