Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kliknę zuana 1963 i się mocno zastanawiam nad tourbillonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, krisu2 napisał:

Ja chyba kliknę zuana 1963 i się mocno zastanawiam nad tourbillonem. 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001490648354.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.62c117c68RxPPH&algo_pvid=0b769a7f-6b52-4547-8d2a-3e448180074d&algo_expid=0b769a7f-6b52-4547-8d2a-3e448180074d-9&btsid=2100bdd816046906700707656e86da&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ 

Spróbuj tego, według mnie wygląda najlepiej.

2 godziny temu, tomaliusz napisał:

W zasadzie żadna, oby można kupić w ok. 80 ojro

Ostatnio kupiłem taki sam z Czech za 84,99 USD.

10 minut temu, Vonziej napisał:

Koledzy - na co polujecie na 11.11? :)

Plany są tylko przez ten obłęd z koronką zastanawiam się czy nie wziąć na wstrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajny ale jednak postawię na klasykę czyli 38mm, plexi, niebieskie wskazówki, czerwony sekundnik i fajnie jakby był bez gwiazdy. Tutaj wiem czego chcę. Gorzej z tourbillonem, chciałbym dla samej turbinki stać się posiadaczem, ale żaden z zegarków jako całość nie rzucił mnie na kolana. I tak się waham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tourbillon Ci chodzi po głowie ale uważasz że za drogi to może warto na razie odpuścić inne zakupy i uskładać? Jak masz teraz wydać 650 za chrono to dozbieraj tysiaka i się szarpnij. Lepiej jeden wymarzony niż kilka fajnych. I tak i tak będzie Ci po głowie chodził i w końcu się złamiesz. 

Niecałe 1500zł i jesteś zaspokojony ;)

https://pl.aliexpress.com/item/32984846853.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79265f4bzbUeiO&algo_pvid=ca258572-17db-479d-a825-0b6d0cca0c31&algo_expid=ca258572-17db-479d-a825-0b6d0cca0c31-5&btsid=2100bdf016046955743156542e44fc&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, krisu2 napisał:

Jeśli tourbillon Ci chodzi po głowie ale uważasz że za drogi to może warto na razie odpuścić inne zakupy i uskładać? Jak masz teraz wydać 650 za chrono to dozbieraj tysiaka i się szarpnij. Lepiej jeden wymarzony niż kilka fajnych. I tak i tak będzie Ci po głowie chodził i w końcu się złamiesz. 

Niecałe 1500zł i jesteś zaspokojony ;)

https://pl.aliexpress.com/item/32984846853.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79265f4bzbUeiO&algo_pvid=ca258572-17db-479d-a825-0b6d0cca0c31&algo_expid=ca258572-17db-479d-a825-0b6d0cca0c31-5&btsid=2100bdf016046955743156542e44fc&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Cena bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła promocja w naszym kraju na AE.

Można wyhaczyć zegarki za naorawde fajną kasę. Zwłaszcza jeśli ktoś ma kupony i punkty ktore mozna wymienić na rabaty.  Ja już zamówiłem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał:

No no, to nie jest najtańszy z Ali. Wygląda bardzo ciekawie. Na czym wzorowany? Zenith Pilot?

 

Drugie pytanie - czy jest mniejsza wersja? Dla mnie 43 to już za dużo :(

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vonziej napisał:

No no, to nie jest najtańszy z Ali. Wygląda bardzo ciekawie. Na czym wzorowany? Zenith Pilot?

 

Drugie pytanie - czy jest mniejsza wersja? Dla mnie 43 to już za dużo :(

Miałem długą listę i musiałem wybrać najdroższy albo rozmienić się na drobne. Ponieważ już przekroczyłem 20 sztuk, wybrałem tego. Teraz do wzięcia z bonusami za 250 USD, ja za kilka drożej wybrałem, bo nie zauważyłem kodu. Te co sprawdzałem nie działały. Tak to homar Zenitha. Wahałem się nad wersją stalową, ale czerwony bardziej mi się podobał od niebieskiego no i dekielek w brązowym fajniejszy. Ten stalowy można wziąć poniżej 200 USD. Jak dobrze pójdzie to może coś jeszcze dokupię jutro, ale to zależy od moich klientów. ;) 

Ja mam 18 cm przegub a Ty?

Moje inne typy: 

https://pl.aliexpress.com/item/4001051137860.html?spm=a2g0o.cart.0.0.48b23c00YsdxuM&mp=1 

https://pl.aliexpress.com/item/4000939425212.html?spm=a2g0o.cart.0.0.50f53c002Zn9vU&mp=1 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001290751272.html?spm=a2g0o.cart.0.0.50f53c00HPvomh&mp=1 

https://pl.aliexpress.com/item/10000303006585.html?spm=a2g0o.cart.0.0.48b23c00YsdxuM&mp=1 

https://pl.aliexpress.com/item/4001175498477.html?spm=a2g0o.cart.0.0.48b23c00YsdxuM&mp=1 

https://pl.aliexpress.com/item/4000454669540.html?spm=a2g0o.cart.0.0.48b23c00YsdxuM&mp=1 

Jak będzie słabo z kasą to dojdzie Megalith jestem ciekaw wykonania. ;)

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paulus57 napisał:

Miałem długą listę i musiałem wybrać najdroższy albo rozmienić się na drobne. Ponieważ już przekroczyłem 20 sztuk, wybrałem tego. Teraz do wzięcia z bonusami za 250 USD, ja za kilka drożej wybrałem, bo nie zauważyłem kodu. Te co sprawdzałem nie działały. Tak to homar Zenitha. Wahałem się nad wersją stalową, ale czerwony bardziej mi się podobał od niebieskiego no i dekielek w brązowym fajniejszy. Ten stalowy można wziąć poniżej 200 USD. Jak dobrze pójdzie to może coś jeszcze dokupię jutro, ale to zależy od moich klientów. ;) 

Ja mam 18 cm przegub a Ty?

Moje inne typy: 

Jak będzie słabo z kasą to dojdzie Megalith jestem ciekaw wykonania. ;)

 

17  cm w przegubie, także te 43 już za dużo - głównie ze względu na to, że tarcza jest duża. Gdyby to było coś z bezelem to okej - mam Duro :)

 

Ogólnie bardzo fajne opcje podesłałeś. Chyba mocno się zastanowię nad pilotem, który podesłałeś i może Carnival. Wiadomo, ze nie ma co sie na drobne rozmieniać, ale w przypadku pilota nologo to nie zawsze trzeba bulić jak za Stowę, a Carnival sprawdzony na zachodnich forach :)

 

Miałbys może gdzieś jakąś recke tego pilocika?

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał:

 

17  cm w przegubie, także te 43 już za dużo - głównie ze względu na to, że tarcza jest duża. Gdyby to było coś z bezelem to okej - mam Duro :)

 

Ogólnie bardzo fajne opcje podesłałeś. Chyba mocno się zastanowię nad pilotem, który podesłałeś i może Carnival. Wiadomo, ze nie ma co sie na drobne rozmieniać, ale w przypadku pilota nologo to nie zawsze trzeba bulić jak za Stowę, a Carnival sprawdzony na zachodnich forach :)

 

Miałbys może gdzieś jakąś recke tego pilocika?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał:

 

 

Fantastycznie! Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tofiks_th napisał:

Też myślałem nad tym jokerem ale tam chyba koperta że stopu jakiegoś? 

Pewnie szajsmetal. Kiedyś był tego wysyp pod nazwą Sinobi, potem zniknęły, a następnie pojawiły się, ale w jakiejś sporo wyższej cenie, nieakceptowalnej dla mnie jeśli chodzi o chińskie kwarce. Stówkę mogę dać, nawet jeśli koperta będzie znalowa, byle działał.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno Addies kupowany przez smartfona ma cenę prawie 20 USD niższą. Mnie wyszło poniże j 115-120 USD. Cebula duża ale jest okrągły, tak więc 46 mm zmieści się nawet na 17 cm :).

8 minut temu, oszolom napisał:

Pewnie szajsmetal. Kiedyś był tego wysyp pod nazwą Sinobi, potem zniknęły, a następnie pojawiły się, ale w jakiejś sporo wyższej cenie, nieakceptowalnej dla mnie jeśli chodzi o chińskie kwarce. Stówkę mogę dać, nawet jeśli koperta będzie znalowa, byle działał.

Mam jednego Sinobi nurka i dopóki bateria trzymała bez zarzutu chodził. Waga odczuwalna, tak więc nie ze styropianu a wygląd na moje niewprawne oko solidny. Kosztował coś między 15 a 20 USD. No i bransoleta nie z blaszek.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Vonziej napisał:

 

17  cm w przegubie, także te 43 już za dużo - głównie ze względu na to, że tarcza jest duża. Gdyby to było coś z bezelem to okej - mam Duro :)

 

Ogólnie bardzo fajne opcje podesłałeś. Chyba mocno się zastanowię nad pilotem, który podesłałeś i może Carnival. Wiadomo, ze nie ma co sie na drobne rozmieniać, ale w przypadku pilota nologo to nie zawsze trzeba bulić jak za Stowę, a Carnival sprawdzony na zachodnich forach :)

 

Miałbys może gdzieś jakąś recke tego pilocika?

Który Carnival? 

Kwarc z trytem, czy coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli, to w zeszłym roku były lepsze ceny 11.11.

 

Teraz tak przeglądam i ciężko znaleźć jakąś naprawdę super cenowo okazję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Seagull z gwiazdą jest taniej niż w zeszłym roku. Wtedy kupowałem chyba z 80 PLN drożej, albo więcej niż to co teraz mogę wykręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, pisałem o tych tańszych. Szukam czegoś do 3 stówek z szafirem (diver), nie chce wydawać więcej na chińczyka. 

 

Nie wiem co brać tyle tego jest Loreo, Parnis, Pagani, Cadisen i inne twory. Wszystko do siebie podobne. 

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.