Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Nie wiem jak profilują w Ferrari, ale czasami jak widzę gości jeżdżących ich modelami, ubranych w szeleszczące dresy jak z dyskoteki na wsi w latach 90-tych niedaleko mojej mieściny (Coco Jambo i do przodu), to się zastanawiam nad kryteriami doboru owych klientów 😆. Albo wystarczy wpisać w szukajkę 'Ferrari Dubai' i zobaczyć owych sprofilowanych klientów marki 🤣.

 

pewnie starymi :)

albo maja inna polityke sprzedazy we wloszech 😅

4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Firma może sobie chcieć profilować klientów, ale rynek i tak swoje zrobi. Kilkanaście lat temu doświadczył tego LVMH, gdy szampanem Moët&Chandon masowo polewali półnagie modelki amerykańscy raperzy, co firmie raczej się nie podobało, ale co mogli zrobić? Albo jak brytyjscy chavs (po naszemu: dresiarze) zaczęli nagle przez jakiś czas lubować się w płaszczach nobliwej firmy Burberry. No to co mogło Burberry zrobić? Nie sprzedamy panu płaszcza? Podam przykład: ostatnio kupowałem żonie kolczyki na najelegantszej ulicy Milano w bardzo nobliwej, znanej w świecie firmie jubilerskiej. Obok mnie siedział facet wytatuowany nawet na twarzy, w dresie właśnie, z partnertką wyglądającą jak nadmuchana plastikowa lala z filmów dla dorosłych. Klienci owi wydawali kwoty kilkakrotnie większe ode mnie (mieli cały stół zastawiony biżuterią przed nimi) i owa firma, reklamująca się jako producetn dyskretnej, eleganckiej biżuterii dla eleganckich ludzi, chyba nie miała zamiaru ich profilować, tylko sprzedać produkty. Jak mawiał producent Hochwander z Misia: pieniądz jest pieniądz. 

 

 

Jest duza roznica miedzy Moët, Burberry, a AP, PP czy Ferrari. Mianowicie wielkosc produkcji. O ile przy wysokiej rocznej produkcji i srednim, malym zapotrzebowaniu zalezy firmie na kazdym kliencie, o tyle w przypadku, gdy nie mozesz zwiekszyc produkcji, a rynek pochlania wszystko, masz mozliwosc wybierac klientow do swojego profilu.

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Modeny wkrótce, to sobie chociaż muzeum Ferrari obejrzę, bo nie jestem jeszcze na poziomie bycia profilowanym przez Ferrari 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Rozumiem że to ważne dla firmy, kto nosi jej zegarki? Tj. nie jakiś gość w dresie, tylko elegancko ubrany? A jak elegancko ubrany gość kupi i sprzeda gościowi w dresie to wtedy marka na wizerunku straci?

Te kolorowe dziwadła to chyba nie są dla gości elegancko ubranych? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bugs napisał(-a):

Te kolorowe dziwadła to chyba nie są dla gości elegancko ubranych? 

 

 

 

Chcialbys miec takie "kolorowe dziwadlo" :) 

 

 

29 minut temu, beniowski napisał(-a):

Wybieram się do Modeny wkrótce, to sobie chociaż muzeum Ferrari obejrzę, bo nie jestem jeszcze na poziomie bycia profilowanym przez Ferrari 😂

 

Jak nie przejedziesz ferrarka to nie kupisz biletu 😜

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Chcialbys miec takie "kolorowe dziwadlo" :) 

 

 

 

Jak nie przejedziesz ferrarka to nie kupisz biletu 😜

Już jeździłem na Monzy.

 

DF2D1036-5CBF-4BED-9CDA-0BA559D05CCA_1_105_c.thumb.jpeg.19ea3ef71b4dfff2f36534206be06151.jpegF5B9D92F-938C-40B2-8D8D-1D050B016CE5_1_105_c.thumb.jpeg.c5de93b9b2242276940371fa41ad9abf.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Chcialbys miec takie "kolorowe dziwadlo" :) 

 

 

 

 

Raczej nie. Chyba żebym dostał w prezencie.

Serio, nie mam kultu marki, one mi się po prostu totalnie nie podobają. Klasyczny zwykły RO jak najbardziej ale te "anniversary" czy kolorowe offshore do mnie nie gadają i szczerze mówiąc burzą moje wyobrażenie o AP jako uosobieniu dyskretnej elegancji w najwyższym wykonaniu. 

Chętnie bym jednak zobaczył na żywo bo podejrzewam że są świetnie wykończone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Raczej nie. Chyba żebym dostał w prezencie.

 

 

Nie, nie wydalbys kilku milionow na secik? 😅


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

W mojej branży istnieje jedyna zasada, którą i ja stosuję. Pkt 1 - klient ma zawsze rację. Pkt 2 - jak klient nie ma racji, patrz punkt pierwszy. Te zasady nijak się jednak mają do takich firm i ich AD jak Patek, AP czy Rolex. 

Czyli jak klient robi głupotę, to sie mu pozwala ją zrobić, a potem goli jeszcze raz, bo przecież sam wiedział, decydował :D

Nie pochwalam, ale finalnie tak sie kończy chęć pomagania klientom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie, nie wydalbys kilku milionow na secik? 

Nie jestem tak znany i bogaty żebym mógł być tak ekscentryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Już jeździłem na Monzy.

 

DF2D1036-5CBF-4BED-9CDA-0BA559D05CCA_1_105_c.thumb.jpeg.19ea3ef71b4dfff2f36534206be06151.jpegF5B9D92F-938C-40B2-8D8D-1D050B016CE5_1_105_c.thumb.jpeg.c5de93b9b2242276940371fa41ad9abf.jpeg

Widać, że to była pierwsza jazda, nawet samochód sam zaproponował profil kierowcy 😉
A tak serio to pozytywnie zazdroszczę takiej możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Christo napisał(-a):

Widać, że to była pierwsza jazda, nawet samochód sam zaproponował profil kierowcy 😉
A tak serio to pozytywnie zazdroszczę takiej możliwości :)

Gdzie ty widzisz że to była pierwsza jazda (nie była)? Ja na swoim własnym zdjęciu widzę mniej, tj. profil sport jedynie 🤣.
 

Gwoli ścisłości: samochód jest ustawiany przez firmę organizującą jazdy i nie zmienia się ustawień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to na myśli:

 

3AA43B5E-B67D-4702-93E4-2620A953A9A6.jpeg
 

Mam nadzieję że Cię nie uraziłem żartem 😊

Edytowane przez Christo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Christo napisał(-a):

Miałem to na myśli:

 


 

Mam nadzieję że Cię nie uraziłem żartem 😊

Nazwa stacji radiowej - dobre🤣.

 

Swoją drogą, niebezpiecznie jest wstawiać chyba zdjęcia na forum, skoro tak są analizowane🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odwiedzić butik AP w Barcelonie - niestety nie mogłem robić zdjęć zegarków, natomiast wrażenia po samej wizycie świetne. Butik przepiękny, obsługa to wzór dla wszystkich innych marek (Rolex...), chociaż nigdy nie miałem okazji być w PP. Marka klasa, moje zegarkowe marzenie!

 

 

317048683_5591882094263589_911920570993015918_n.jpg316796436_836793394408061_7752641601915701593_n.jpg316915876_1743835249407101_387764975133478068_n.jpg

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Udało mi się odwiedzić butik AP w Barcelonie - niestety nie mogłem robić zdjęć zegarków, natomiast wrażenia po samej wizycie świetne. Butik przepiękny, obsługa to wzór dla wszystkich innych marek (Rolex...), chociaż nigdy nie miałem okazji być w PP. Marka klasa, moje zegarkowe marzenie!

 

 

 

Coś tam było do obejrzenia poza Code 11.59 ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka i zonk. Daytona czy safari?100% byłoby safari tylko ta wielkość. Pasuje ale nie jestem przyzwyczajony do 42mm i grubas .Ktoś cos doradzi?

DA374D96-B922-4687-A6A2-91424FEC831B.jpeg

8ED9DC0B-367A-486A-86C7-D4C498F7DD3A.jpeg

4AC21F76-2866-43A8-BD29-00B6F435F431.jpeg

DAFE8015-918D-45C2-94CB-D7F98C2A4013.jpeg

143B059A-75B6-42F8-96D1-D77DB86BFF73.jpeg

BFD7BE56-07C6-4C29-86AE-3006967918F0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KOPA76 napisał(-a):

Przymiarka i zonk. Daytona czy safari?100% byłoby safari tylko ta wielkość. Pasuje ale nie jestem przyzwyczajony do 42mm i grubas .Ktoś cos doradzi?

To dwa rozne zegarki - kompletnie. Zarowno pod wzgledem designu jak i komfortu uzytkowania/noszenia.

 

ps

osobiscie safari dla mnie okropny - a jeszcze na tym pasku... fuj 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KOPA76 napisał(-a):

Przymiarka i zonk. Daytona czy safari?100% byłoby safari tylko ta wielkość. Pasuje ale nie jestem przyzwyczajony do 42mm i grubas .Ktoś cos doradzi?

 

Żaden.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego konkretnego modelu, który pokazałeś na zdjęciach, wolałbym Daytonę w złocie, jakoś ciekawie skonfigurowaną z Oysteflex.

 

Ale gdybyśmy mówili o tym nowym zawodniku, to wybrałbym Audemars Piguet.

ro offshore.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie i pozdrawiam.Zdjecia słabe ale na żywo ….wyglada .

Edytowane przez KOPA76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeatem nowy w temacie, dlatego bądźcie wyrozumiali Zaczynam pomału planować na przyszły rok zegarkowe zakupy.

Czy w Polsce jest jakikolwiek sprzedawca, który oferuje AP RO ? Czy zostają oferty prywatne o ile na takie się natkne, chrono24 albo AD za granicą ? Jeśli za granicą, to gdzie jest najbliżej i najłatwiej zapisać się na ten model ? Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania (taki realny a nie obiecywany u AD) ? Z góry dzięki za odpowiedź


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, a_team napisał(-a):

Panowie jeatem nowy w temacie, dlatego bądźcie wyrozumiali emoji6.png Zaczynam pomału planować na przyszły rok zegarkowe zakupy.

Czy w Polsce jest jakikolwiek sprzedawca, który oferuje AP RO ? Czy zostają oferty prywatne o ile na takie się natkne, chrono24 albo AD za granicą ? Jeśli za granicą, to gdzie jest najbliżej i najłatwiej zapisać się na ten model ? Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania (taki realny a nie obiecywany u AD) ? Z góry dzięki za odpowiedź emoji846.pngemoji106.png

W PL juz nigdzie nie ma. A na AP RO nigdzie na swiecie Cie nie zapisza - chyba, ze Twoja historia zakupowa u danego AD jest niemala, posiadasz znane nazwisko badz masz duze znajomosci a i tak bedziesz czekac niewiadomo ile - taka sytuacja - niestety 😐

zostaje tylko chrono badz inne tego typu miejsca z drugiej reki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na Chrono czy raczej można zamawiać i się nie bać ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.