Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zdaje się ref 25685BA.0.0002 o którym nieco zapomniałem, a przydałoby sie go obejrzeć, bo dawno serwisu nie widział :)  Większa polerka raczej niekoniecznie 

Edytowane przez torgul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Dlaczego tylko w AP? Obróbka koperty to nie jest kosmiczna technologia. 

 

@pisar zależy zapewne od modelu zegarka czy jest to problem czy nie

Spotkałem się z opiniami, że szlify w RO najlepiej zrobi AP. Sam bałbym się powierzyć polerkę komuś poza AP, bo szlify w RO robią całą robotę w tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, torgul napisał(-a):

Ja mam zdaje się ref 25685BA.0.0002 o którym nieco zapomniałem, a przydałoby sie go obejrzeć, bo dawno serwisu nie widział :)  Większa polerka raczej niekoniecznie 

Tam masz w środku JLC, bez problemu serwis. 

 

@amatsukaze ja bym się nie bał, nawet byś nie rozpoznał niefabrycznych szlifów. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watches Spa spokojnie ogarnie szlify AP. 
BTW Robiłem serwisy Rolka w Kolonii czy w centrali w Genewie i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że Damian z nich wszystkich zrobił najlepiej polerkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc :) o  WatchesSpa nie myslalem, ale to może być świetny pomysł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że go nie widziałem.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Żałuję, że go nie widziałem.  :(

co się odwlecze....

myślę że jakaś okazja się znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2023 o 09:39, lort napisał(-a):

co się odwlecze....

myślę że jakaś okazja się znajdzie

Mam nadzieję, że tak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki, kolejnym krokiem w budowaniu własnej kolekcji byłby wymarzony niebieski Royal Oak. Zastanawiam się jedynie jakim sposobem można się dostać na listę. Nie przeszkadza mi perspektywa czekania kilku lat. W przypadku Rolexa cierpliwość poplaciła i udało się już odebrać kilka upragnionych modeli. Kupno z rynku wtórnego nie wchodzi w grę, bo jakoś nie mogę się mentalnie przełamać, żeby zapłacić kilkukrotnie RRP. Czy macie jakieś doświadczenia, którymi moglibyście się podzielić? Czy da się dopisać na listy? Jak to zrobić? W jakim kraju najlepiej to zrobić? Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechać do butiku firmowego i porozmawiać. Innej drogi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Phoenix89 napisał(-a):

Drodzy Koledzy i Koleżanki, kolejnym krokiem w budowaniu własnej kolekcji byłby wymarzony niebieski Royal Oak. Zastanawiam się jedynie jakim sposobem można się dostać na listę. Nie przeszkadza mi perspektywa czekania kilku lat. W przypadku Rolexa cierpliwość poplaciła i udało się już odebrać kilka upragnionych modeli. Kupno z rynku wtórnego nie wchodzi w grę, bo jakoś nie mogę się mentalnie przełamać, żeby zapłacić kilkukrotnie RRP. Czy macie jakieś doświadczenia, którymi moglibyście się podzielić? Czy da się dopisać na listy? Jak to zrobić? W jakim kraju najlepiej to zrobić? Z góry dziękuje!

 

Umów sobie przez internet wizytę w butiku w Pradze.  Na spotkaniu zrób wrażenie swoją wiedzą o zegarmistrzostwie, historii AP ( w szczególności RO) , mechanizmach, designie lat 70'tych, wytłumacz dlaczego Twoim zdaniem RO jest ciekawszym projektem od Nautilusa (zaznacz, że przecież był pierwszy !), pochwal kolekcję Code 11.59 (powiedz, że to przełom i otwarcie na młodzież, bo przecież AP zawsze było forward thinking), dodaj, że całe życie marzyłeś o Royal Oaku, wyraź swoje przekonanie, że F. H. Bennahmias to wizjoner, a potem..... zaproponują Ci zakup Code 11.59....

Trochę żartuję, ale ja się z AP już wyleczyłem. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mylof napisał(-a):

 

Umów sobie przez internet wizytę w butiku w Pradze.  Na spotkaniu zrób wrażenie swoją wiedzą o zegarmistrzostwie, historii AP ( w szczególności RO) , mechanizmach, designie lat 70'tych, wytłumacz dlaczego Twoim zdaniem RO jest ciekawszym projektem od Nautilusa (zaznacz, że przecież był pierwszy !), pochwal kolekcję Code 11.59 (powiedz, że to przełom i otwarcie na młodzież, bo przecież AP zawsze było forward thinking), dodaj, że całe życie marzyłeś o Royal Oaku, wyraź swoje przekonanie, że F. H. Bennahmias to wizjoner, a potem..... zaproponują Ci zakup Code 11.59....

Trochę żartuję, ale ja się z AP już wyleczyłem. 

I jeszcze znajdź jakiegoś mistrza drucianej szczotki i papieru ściernego który raz w miesiącu przywróci „ fabryczny szlif” skryty pod bliznami codzienności 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak bardzo proste zadanie 😂. A komuś z Was udało się zapisać „z ulicy”?

Edytowane przez Phoenix89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałem na Twitterze, że AP chce wprowadzić gwarancję zegarków w przypadku kradzieży. Jeśli tak, to rosną w moich oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają wyjścia skoro poszybowali z cenami tak wysoko. Zegarki za kilkaset tysięcy zaczynają być kłopotliwym towarem dla kogoś kto chce prowadzić w miarę normalne życie a nie tylko za murami swojej twierdzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem że brakuje mi zdjęć Twój wypasiony czasomierz na tle kierownicy Twojej wypasionej fury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Nie mają wyjścia skoro poszybowali z cenami tak wysoko. Zegarki za kilkaset tysięcy zaczynają być kłopotliwym towarem dla kogoś kto chce prowadzić w miarę normalne życie a nie tylko za murami swojej twierdzy. 

Nie jestem w stanie pojac, czemu do tej pory marki luksusowe sprzedajace zegarki w cenie samochodow nie moga na stronie stworzyc mozliwosci sprawdzenia czy zegarek byl kradziony??? Po drugie - po wpisaniu na liste kradzionego, firmy te nie udostepniaja przeciez swoich czesci, wiec zegarek taki z zalozenia nigdy nie bedzie mogl byc serwisowany w autoryzowanym i zaczynaja sie problemy. To tylko 2 przyklady z brzegu jak zaczac z tym walczyc a zapewne mozna pewnie jeszcze cos dodac - tylko trzeba chciec...

 

Poza tym - jesli ktos kupije stosunkowo nowy zegarek bez dokumentow etc, to musi liczys sie, ze to raczej nie z legala i moze niec problemy a placi i tak niemala kase... to juz bedzie bardziej oplacalne dobra podrobke mu kupic 🤨

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tylko tyle, że z mojego doświadczenia jeśli chodzi o standard obsługi butiku AP w Pradze to nie mogę ani jednego złego słowa

powiedzieć, zawsze pełna kultura i rzetelna informacja.

 

Zupełne przeciwieństwo AD Rolexa u nas, gdzie robiąc zapis czułem się, jakby ktoś robił mi łaskę, że w ogóle mnie obsługuje trochę jak w PRLu.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przemilczał, że tym nowym klientom planują w większości oferować co najwyżej zegarki z kolekcji Code i Offshore ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, wjtk123 napisał(-a):

Zapewne przemilczał, że tym nowym klientom planują w większości oferować co najwyżej zegarki z kolekcji Code i Offshore ;).

I, ze dostana je za xxx lat 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.