Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Londynie są jakieś miejsca - sklepy, butiki, w KRRiT można na żywo obejrzeć zegarki Warda? A jeśli tak to gdzie?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Londynie są jakieś miejsca - sklepy, butiki, w KRRiT można na żywo obejrzeć zegarki Warda? A jeśli tak to gdzie?

Dzięki

Niedaleko Londynu mają salon, gdzie można umówić się z wyprzedzeniem na wizytę i obejrzenie konkretnych modeli. Tu jest formularz, gdzie rezerwujesz termin: http://christopherward.co.uk/christopherwardshowroom.html

Jeszcze nawet na jutro są wolne godziny:-)

Adres też na stronie...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ma ktoś w Łodzi Tridenta 38 mm? Chciałbym pomacać. Nie przywiązuje się do cudzych rzeczy i nie biegam zbyt szybko :) Obojętnie jaki. Size mnie interesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany. Wejdźcie na stronę producenta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie identycznie, jak strona Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie byłem na stronie Omegi. ;-)

Ok, spodobał mi się nawet ten model:

 

c65-38-a-range.png

 

Ale cena 600 funtów niestety mnie zniechęca. Nie ma już  tego powiewu świeżości, inności którą zachwalali - szwajcarskie zegarki za niższe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak nowe logo bilansuje na tarczy okno daty. Mi się podoba C65 MK II, ale w tym zasięgu cenowym mam Seiko SARB/SARX z fajniejszym mechanizmem niż SW200. Może nowe logo znaczy że w ciągu roku Trident Vintage, Titanium, Moonphase albo Worldtimer trafią na fajną promocję -50% :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten C65 Vintage fajny ale rzeczywiście trochę za drogi jak na deklarowaną filozofię firmy.

A mnie się udało wreszcie upolować wymarzony model Tridenta - już nie produkowany zestaw kolorystyczny: biała tarcza plus czerwony bezel:-) Odkupiony w super stanie, właśnie leci z UK, jak dotrze, to się pochwalę!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GMT? 

 

Firma zaczyna przesuwać się w zasięg 500-2000 Euro, więc czasy Tridentów za 300 Euro odeszły i nie wrócą. Mike France w wywiadzie zaznaczył nawet że pracują nad nową ofertą z wyższej półki, pewnie jakiś inhouse opracowany przez Johannesa Janke i SH. Tylko patrząc na ofertę innych spółek (jak np. Frederique Constant) batalia będzie ciężka.

W sprawie logo mam teorię że nowy designer, którego mają od kilku miesięcy poczuł potrzebę oznaczenia terytorium. Szkoda, że nie pomyśleli, że to już druga zmiana w ciągu kilku lat, a to nigdy nie wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie się udało wreszcie upolować wymarzony model Tridenta - już nie produkowany zestaw kolorystyczny: biała tarcza plus czerwony bezel:-) Odkupiony w super stanie, właśnie leci z UK, jak dotrze, to się pochwalę!

 

Gratulacje! I jeszcze z polskim akcentem. Nieźle. Stan wierzę. że jest super, bo MkII to twardziel. Mnie nie udało się go jeszcze porysować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! I jeszcze z polskim akcentem. Nieźle. Stan wierzę. że jest super, bo MkII to twardziel. Mnie nie udało się go jeszcze porysować.

Dobiłem targu 3 maja, więc ten polski akcent bardzo symboliczny :)  Warto śledzić giełdę WUS, trafiają się fajne oferty z Europy...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisza na ich stronie, ze maja wlasna fabryke to prawda? Czy jak inni, zlecaja jakiejs duzej firmie produkcje zegarkow?

Ten nowy model u gory jest czaderski.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dawno nie byłem na stronie Omegi. ;-)

Ok, spodobał mi się nawet ten model:

 

Ale cena 600 funtów niestety mnie zniechęca. Nie ma już  tego powiewu świeżości, inności którą zachwalali - szwajcarskie zegarki za niższe ceny.

 

Mnie zamiótł ten model. Zastanawiałem się niedawno nad wersją Classic z wyprzedaży ale widzę, że dobrze, że na zastanawianiu się skończyło... Mając dośw. z wersją Pro stwierdzam, że te 600 funtów warto dać. Dostajesz gratis jakość i serwis, którego próżno szukać u innych. Zafiksowałem się ost. na wersję Pro Vintage ale myślę, że zamiast na nią polować, warto abym rozważył właśnie ten model jako EDC. Z tego co widzę, powoli rozwiązują się też problemy z designem. W mojej ocenie, zmieniając w wersji drugiej Tridenta indeksy została zaburzona harmonia ze wskazówkami. Zostawiając fale na tarczy w połączeniu z ceramicznym bezelem doszło do pomieszania z poplątaniem. Da się z tym żyć ale mogło być lepiej. Nie ukrywam, że te problemy z designem odeszły na drugi plan, kiedy okazało się w codziennym użytkowaniu, że jakość materiałów i wykonania jest świetna (wiem, można się czepiać wykończenia przy uszach). Do tego dochodzi stabilna odchyłka i to że naprawdę jest to twardy zawodnik i trudno go uszkodzić. Dodatkowo, 5 lat gwarancji na mechanizm pozwala na beztroskie używanie C60 Pro w każdej syt.

 

Co do ich nowej witryny, to poprzednia była tragiczna, nowa, choć ładna, od strony użyteczności nie jest lepsza zwłaszcza, jeżeli chcesz coś kupić, a nie tylko pooglądać katalog. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dotarł wreszcie nowy/używany zakup - CW C60 Trident Pro. Egzemplarz kupiony przez pierwszego właściciela w listopadzie 2015, prawie nie widać śladów użytkowania poza kilkoma rysami na bransolecie i zagięciami na pasku skórzanym. Oprócz tego dostałem jeszcze oryginalną gumę CW w stanie fabrycznym. Zestaw kolorystyczny już nie do kupienia od producenta, polowałem kilka miesięcy, bo jakoś mi wyjątkowo pasuje...

Aha, pasek skórzany na zdjęciach to już z moich zasobów - firmowy był skromniejszy;-)

 

20160512_150008.jpg
upload a picture

20160512_164106.jpg
picture uploader

20160512_163726.jpg
image hosting site over 5mb

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będzie Pan zadowolony! Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że nie kupiłem tego modelu, gdy był na wyprzedaży. Cena była rewelacyjna. 

 

Gratuluję i miłego noszenia :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledr a myślałem że w konkursie coca coli można wygrać tylko piłkę na euro a nie zegarek reprezentacji Polski :D

Kolorki jak najbardziej na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzliwe słowa, leży jak ulał, ma świetnie wyprofilowane uszy, cała koperta to majstersztyk. Na razie tylko trochę za bardzo goni do przodu - przez dobę zrobił +13s. Może podróż mu nie posłużyła... Poczekam z regulacją, aż się oswoi z nowym otoczeniem :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za życzliwe słowa, leży jak ulał, ma świetnie wyprofilowane uszy, cała koperta to majstersztyk. Na razie tylko trochę za bardzo goni do przodu - przez dobę zrobił +13s. Może podróż mu nie posłużyła... Poczekam z regulacją, aż się oswoi z nowym otoczeniem :)

Jest w normie. Zostaw i nie reguluj. Mój na początku robił +13s i mi to przeszkadzało. Odpuściłem, teraz, pewnie z okazji lata robi ok. +10s. Przyzwyczaiłem się, że raz na tydzień go reguluję. Ważne, że nie otwierany i że odchyłka jest stabilna.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie do czego mógłbym się przyczepić w przypadku tych zegarków to wskazówki w kształcie łezki,kropli. Gryzie mi się jakoś z całością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba nawet tam gdzie nie pasuje normalnie:

2b8bc59106feed3971f969301392e746.jpg

Zdjęcie z sieci.

 

To dla mnie była część spójnego projektu wizerunku. Szkoda, że się tego za mocno nie trzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie do czego mógłbym się przyczepić w przypadku tych zegarków to wskazówki w kształcie łezki,kropli. Gryzie mi się jakoś z całością.

Kwestia gustu . Jak dla mnie, w Tridencie wskazówki są najmocniejszym punktem. Zwlasza wskazowki godziny i sekundy. W zasadzie to dla nich kupiłem te zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.