KRZYSIO 8774 #6326 Posted November 9, 2019 To akurat już dobre egzemplarze ale i tak nie najtaniej 0 Share this post Link to post Share on other sites
Milosz190 2 #6327 Posted November 10, 2019 (edited) Dziś widziałem go na żywo, w realu wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.Już wiem jakiego G kupię :-) Edited November 10, 2019 by Milosz190 0 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #6328 Posted November 10, 2019 To prawda, obok tego zegarka nie sposób przejść obojętnie 0 Share this post Link to post Share on other sites
T Atomicus 55 #6329 Posted November 11, 2019 Już wiem jakiego G kupię :-)Tylko pamietaj o wykupieniu dodatkowej gwarancji. Sent from my iPhone using Tapatalk 0 Share this post Link to post Share on other sites
Milosz190 2 #6330 Posted November 11, 2019 (edited) Tylko pamietaj o wykupieniu dodatkowej gwarancji.Sent from my iPhone using TapatalkA bo to tak jakby wskazówke sekundowa szlak trafił? Dobrze niby 40 duchy więcej A ile spokoju daje ;-) a bardzo czesto sie to zdarza ? Edited November 12, 2019 by Milosz190 0 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #6331 Posted November 11, 2019 Prawie wcale W ramach błędu statystycznego. 0 Share this post Link to post Share on other sites
T Atomicus 55 #6332 Posted November 11, 2019 No to teraz pytanie - ile tu bylo mudmasterow i ile z nich bylo wadliwych. I jeszcze - ile z tych niewadliwych byla uzytkowanych w terenie: w gorach, na wodzie, pod woda. Sent from my iPhone using Tapatalk 0 Share this post Link to post Share on other sites
Elixir 521 #6333 Posted November 11, 2019 T Atomicus, doprowadzisz do sytuacji, że ludzie zaczną Cię ignorować.Filozofujesz. Komu i co chcesz udowodnić ? Pytanie retoryczne. Nie odpowiadaj 0 GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER, GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.Instagram Share this post Link to post Share on other sites
T Atomicus 55 #6334 Posted November 11, 2019 A co? Moje pytania sa niewygodne? Sent from my iPhone using Tapatalk 0 Share this post Link to post Share on other sites
Kosmala 12 #6335 Posted November 12, 2019 (edited) Długo by pisać o moim mudmasterze, ale skończyło się tak że dostałem zwrot kasy za zegarek i już drugi raz do tej samej rzeki nie wchodzę więc jestem realnym przykładem awarii GWG-1000 z polskiej dystrybucji. Raczej kiepski był to strzał na pierwszy G-shock i chyba ostatni... Edited November 12, 2019 by Kosmala 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest #6336 Posted November 12, 2019 Długo by pisać o moim mudmasterze, ale skończyło się tak że dostałem zwrot kasy za zegarek i już drugi raz do tej samej rzeki nie wchodzę więc jestem realnym przykładem awarii GWG-1000 z polskiej dystrybucji. Raczej kiepski był to strzał na pierwszy G-shock i chyba ostatni... Jak długo go miałeś? 0 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #6337 Posted November 12, 2019 Zepsuło się raptem kilka zegarków na tysiące użytkowników, ot i cała prawda. To nie jest powód żeby się umartwiać. 0 Share this post Link to post Share on other sites
T Atomicus 55 #6338 Posted November 12, 2019 Twierdzisz ze tutaj na forum jest kilka tysiecy posiadaczy Mudmasterow? Sent from my iPhone using Tapatalk 0 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #6339 Posted November 12, 2019 Gdzie tak napisałem, że tutaj na Forum ? Wyciągasz daleko idące wnioski, a nigdy nie miałeś tego zegarka - to jak to z Tobą jest ?Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma 0 Share this post Link to post Share on other sites
T Atomicus 55 #6340 Posted November 12, 2019 (edited) Napisales ze awarii Mudmastera jest kilka na tysiace sprawnych. Tymczasem tu na forum te awarie opisywalo 5-6 osob.Czyli wg ciebie powinno tu byc kilka tysiecy uzytkownikow sprawnych Mudmasterow. Wydaje mi sie ze ty i jeszcze kilka osob za wszelka cene staracie sie zablokowac informacje ze cos jest nie tak z tym zegarkiem.Dlaczego? Edited November 12, 2019 by T Atomicus 0 Share this post Link to post Share on other sites
floyd 3212 #6341 Posted November 12, 2019 Napisales ze awarii Mudmastera jest kilka na tysiace sprawnych. Tymczasem tu na forum te awarie opisywalo 5-6 osob.Czyli wg ciebie powinno tu byc kilka tysiecy uzytkownikow sprawnych Mudmasterow. Wydaje mi sie ze ty i jeszcze kilka osob za wszelka cene staracie sie zablokowac informacje ze cos jest nie tak z tym zegarkiem.Dlaczego? Make my day 0 Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Share this post Link to post Share on other sites
tommly 13110 #6342 Posted November 12, 2019 Dlaczego?Bo to za***isty zegar jest.Skończ już Waść, wstydu oszczędź 0 ..."Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"... Dan Brown Share this post Link to post Share on other sites
gruby2000 344 #6343 Posted November 12, 2019 Napisales ze awarii Mudmastera jest kilka na tysiace sprawnych. Tymczasem tu na forum te awarie opisywalo 5-6 osob.Czyli wg ciebie powinno tu byc kilka tysiecy uzytkownikow sprawnych Mudmasterow. Wydaje mi sie ze ty i jeszcze kilka osob za wszelka cene staracie sie zablokowac informacje ze cos jest nie tak z tym zegarkiem.Dlaczego?Wiesz, miałem tego nikomu nie mówić, ale cóż, wydało się. Oni mają prowizję od sprzedaży tych zegarków, bo producent wie ,że to są buble i stara się ich jak najwięcej wcisnąć. Więc sam rozumiesz , ale ....ciiii, bo się wyda 0 Share this post Link to post Share on other sites
Kosmala 12 #6344 Posted November 13, 2019 Jak długo go miałeś?z 10 dni 0 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #6345 Posted November 13, 2019 Widzę, że Koledzy nie tracą poczucia humoru i bardzo dobrze. Zdrowy rozsądek górą Malkontentom, co nawet nie widzieli tego zegarka na żywo, mówimy stanowcze NIE z 10 dni Miałeś pecha Kolego, ale nie poddawaj się, bo nic nie zdarza się dwa razy 0 Share this post Link to post Share on other sites
T Atomicus 55 #6346 Posted November 13, 2019 (edited) IMHO dosc toporne to poczucie humoru. Podobnie jak wasza erystyka. To jak? Ilu tu jest posiadaczy niepsujacych sie Mudmasterow? Wiecej niz 3? Edited November 13, 2019 by T Atomicus 0 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10187 #6347 Posted November 13, 2019 (edited) W moim wskazówki chodzą bez zarzutu od dwóch lat, za to sensor zepsułem przez nieuwagę sam, ale wymieniłem i teraz zegar jest w pełni sprawny. Do której grupy się zaliczam? Edited November 13, 2019 by TomG80 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest mrovka #6348 Posted November 13, 2019 jak dlamnie wasze posty to pitolenie fanbojów i tyle Nawet nie macie pojecia ile podobnych sytuacji było od 2010 - to rok mojej rejestracji na forumI prawda wydaje mi sie jedna - jezeli podobne sytuacje zdarzaja sie w wskazówkowych G to cos jest nie teges. poczytajcie sobie temat o GG1000 - on swojego czasu był rekordzistą w tym zagadnieniu I też tym bardziej nie zgodze sie z twierdzeniem ze nic dwa razy sie nie zdarza - bo gdyby tak było to był by tylko jeden post o w/w usterce a nie kilka przykladów 0 Share this post Link to post Share on other sites
gruby2000 344 #6349 Posted November 13, 2019 (edited) Od 2010 roku. A to ciekawe. Bo GWG produkują zdaje się od 2015 roku. Bo o tym zegarku tu piszemy, a nie o innych G-shock'ach. Edited November 13, 2019 by gruby2000 0 Share this post Link to post Share on other sites
Daito 6827 #6350 Posted November 13, 2019 (edited) Raczej kiepski był to strzał na pierwszy G-shock i chyba ostatni... Ciekawe co się stanie jak Ci się przedrze papier toaletowy w trakcie użytkowania... w sumie niby można przejść na liście tylko gorzej w jesieni i zimą... To że zakupiony zegarek może mieć wadę jest oczywiste, dlatego jest gwarancja i rękojmia... Co prawda z gwarancji polskiego serwisu Casio wolałbym nie korzystać ale jeśłi ktoś nie ma innego wyjścia to może to zrobić, albo dokonać zwrotu zakupionego towaru. Miałem "kilka" g-shock'ów i jakieś takie szczęście mam że nigdy żaden z nich nie miał wad ani usterek - czego absolutnie nie mogę powiedzieć o zegarkach z automatycznym naciągiem oferowanych przez tzw "prestiżowe" marki... To jak? Ilu tu jest posiadaczy niepsujacych sie Mudmasterow? Wiecej niz 3? Przejrzyj z łaski swojej temat i zobacz ile jest wpisów o wadach, czy usterkach tego modelu, bo jak na razie to raczej z Twoją erystyką jest tutaj jakoś tak... inaczej... Edited November 13, 2019 by Daito 0 Share this post Link to post Share on other sites