Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie oczywiście, Patek miał jakiś, Czapek chyba dwa, Ball ostatnio wypuścił zegarek rocznicowy dla Marynarki Wojennej, zegarków dedykowanych Kubicy czy Hołowczycowi to nawet nie ma co liczyć. I jestem pewien, że o wielu nie wiemy. I teraz niech niejaki prawdziwy Polak kopnie się nabyć "Warszawiankę" Czapka. Serdecznie zachęcam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie oczywiście, Patek miał jakiś, Czapek chyba dwa, Ball ostatnio wypuścił zegarek rocznicowy dla Marynarki Wojennej, zegarków dedykowanych Kubicy czy Hołowczycowi to nawet nie ma co liczyć. I jestem pewien, że o wielu nie wiemy. I teraz niech niejaki prawdziwy Polak kopnie się nabyć "Warszawiankę" Czapka. Serdecznie zachęcam...

 

miałem okazje przymierzyć tegoż "Czapka"...niestety pomimo super inicjatywy chwytającej za serce, sam zegarek nie spełnił moich oczekiwań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się powoli za pierwszym Patkiem. 

Rozmyślam pomiędzy 
5164A  i  5712/1A-001 

Który byście wybrali? 

No i tak przy okazji...
Czy jest jeszcze możliwość zakupu tych modeli w AD a nie na chrono? 
Jeżeli tak, to czy orientuje się ktoś jakie są na nie ceny, na półce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się powoli za pierwszym Patkiem.

 

Rozmyślam pomiędzy

5164A i 5712/1A-001

 

Który byście wybrali?

 

No i tak przy okazji...

Czy jest jeszcze możliwość zakupu tych modeli w AD a nie na chrono?

Jeżeli tak, to czy orientuje się ktoś jakie są na nie ceny, na półce?

E no, prosty wybór - bierz 5712/1A-001 - dużo ciekawszy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas oczekiwania u AD to pewnie jakies 10 lat ? o ile uda Ci się zapisać....

 

Zostaje raczej tylko rynek handlarzy i cena sporo powyżej metki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny123bialy456 ja wybrałbym 5164A.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas oczekiwania u AD to pewnie jakies 10 lat ? o ile uda Ci się zapisać....

 

Zostaje raczej tylko rynek handlarzy i cena sporo powyżej metki.

10 lat na nautiliusa to bym zrozumiał, ale na AQUANAUTA?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat oczekiwania dla Aquanauta, 100 lat dla Nautilusa. W folderach pisali przecież, że to zegarki dla następnych pokoleń...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny123bialy456 - każdy wybór z tych dwóch będzie bardzo dobry...ja wybrałbym 5712/1A-001

 

Zachęcam do kontaktu telefonicznego z najbliższym AD - odpowie na wszystkie Twoje pytania. Ja kupowałem swojego PP w Bucherer - Niemcy - fachowe podejście do sprawy i profesjonalna obsługa.

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że cygańskie zamiłowanie do złota to u roleksowców tylko

PP 5970

75d4a86a36913a5a7918cef3d2832655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny. Błyskotek na palcach rzeczywiście za dużo. Ale i tak w tym zestawie koszula mnie rozwaliła najbardziej

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym sie, gdyby na szyi pobrzękiwał mu jeszcze złoty łańcuch.

To jakiś bogol z Miami, tyle o nim wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem cichym zwolennikiem marki, ale koledze plywak_wodnik trochę racji trzeba przyznać. Marka powinna się trochę zainteresować naszym krajem, jeden mały butik by wystarczył. Dodatkowo wspomniała mi się historia (postanowiłem odszukać) jak master yoda pisał, że firma przywłaszczyła sobie konkretne odkrycie w historii marki, które właśnie on dokonał grzebiąc w archiwach. Takie incydenty nie świadczą dobrze o marce. Jako ciekawostkę dla zainteresowanych dorzucam, nr postu 129

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Sprawa Mastera Yody była wielowątkowa i pamiętam, że pojawiły się też jakieś nieporozumienia wewnątrz Klubu w kontekście Władka oraz ówczesnego Zarządu KMZiZ o ile mnie pamięć nie myli. Ponadto nikt z Patek Philippe nie zabrał głosu w sprawie, więc ja powstrzymuję się od formułowania jakichś jednoznacznych wniosków co do nieuczciwości genewskiej manufaktury. Ogólnie uważam, że im mniej "polityki" w naszej pasji tym lepiej dla pasji. Wolę oceniać firmy zegarkowe przez pryzmat zegarków, które tworzą.

Pozwolę sobie zabrać głos jako "osoba zainteresowana"

Pomijam sprawy klubowe, a skupię się na samym Patku.

Wszystkie (prawie) materiały opublikowałem na forum - łącznie z pismami do firmy, rzeczywiście, tak jak w temacie stoi, odzew był ze strony firmy zerowy, co nie przeszkadzało właścicielowi firmy mijać się z prawdą że materiały do wspomnianego albumu autor dostał z archiwum firmy ( mam na myśli dokument który im przesłałem, a raczej jego kopię, a którą opublikowali w rzeczonym albumie, dowodem na to że Prezes Patka mijał się z prawdą było, i może jest nadal, jest to że w filmie reklamowym na stronie firmy był(jest) film który podawał błędne informacje, które poddałem korekcie

Zrobili to nielegalnie, pomijam  siebie, ale skontaktowałem się z instytucją która zezwoliła mi na publikację dokumentu, nikt inny nie występował o takowe...

 

Zupełnie bez emocji z mojej strony, oceniam zachowanie przedstawicieli firmy za mało eleganckie.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135644-antoni-norbert-patek/page-5?do=findComment&comment=1883981

 

 

Edit

Z jednego się cieszę, zarówno w rodzimej jak i anglojęzycznej wersji wikipedii udało mi się skorygować błędne wpisy, zarządzający nie mieli problemu ze zmianami po tym jak przesłałem materiały.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogol nie bogol, wiocha jest wiochą

 

nie znam gościa, ani jego przekonań, więc nie podpiszę się pod wiochą.

może on nosić błyskotki jakie chce i koszule jakie chce.

dla niego mój dzisiejszy sweter być może byłby śmieszny.

 

.....chyba że mając te wszystkie błyskotki, PP na nadgarstku itd. patrzy przez to z pogardą i wyższością na innych, wtedy pod wiochą się podpiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to pokaż ten sweter ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pokaż ten sweter ;-)

Proszę....łapałem ostrość na moherku

6cfb8cb972432dd85c62cec10f316dde.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Klasa, ja tam jestem wielkim fanem sweterków  :) A to na nadgarstku to...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa, ja tam jestem wielkim fanem sweterków  :) A to na nadgarstku to...? 

 

Royal Oak od AP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Royal Oak od AP

Czyli dobrze typowałem  :) Fajne zestawienie  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pozwolę sobie zabrać głos jako "osoba zainteresowana"

Pomijam sprawy klubowe, a skupię się na samym Patku.

Wszystkie (prawie) materiały opublikowałem na forum - łącznie z pismami do firmy, rzeczywiście, tak jak w temacie stoi, odzew był ze strony firmy zerowy, co nie przeszkadzało właścicielowi firmy łżeć że materiały do wspomnianego albumu autor dostał z archiwum firmy ( mam na myśli dokument który im przesłałem, a raczej jego kopię, a którą opublikowali w rzeczonym albumie, dowodem na to że Prezes Patka mijał się z prawdą było, i może jest nadal, jest to że w filmie reklamowym na stronie firmy był(jest) film który podawał błędne informacje, które poddałem korekcie

Zrobili to nielegalnie, pomijam  siebie, ale skontaktowałem się z instytucją która zezwoliła mi na publikację dokumentu, nikt inny nie występował o takowe...

Czy pisząc o autorze masz na myśli Nicka Foulkesa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.