Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Klasa, ja tam jestem wielkim fanem sweterków  :)

 

U mnie dzisiaj też casual.  :)

 

rolexmw2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto tu wchodzi z Rolexem w wątek Patka??? :P Świat oszalał  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie dzisiaj też casual.  :)

 

Widzę że cieszy :)  Tylko logo nie to samo co w tytule tego wątku  :wacko: Czyżby słodka zdrada...?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I kto tu wchodzi z Rolexem w wątek Patka??? :P Świat oszalał  :D

 

Nie tylko Patkiem człowiek żyje.  ;)  Poza tym, moderator zamknął wątek o Roleksie.

Widzę że cieszy :)  Tylko logo nie to samo co w tytule tego wątku  :wacko: Czyżby słodka zdrada...?

 

Nic z tych rzeczy. Firma zegarkowa to nie dziewczyna / narzeczona / żona (niepotrzebne skreślić), żeby pisać o zdradzie.  :) Na portalu Horologium nadal Patek Philippe znacząco przeważa i nic się w tej kwestii nie zmieni. Poza tym, planuję zakup Calatravy Ref. 5227 i... Daytony. Do zegarkowego szczęścia wystarczy mi kilka Roleksów i kilka Patków. Obie firmy stanowią dla mnie kwintesencję zegarmistrzostwa. Rolex imponuje mi precyzją pomiaru czasu, a Patek również precyzją pomiaru oraz wielkimi komplikacjami wynoszącymi zegarmistrzostwo do poziomu sztuki. Czego chcieć więcej?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, moderator zamknął wątek o Roleksie.

Trwa deratyzacja ;)

 

A jak tam precyzja chodu, poprawia się?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Trwa deratyzacja ;)

 

A jak tam precyzja chodu, poprawia się?

Jak dzień do nocy. Obecnie niedokładność chodu w skali doby nie przekracza jednej sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario trafne określenie ;)

 

Cieszę się, że precyzja chodu się unormowała. To ciągle wątek Patka, ale po tych już kilkunastu dniach z rolexem jak oceniasz wygodę użytkowania? Rozumiem, że nosisz DJa po prostu zamiast calatravy?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzień do nocy. Obecnie niedokładność chodu w skali doby nie przekracza jednej sekundy.

Powiedz szczerze, czy w Twoim Patku też masz odchyłki dobowe na poziomie 1s czy wygląda to trochę lepiej ( lepiej chyba być nie może :D) czy też gorzej.

 

Mój GMT po 6 dniach ciągłego chodzenia jest na total -2s :wub:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wnioskuję z tego, że pomiędzy Patkiem a Roleksem względem punktualności postawiłeś znak równości :)

 

Tak, w kontekście precyzji pomiaru czasu dla mnie to jest ta sama strona medalu. Ze znanych mi firm tylko F.P.Journe i A. Lange & Söhne osiągają zbliżony poziom precyzji pomiaru czasu, choć w przypadku Lange nie tak w regularnym stopniu jak Patek, Journe i Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Człowiek chciałby nacieszyć się dyskretną ekskluzywnością tego niszowego klubu, w mocno wyselekcjonowanym gronie, to zamknęli wątek marki na "R" i zaraz całe to tałatajstwo wielbicieli klepanych w milionach zegarków się tu zleci, żeby się chwalić i bezczelnie porównywać do naszej zacnej manufaktury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Człowiek chciałby nacieszyć się dyskretną ekskluzywnością tego niszowego klubu, w mocno wyselekcjonowanym gronie, to zamknęli wątek marki na "R" i zaraz całe to tałatajstwo wielbicieli klepanych w milionach zegarków się tu zleci, żeby się chwalić i bezczelnie porównywać do naszej zacnej manufaktury ;)

 

Masz niekonwencjonalne poczucie humoru.  :D

 

Pozdrawiam serdecznie

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z cytowaniem postów, więc taka forma.

 

@McIntosh napisał:

"Czy pisząc o autorze masz na myśli Nicka Foulkesa?"

 

Odpowiadam:

Witam.

 

Pisząc autor, wląściciel firmy, album chyba dość łatwo odgadnać kogo mam na myśli ?

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Człowiek chciałby nacieszyć się dyskretną ekskluzywnością tego niszowego klubu, w mocno wyselekcjonowanym gronie, to zamknęli wątek marki na "R" i zaraz całe to tałatajstwo wielbicieli klepanych w milionach zegarków się tu zleci, żeby się chwalić i bezczelnie porównywać do naszej zacnej manufaktury ;)

Manufaktura PP nawet więcej jak zacna. Gdzieś jednak trzeba do jutra przezimować. A tu miło, kulturalnie, nikt do nikogo nie strzela... :) Pozdrawiam

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił się następny ( cal 23-300) , mały remont, i do....szuflady :)post-107633-0-49244500-1545068716_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manufaktura PP nawet więcej jak zacna. Gdzieś jednak trzeba do jutra przezimować. A tu miło, kulturalnie, nikt do nikogo nie strzela... :) Pozdawiam

 

Ja tu na przykład przychodzę wyłącznie towarzysko. Poza tym to klub miłośników, a nie właścicieli, czyż nie? To ja właśnie jestem miłośnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szczescia tak tyle ,ze Rolex chyba chce rzadzic.Przykladem u mnie w miescie jest dealer ktory prowadzil/prowadzi Patka I Rolexa.Chyba pierwszy w Michigan.Rolex chcial aby ekspozycja stanowila 70% w sklepie reszta Patek.Nie zgodzili sie cofneli licencje Patek zostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.70% ekspozycji sklepu w 99% wypełnione DJami i Cellini ....mają rozmach ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Wszyscy se Rolexy pokupowali, więc trzeba jakoś pchać ten wątek samemu;-)

post-64114-0-84536700-1545486073_thumb.jpgpost-64114-0-45291500-1545486108_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Również wyrażam gotowość przejęcia tego ciężkiego brzemienia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dzięki Koledzy, wiedziałem, że można na Was liczyć;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wytrzymam nawet dłużej niż miesiąc - poświęcę się dla kolegów, zaoszczędzę im tego bólu :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passero, ciężko tak samemu, to fakt. A może by tak jak z projektem kostki. Zapisuję się jako pierwszy na listę Tour de Patek

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.