Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, GTB napisał:

To samo co do DW-5600 i pochodnych.

No nie do końca jednak, chyba że tylko w jedną stronę 😉 

I z teleskopami też problem 🤭 

 

Screenshot_2021-01-27-21-19-31-057_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-01-27-21-19-27-272_com.whatsapp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiemy ale jednak DW-5610 nie ma wypustki przy kopercie i inne dziurska pod teleskopy (do szybkiej zmiany) w pasku.

Żółty bezel wlazł na DW-5610 ale w drugą stronę ni huhu.

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, wlazł, ale czy siedzi równie dobrze na tej kopercie? Na Twoich zdjęciach widać, że DW-5610 nie ma takiej zaokrąglonej koperty, jak DW-5600E, tylko kanciastą. Wygląda na to, że po założeniu żółtego bezela na DW-5610 boki bezela "są w powietrzu" i powinny się poddawać dociskając je w stronę koperty. Daj znać, czy tak to w rzeczywistości wygląda. I jestem ciekaw jak z paskiem., czy są zamienne. Ja u siebie już nie sprawdzę, bo pogoniłem jednak Camo dalej ;)

 

 

@KobyS0

Koledzy dobrze prawią z tą głośnością. Z moich doświadczeń z kostkami również wynika, że najgłośniejsze są te z serii DW-5030, DW-5035. Czasem jak po dłuższym czasie obcowania z innymi G wezmę do ręki DW-5035, to wciskając przycisk się aż przestraszyć można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tomaliusz napisał:

No nie do końca jednak, chyba że tylko w jedną stronę 😉 

Sorry za wprowadzenie w błąd , byłem pewien , że są takie same bo dawałem standardowy czarny bezel od DW-5600 znajomemu do wersji camo bo chciał jednolicie czarny do parciaka - wymienił sobie sam i stwierdził , że pasuje ale widać z twoich fotek , że jednak są pewne różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie skąd można szarpnąć czarną kostkę w metalu (Casio GMWB5000GD-1)? Najlepiej w dobrej cenie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Noodles napisał:

Panowie skąd można szarpnąć czarną kostkę w metalu (Casio GMWB5000GD-1)? Najlepiej w dobrej cenie :D 

A jaka to jest "dobra cena"??

najtaniej znalazłem tutaj - ale nie znam sklepu

https://tempusshop.pl/catalog/watches/casio/g_shock/casio_gmw_b5000gd_1e/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
44 minuty temu, Daito napisał:

A jaka to jest "dobra cena"??

najtaniej znalazłem tutaj - ale nie znam sklepu

https://tempusshop.pl/catalog/watches/casio/g_shock/casio_gmw_b5000gd_1e/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

"Zapewniamy również serwis gwarancyjny, jak również pogwarancyjny."

 

I wszystko jasne :D brak oficjalnej gwarancji, jak coś się ***** Pan Marian na zakładzie wyklepie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo "rybka" albo "akwarium" :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Noodles napisał:

I wszystko jasne :D brak oficjalnej gwarancji, jak coś się ***** Pan Marian na zakładzie wyklepie 

 

To jest przecież kostka, niby z bluetooth'em ale jednak kostka, słyszałeś żeby się komuś zepsuła? Jedno modułowy zegarek więc w środku nie masz silniczków, przekładni i innych pierdoletów, tam nie ma się co zepsuć - rozpakujesz sprawdzisz czy wszystko działa jak powinno i na łapę zakładasz i zapominasz - jak nie działa to odsyłasz od razu i bierzesz następny. Co najwyżej ramkę będziesz miał krzywo :D  A już w ostateczności jak zegarek pod walec wpadnie i coś tam się zacznie dziać to ślesz do Tomka, młotkiem postuka i naprawione. Inna sprawa że autoryzowany serwis Casio w Polsce to "samo zło", "ciemna strona mocy" itd itp... i jeśli gdzieś pracuje Pan Marian to właśnie tam :lol:

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito, nic dodać nic ująć. Zwłaszcza jeśli chodzi o serwis. Ze swojej strony dodam, że obecnie żaden mój zegarek nie ma polskiej gwarancji i mam to w.. Zwłaszcza, że niektórych uż by się nawet krajowa skończyła, gdyby ją któryś miał.

 

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co PL gwarancja , i tak najfajniejsze (np. GW-5k , Ocki) "kitajce" kiszą tylko dla siebie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na co PL gwarancja , i tak najfajniejsze (np. GW-5k , Ocki) "kitajce" kiszą tylko dla siebie 

Dokładnie i jednocześnie niestety. Chociaż z drugiej strony.. Jest większa satysfakcja z posiadania takowego JDMa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, clusca napisał:

Tomek, wlazł, ale czy siedzi równie dobrze na tej kopercie? Na Twoich zdjęciach widać, że DW-5610 nie ma takiej zaokrąglonej koperty, jak DW-5600E, tylko kanciastą. Wygląda na to, że po założeniu żółtego bezela na DW-5610 boki bezela "są w powietrzu" i powinny się poddawać dociskając je w stronę koperty. Daj znać, czy tak to w rzeczywistości wygląda. I jestem ciekaw jak z paskiem., czy są zamienne. Ja u siebie już nie sprawdzę, bo pogoniłem jednak Camo dalej ;)

 

 

@KobyS0

Koledzy dobrze prawią z tą głośnością. Z moich doświadczeń z kostkami również wynika, że najgłośniejsze są te z serii DW-5030, DW-5035. Czasem jak po dłuższym czasie obcowania z innymi G wezmę do ręki DW-5035, to wciskając przycisk się aż przestraszyć można ;)

To zdjęcia kolegi, kupił z pytaniem czy założy żółte gacie które wcześniej miał ode mnie z zegarkiem DW-5600 :D 

Z tego co wiem to dało się założyć bezel z 5600 na 5610 ale idealnie z kopertą we wszystkich miejscach nie przylega 😉 

W drugą stronę nie ma opcji przez właśnie ten "schodek" w 5600.

Paski są wymienne ale teleskop trzeba zmienić bo ten z 5610 jest z funkcją szybkiej zmiany i ma dodatkowe otwory w pasku.

Tak czy inaczej wygląda kozacko 😎 

 

Screenshot_2021-01-28-21-28-09-277_com.whatsapp.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Noodles napisał:

Panowie skąd można szarpnąć czarną kostkę w metalu (Casio GMWB5000GD-1)? Najlepiej w dobrej cenie :D 

Aktualnie chyba najtańsza oferta (sklepu nie znam) - z kodem MONTRES 1709,10zł

https://montres.pl/produkt/zegarek-casio-g-shock-gmw-b5000gd-1er/

Screenshot_2021-01-29-09-25-09-845_com.mi.globalbrowser.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

☝️UWAGA: jako że nie posiadam takiego ładnego oktagonowego czasomierza  (jak słusznie zauważył jeden z Kolegów ) pragnę posłusznie donieść że pracuję już nad zdobyciem środków  i naprawieniem błędu nie posiadania w/w czasomierza.  O ewentualnych skutkach moich poczynań w tym zakresie doniosę uprzejmie w oddzielnym wpisie. Dziękuję za Uwagę i Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepsze od czarnego fullmetala ? Fullmetal w pozytywie.

 

P_20210129_113426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest lepsze od czarnego fullmetala ? Fullmetal w pozytywie.

A zwłaszcza tytan w pozytywie.
6eb2d4cd25ea0f62f063593c22640d78.jpg
fef301549b20cadc3add1eabcd904a5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Burns napisał:

Co jest lepsze od czarnego fullmetala ?

 Dwa czarne fullmetale ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Burns napisał:

Co jest lepsze od czarnego fullmetala ?

 

Metal w plastiku i w pozytywie ;)

 

20190129_225257-850px_02.thumb.jpg.09cba582ec0ea04652ad1a7c2d6acea7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
W dniu 28.01.2021 o 09:44, Noodles napisał:

Panowie skąd można szarpnąć czarną kostkę w metalu (Casio GMWB5000GD-1)? Najlepiej w dobrej cenie :D 

A czy to nie jest dobra cena? Czy to nie ten zegarek?

 

https://www.zegarkowygigant.pl/casio-g-shock-legend-of-steel-limited-edition-500-pieces-worldwide-gmw-b5000gdltd-1er

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, p.r.p. napisał:


A zwłaszcza tytan w pozytywie. emoji16.png

 

Tytan jest dla mięczaków  😜 :D

 

DSC00416.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.