Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

"Kontrola najwyższą formą zaufania."  :D Kwiatek nie czytaj wszystkiego bo się tylko nerwicy nabawisz. ;) Gratuluję awansu.

 

Czy może ktoś napisać ile realnie czeka się na przesyłkę z Ukrainy. Z góry dziękuję za informację.

Około 2 tygodni. Poproś o numer do śledzenia i kontroluj.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Mam nr i jego śledzenie kończy się na Kijowie. Strona śledzenia PP. Generalnie ta strona w/g mnie działa beznadziejnie, ale nie znam innej. Biorąc pod uwagę że po drodze były święta to mam jeszcze czas. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ślad urywa się w Kijowie to znaczy, że przesyłka podąża drogą lotniczą. Poczta rosyjska w takim przypadku informuje, że przesyłka przybyła i opuściła cło, nie wiem jak poczta ukraińska, ale systemy raczej sa podobne. Jeśli Kijów masz z datą przed 1.01.18 to powinna być już w Warszawie (sprawdź ile jest połączeń z Kijowem), a tego ich tracking nie pokaże, wtedy daj 5-6 na dostawę do Ciebie. Ukraińcy zaczynają święta pojutrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dzięki za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przesyłkę na treackingu poczty polskiej - moje przesyłki czasami stoją w WER Warszawa po tydzień.

Tego już Ukraiński tracking nie pokaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z śledzeniem zagranicznej przesyłki na polskiej stronie PP jest bardzo kiepsko. Wynika to chyba z paru powodów:

- kiepska wydajność WER-ów i urzędów celnych

- zasady czy tez przepisu który  mówi o tym że przesyłki zagraniczne mogą ale nie muszą być rejestrowane czy tez bardziej śledzone.

 

Do mnie np. przesyłka z UA idzie przez WER Warszawa i UC Warszawa a nastepnie jest kierowana do WER Zabrze i UC Zabrze.  Nie wiem dlaczego ale takie są procedury.

 

Często też mam taki komunikat aż do końca.

 

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2017-12-20 16:49 International Postal System Nadejście 2017-12-25 00:38 KIEV PI-1 Wysłanie przesyłki 2017-12-26 00:40 KIEV PI-1

 

26.12. 2017 przesyłka opuściła terytorium UA i na tym kończy się śledzenie.

 

 

Przy okazji zapraszam do zapisywania się do konkursu :  "Adin, dwa, tri...".   Zostały ostatnie godziny. 

Ponizej aktualna lista:

 

1. Edward Nygma
2. Enkil
3. Mike S
4. Mawis
5. Mercel
6. Gregch
7. Rybak1979GSL
8. rk7000
9. Rufer

10. D@dik

11. Rysqut

12. ..........

 

 

 

Brakuje jeszcze sporo nicków.  Zapraszam do zapisów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do pokazania nowych nabytków to każdy chętny, a do zabawy, gdzie też trzeba się nimi pochwalić to już gorzej. No jak to z wami jest? Zapisywać się! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy w tą niedzielę gdzieś w Krakowie będzie odbywało się jakieś wydarzenie kulturalne pod postacią stolików i kocyków pokrytych różnego rodzaju nikomu nie potrzebnych przedmiotów (czyt. staroci)  ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma zostać wprowadzone na stałe to zdecydowanie na minus. Sam korzystałem z tej opcji, po co wertować całe allegro skoro mogłem np. wyświetlić oferty np. z ostatnich 12godz. Zresztą niestety to już nie te allegro co parę lat temu.

A snajperzy i tak będą tylko będą mieli więcej do przeglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skończyła się zabawa z allegro - przynajmniej dla snajperów. Nie ma opcji podglądu ofert z ostatniej godziny.

Opcja: czas dodania- najnowsze  i jest mniej więcej to samo choć ułatwienia nie zrobili jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wyskakuje mi lista takich na 9 dni i tych co sie kończą za pare minut bo dla nich najnowsze to takie z 4 dni więc co mam brnąć przez 280 stron !!!!!!!!!!!!!!!!

Nosz * jego mać !!!!!!!! jeszcze po obiedzie odświeżałem starą metodą ale teraz to jakaś porażka !!!!!!!!!

 

Ale syf !!!!!!!!!!!!!!


Kto tam robi w tym alegro !@!!@!!!!!!!!!!


Siadałem sobie rano i klikałem z ostatnich 12 godzin - w obiadek z ostatnich 5 godzin potem wieczorkiem tez 5 i było fajnie a teraz ??? Ja pierdziele coraz lepiej !!!!!! nie wspomnę o złodziejskich wręcz prowizjach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komorce wyswietla mi sie po staremu, co prawda zniknela ta fukncja z listy filtrow, ale odswiezajac stronke dalej widze ost 2h tylko :D na kompie taka sama kiła jak u wszystkich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komorce wyswietla mi sie po staremu, co prawda zniknela ta fukncja z listy filtrow, ale odswiezajac stronke dalej widze ost 2h tylko :D na kompie taka sama kiła jak u wszystkich..

W aplikacji na androida ciągle jest, zmieniła tylko miejsce.

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj wieczorem i dzisiaj nie przeglądałem allegro - zwyczajnie mi się nie chce kopać w tym łajnie 

Chciałem za to napisać z gratulacjami do serwisu ale jakoś wszystko kierowane jest konkretnymi tematami nie ma takiego gdzie się gratuluje nie ma tez konkretnego adresu mailowego dla tematów tzw "innych" 

 

Było wiele zmian mniej lub bardziej durnych ale wyłączenie tej funkcji to jak zgaszenie światła zaraz po koncercie, ludzie jakoś wyjdą a my zaoszczędzimy na prądzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ograniczenie chyba zwiększa szansę na podniesienie ostatecznej ceny sprzedaży a co za tym idzie prowizji. Im dłużej coś wisi tym lepiej dla nich. Kasa rządzi światem.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ograniczenie chyba zwiększa szansę na podniesienie ostatecznej ceny sprzedaży a co za tym idzie prowizji. Im dłużej coś wisi tym lepiej dla nich. Kasa rządzi światem.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

"Kup teraz" też? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kup teraz" też? ;)

Wyjątek potwierdzający regułę

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj wieczorem i dzisiaj nie przeglądałem allegro - zwyczajnie mi się nie chce kopać w tym łajnie 

Chciałem za to napisać z gratulacjami do serwisu ale jakoś wszystko kierowane jest konkretnymi tematami nie ma takiego gdzie się gratuluje nie ma tez konkretnego adresu mailowego dla tematów tzw "innych" 

 

Było wiele zmian mniej lub bardziej durnych ale wyłączenie tej funkcji to jak zgaszenie światła zaraz po koncercie, ludzie jakoś wyjdą a my zaoszczędzimy na prądzie 

 

Swego czasu pisałem do Allegro przy poprzednich zmianach ...ale odpowiedzi które dostawałem były ogólnikowe - takie z musu...stwierdziłem ze nic to nie daje...ten portal dla mnie już dawno się skończył ...a ich tzw.ochrona kupujących to żenada- sam się o tym przekonałem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochrona to wiem - musisz iść samemu na policję i zgłosić a oni tylko potwierdzą że tak była taka aukcja - TYLE TO MOŻNA SOBIE SAMEMU WYDRUKOWAĆ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.