Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Recommended Posts

360 mm?

Jeśli tak, to takie były w 55g

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Guest Rafał75

Podpada mi pod chcrono, ale musisz zmierzyć je suwmiarką.

Czemu? W przekroju jest praktycznie płaskie i ma ostry kant...

Czyli nie ma sensu wymieniać?

Dobra ... ja myślałem że na pierwszym zdjęciu to szkło jest zamontowane i tak odstaje a ono leży na drugim - moje niedopatrzenie sorry 

Jak się skończyła sprzedaż tych zegarków ?

Jakich zegarków? Ja nic nie wiem :D

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Dobra ... ja myślałem że na pierwszym zdjęciu to szkło jest zamontowane i tak odstaje a ono leży na drugim - moje niedopatrzenie sorry

To pewnie będzie luźne skoro to 354 a nie 360...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Kamil - zdejm jedno i spróbuj zalożyć drugie - będziesz wiedział na 100%.

Dawno Cię w tym dziale nie widziałem  :o

Pozdrawiam  :)

Pozdrawiam

Roman

Kamil - zdejm jedno i spróbuj zalożyć drugie - będziesz wiedział na 100%.

Dawno Cię w tym dziale nie widziałem  :o

Pozdrawiam  :)

Chyba nie warto ryzykować przy tak rzadkim szkiełku. Jeśli jest faktycznie 354, to będzie latać jak przedstawiciel pewnej nacji po pustym sklepie :)

Ja już sobie kiedyś taką przyjemność przy swoim 55g zrobiłem - zdjąłem do czyszczenia koperty szkiełko i przy zakładaniu pękło od linijki na pionowej części. Na szczęście było jedno w zapasie 

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Panowie (i Panie oczywiście), wiecie może coś o werku Poljota na 20 (dwudziestu) kamieniach? Przyznam szczerze, że o takim nie słyszałem. Od razu pomyślałem o 2200, ale tamten miał ich tylko 17...

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Panowie (i Panie oczywiście), wiecie może coś o werku Poljota na 20 (dwudziestu) kamieniach? Przyznam szczerze, że o takim nie słyszałem. Od razu pomyślałem o 2200, ale tamten miał ich tylko 17...

Częsty błąd w opisach aukcji niedowidzących ;)  Pewnie miał być 29 :D

Panowie, trochę z innej beczki pytanie. Czy ktoś spotkał się z taką baterią w zegarku? Nie mogę na sieci nic wykopać :(

post-27093-0-74026400-1517748835_thumb.jpg

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Witam serdecznie.

Mam takie pytanie,czy komuś z Was przysyłano zegarki z Ukrainy, czy można wysłać z tamtąt kilka zegarków bez problemu, czy mogą być jakieś kłopoty?

Witam serdecznie.

Mam takie pytanie,czy komuś z Was przysyłano zegarki z Ukrainy, czy można wysłać z tamtąt kilka zegarków bez problemu, czy mogą być jakieś kłopoty?

Kupuj bez oporów, raczej bezproblemowy handel, wg mnie pewniejszy niż z krajanami ;)

Guest Rafał75

Witam serdecznie.

Pewniaki i zawsze porządnie zabezpieczone. 

Koledzy - dajecie 100% gwarancji na ukraińska i polska pocztę? :) Ciekawe.

Ja napiszę że ryzyko zawsze istnieje. Ryzyko związane z dostarczeniem na poziomie takim jak i w Polsce ale jeszcze jest coś takiego jak cło - trzeba o tym pamiętać.

Jak do tej pory nigdy cla za zegarki z Ukrainy nie płaciłem ale kupując zegarek biorę to pod uwagę :)

Pozdrawiam

Roman

Koledzy - dajecie 100% gwarancji na ukraińska i polska pocztę? :) Ciekawe.

Ja napiszę że ryzyko zawsze istnieje. Ryzyko związane z dostarczeniem na poziomie takim jak i w Polsce ale jeszcze jest coś takiego jak cło - trzeba o tym pamiętać.

Jak do tej pory nigdy cla za zegarki z Ukrainy nie płaciłem ale kupując zegarek biorę to pod uwagę :)

Roman ryzyko że ktoś na poczcie będzie miał lepkie rączki jest wszędzie i tu i tam, a cła też jeszcze nigdy nie zapłaciłem, a obaj sporo tam kupiliśmy. Wg mnie ogólne podejście tych handlujących na Ukrainie jest lepsze niż u nas,a paczki zapakowane jakby miały przetrwać atak jądrowy. Nie ma co koledze kupowania na wschodzie odradzać a wręcz przeciwnie

Guest Rafał75

Z Ukrainy nie miałem problemu. Jedynie przeciągnęło się czasowo, ale to ze względu na święta i tu i tam. Z Uzbekistanu wszystko ładnie i bez cła i też bardzo dobrze zabezpieczona. Z Rosji jak kupowałem balans to trochę trwało, napisałem do sprzedającego. Odpisał że dowie się od jego strony co i jak. Gdy okazało się że utknęła przesyłka na cle w Szeremietiewie dostałem informację że jeśli nie pójdzie dalej to wyśle drugą bez dodatkowych kosztów. Jak narazie nie mam złych doświadczeń. Bardziej boję się kupując na alla czy ktoś nie wysadzi mnie w powietrze. :D

Prawda jest taka że zawsze jest ryzyko. Nigdy nie wiadomo na kogo trafisz i to bez znaczenia czy to w kraju czy za granicą. 

Częsty błąd w opisach aukcji niedowidzących ;)  Pewnie miał być 29 :D

Zgadza się - powiększyłem zdjęcie i faktycznie jest 29, choć ta dziewiątka jest niedomknięta i sprzedawca - tak, jak piszesz - pomylił się  :D 

Dzięki! Już się przestraszyłem, że mam lukę i nie znam werku na 20 kamieniach ;)

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Dziękuję za odpowiedź, dodam że nie chodzi mi o sprzedających. Zegarki ma mi kupić kolega, a jego małżonka ma je wysłać od siebie, z Ukrainy. Chodzi tu o cło i kłopoty z nim gdyby nie daj Boże się trafiło, jakie koszta są z tym związane.

Rozumiem że cło ponoszę ja, załóżmy że zegarków będzie za trzy tysiące chrywien, a zegarki to głównie lata osiemdziesiąte i jakiś czołgowy, jakie mogą być z tym związane opłaty.

Dziękuję za odpowiedź, dodam że nie chodzi mi o sprzedających. Zegarki ma mi kupić kolega, a jego małżonka ma je wysłać od siebie, z Ukrainy. Chodzi tu o cło i kłopoty z nim gdyby nie daj Boże się trafiło, jakie koszta są z tym związane.

Rozumiem że cło ponoszę ja, załóżmy że zegarków będzie za trzy tysiące chrywien, a zegarki to głównie lata osiemdziesiąte i jakiś czołgowy, jakie mogą być z tym związane opłaty.

Nie zawracaj sobie głowy nikt na taki plankton nie zwraca uwagi :D Jakby było za 30000 to bym się może obawiał ;)

3000 h to raczej przejdzie bez bólu. Opłaty są standardowe +/- 20% wartości  :)

Edycja

Krzysiek był szybszy :D

Cło jest znikome ale dochodzi podatek. Z USA zapłaciłem około 22% wartości.

Edited by rk7000

Pozdrawiam

Roman

Guest Rafał75

Cło generalnie płaci się od 300 zł. Naliczane jest od aktualnej ceny rynkowej towaru. Kto Ci to wyceni? :) Poproś znajomych żeby napisali na paczce prezent i powinno być już w ogóle spokojnie.