Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Recommended Posts

3000 h to raczej przejdzie bez bólu. Opłaty są standardowe +/- 20% wartości  :)

Edycja

Krzysiek był szybszy :D

Cło jest znikome ale dochodzi podatek. Z USA zapłaciłem około 22% wartości.

Płaciłeś za współczesny zegarek czy za ruskie?

Guest Rafał75

Roman nie wiem czy z Ukrainy też. Spróbować nie zawadzi. :)

Panowie, serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Bym zapomniał,z jakiej firmy polecacie korzystać?

Edited by blichar76

Z przykrością stwierdzam że dziś jeden z kolegów korzystając z dwóch kont próbował wprowadzić ferment na naszym forum i wywołać zupełnie niepotrzebnie awanturę w pewnym temacie. Sytuacja została oczywiście zauważona i uspokojona. Piszę to ku przestrodze potencjalnym naśladowcom. Regulamin forum zabrania tego typu działania, a i dobre klimaty naszego forum powinny być utrzymane. Wierzę, że ogromna większość z nas traktuje się po koleżeńsku i takie sytuacje nie będą się pojawiały, natomiast ewentualne nowe działania tego typu będą oczywiście natychmiastowo stopowane.

Pozdrawiam

kchrapek

Edited by kchrapek

Panowie a jak z płatnością za zegarki z Ukrainy? Mieliście z tym problemy? Ostatnio chciałem kupić coś z ich odpowiednika allegro to sprzedający odmówił płatności PayPal i nie chciał wysyłać towaru do Polski. To miał być mój pierwszy zakup i chciałbym wiedzieć czy to u nich taki standard, czy tylko mój pech.

Jak ktoś nie chce PayPala, to nie ma sensu go przekonywać do założenia konta. Nie każdy ma kartę kredytową, która zdaje się, że jest niezbędna do posiadania konta.

Ja płacę zwykle Western Union i jest w porządku, choć prowizja trochę boli. Pieniądze gość odbiera na poczcie, kiosku czy gdziekolwiek ktoś sobie zrobi punkt obsługujący płatności WU.

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Łukasz, nie trzeba mieć karty kredytowej żeby mieć PayPal.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Na wschodzie praktycznie jedynym sposobem płatności jest WU, chyba że trafimy na handlarza "światowego" który wystawia np na Ebay to może mieć paypal, ale to mało prawdopodobne.

Edited by kchrapek

Dzięki za odpowiedź, choć chodzi mi o pewną firmę która dostarczy przesyłkę do Polski?

Raczej nie będziesz miał wyboru, prawdopodobnie będzie Ukrpoczta.

Wygląda rewelacyjnie.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

A to nie było zamówienie dla jakiegoś rosyjskiego forum?

Guest Rafał75

A to nie było zamówienie dla jakiegoś rosyjskiego forum?

Jeśli dobrze pamiętam to tak i chyba były dwa projekty.

Z tego co wiem to jest projekt dla rosyjskiego forum, ale zapisać można się było też na WUS

Nowe parametry dołożyli 

Od dzisiaj jeszcze dokładniej opiszesz stan oferowanych przedmiotów.

Wprowadziliśmy nowe wartości dla parametru stan w kategorii Antyki i Sztuka. Dotyczy to nowych, wznawianych i trwających ofert.

Wartości parametru stan nie są identyczne we wszystkich podkategoriach, co wynika z cech poszczególnych produktów.

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich wartości parametru stan w kategorii Antyki i Sztuka:

• do renowacji – przedmiot wymaga odnowienia lub naprawy
  • po renowacji – przedmiot po odnowieniu lub naprawie, gotowy do użytku bądź ekspozycji
  • nie wymaga renowacji – przedmiot w stanie zachowania umożliwiającym użytkowanie bądź ekspozycję
  • nowy – produkt nieużywany, pełnowartościowy, całkowicie sprawny
  • używany – produkt może nosić ślady użytkowania

Pozdrawiamy

I po co skoro każdy ma to w de? A spróbuj złożyć skargę na sprzedawcę, który z jakiegoś błahego powodu odwołał ofertę i zakończył aukcję. Mam na myśli sytuację niska cena i niemal brak ofert. Kto wie jak to się robi na alledrogo?