Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

https://allegro.pl/kategoria/zegary-zegarki-nareczne-26075?startingTime=5&order=m

 

startingTime=5 - zamiast '5' wpisujemy 1 dla 1 godziny, itd. Dla 12h wpisujemy 6, dla 24h - 7, dla 2 dni - 8 itd.

 

MISTRZU !!!!!!!!! Żądaj czego chcesz  :)  :)  :)

 

Jak ktoś się zna to obejdzie takie kruczki - BARDZO NAPRAWDĘ BARDZO DZIĘKUJE  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/kategoria/zegary-zegarki-nareczne-26075?startingTime=5&order=m

 

startingTime=5 - zamiast '5' wpisujemy 1 dla 1 godziny, itd. Dla 12h wpisujemy 6, dla 24h - 7, dla 2 dni - 8 itd.

A w aplikacji na telefon na to obejść? :D

 

Z innej beczki bo właśnie przed chwilą to odkryłem..nobel za spostrzegawczość..

 

Czy ktoś wie jaka idea przyświecała aby tak podzielić indeksy minutowe? :o

 

e5e2e09fa4663e0956e95f9887a787c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są indeksy minutowe, tylko oznaczenia kwadransów do ustawienia budzika - 00, 15, 30, 45 ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czemu nie używacie tego:

http://auctionfinder.eu/

co prawda tylko pod windowsa, ale za to obsłuży ebay, olx, allegro i cały czas na bieżąco :)

 

Za 20 pln macie fajnie funkcjonujący program w którym wyszukujecie, po zdefiniowaniu co chcecie.

Jeśli coś allegro zmienia (tzn nie wyszukuje aukcji z allegro) to informujecie autora i on do 24 godzin robi poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się zna to obejdzie takie kruczki

Podpatrzyłem takie rozwiązanie na innej stronie ;)

Chociaż pewnie kwestia czasu kiedy i to zablokują...

 

A w aplikacji na telefon na to obejść? :D

Aplikacja rządzi się chyba swoimi prawami (nie mam jak sprawdzić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są indeksy minutowe, tylko oznaczenia kwadransów do ustawienia budzika - 00, 15, 30, 45 ;)

Mądrego to warto posłuchać :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mieliście kiedyś kryzys zegarkowy? Od dwóch miesięcy zegarki nie nakręcone, w głowie myśl żeby sprzedać kolekcje bo i tak nie uda się zdobyć wszystkich wymarzonych egzemplarzy. Żona mnie póki co stopuje. Lata szukałem big zero, gajowego,chorągiewki, czy californii w zadowalającym mnie stanie.

Edytowane przez antares89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mieliście kiedyś kryzys zegarkowy? Od dwóch miesięcy zegarki nie nakręcone, w głowie myśl żeby sprzedać kolekcje bo i tak nie uda się zdobyć wszystkich wymarzonych egzemplarzy. Żona mnie póki co stopuje. Lata szukałem big zero, gajowego,chorągiewki, czy californii w zadowalającym mnie stanie.

:) poczytaj wątek kryzys zbieracza... :) to mija :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zmieniacie szkiełka.. Chiński pająk zbyt płaskich szkiełek nie łapie, ostatnie jakie próbowałem ledwo złapał, udało się zamontować ale zostawił ślady od szczypców.. :(

Najlepiej wymieniłem sam palcami tak naginalem szkiełko i ramkę że wyskoczyło, pomagałem też sobie plastikową linijką, siedzi sztywno i śladów nie ma.. No ale to chyba nie tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciskam szkiełko bokiem nożyka- czymś twardym dłuższym ale nie ostrym i zawsze wchodzi

Trochę na partyzanta ale zawsze się udaje

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ja podobnie jak Tomek tyle że używam suwmiarki (długie ramie ze skalą). Podejrzałem u zegarmistrza. :P  

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób z suwmiarką dobry i sprawdzony. Używam szwajcarskiego pajączka ale do większych szkieł przy zegarkach kieszonkowych używam linijki lub suwmiarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na linijkę. A reszta to kwestia wprawy. No cóż ;) A ten szwajcarski pająk łapie zawsze jak trzeba i nie niszczy szkiełek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest kwestia wyczucia i obsługi. Mam wrażenie że jakbym miał chiński to spełniał by tą samą rolę. Jak ma za ostre łapki to spiłuj lekko. Jak szkło trzeba nagiąć minimalnie to i palcami mozna włożyć, jak ciut mocniej to dobry pajaczek da radę spokojnie i bez śladów. Jak chcesz włożyc szkło 4 rozmiary większe to albo szkło sie rozwarstwi albo zostaną ślady po pajączku. 

 

Edycja

Szkło w sensie plexi oczywiście.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palcem też się da wciskać jak Roman pisze. Wszystko kwestia wyczucia :)

Ja bokiem scyzoryka robię o tez idzie zawsze dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wszystko kwestia wyczucia. Jeden "doświadczony zegarmistrz" zgruchotał przy mnie szkło właśnie pająkiem. Piszę w cudzysłowie bo dyplom wisiał, wiekiem też by wydawało się że już nie na jednym zegarku zęby zjadł, a jak się potem po rozmowie i  wiedzy okazało nie wszystko złoto co się świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak dać tą branse do pozłacanej elektroniki ... :)

post-93939-0-08271600-1516569954.jpg


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pająk chiński ma wydaje mi się że ma za gładkie, bo się slizgają, no ale jak już chwyciły to jak się okazało został ślad. Praktyka i jeszcze raz praktyka ;)

 

A skoro już przy Czajkach jesteśmy - to był jakiś inny męski model Czajki z ptakiem na tarczy poza tymi z datą i 6-kątną kopertą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pająk chiński ma wydaje mi się że ma za gładkie, bo się slizgają, no ale jak już chwyciły to jak się okazało został ślad. Praktyka i jeszcze raz praktyka ;)

 

A skoro już przy Czajkach jesteśmy - to był jakiś inny męski model Czajki z ptakiem na tarczy poza tymi z datą i 6-kątną kopertą?

post-49869-0-58749200-1516631418_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.