Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Piłka ręczna - najważniejsze wydarzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Już niech zostanie +11 i niech Chorwaci awansują. ZASŁUŻYLI.

 

Gdyby tak oscylowało w okolicach +5 to by Cgorwaci pod koniec spuscili z tonu i byłaby szansa na porażkę 3ma, a tak kosmos.

 

Niedobrze że Norwegia wygrała, coś im na psyche siadło że można nawet przegrac i zaczeli mecz od 1-5 i tak zostało. ehhh szkoda gadac. a takie były nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 3.30 w nocy szana na pocieszenie

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga gra?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile bukmacherzy płacili za awans Chorwacji...

 

A z Radwanska to nie zartujcie że ma szanse. Chyba tylko jak Serena zaslabnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję straconego czasu poświęconego na oglądanie. 

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było zgrania, bałem się o to, że Polska tego zgrania nie ma bo w meczach wcześniejszych były głównie indywidualności jak Bielecki czy Jurecki... Dzisiaj polegliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "nie było zgrania" tylko nie było grania. Nic nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A z Radwanska to nie zartujcie że ma szanse. Chyba tylko jak Serena zaslabnie.

To samo dzis mowili Chorwaci.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie nastawiam. Balon był napompowany po wygranej z Francją, a powietrze uszło bardzo szybko dzisiaj.

 

A Radwańska ma ogromne szanse wygrać szlema, nadchodzące lata będą najlepsze w Jej karierze. Tylko Serena jest poza zasięgiem każdej zawodniczki na świecie. Jak skończy karierę, albo opadnie z sił, to Aga weźmie swoje. Z Sereną w takiej formie w jakiej nadal jest - nie ma szans.

 

Ale z przyjemnością zobaczę cud dzisiaj w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich kibujacych Polakom z Tauron Areny pozostawiają Gregorian i rk7000

 

Ale nam się trafił mecz Polaków.. :wacko::o

Historyczny w pewnym sensie.

Dobrze chociaż, że te wcześniejsze (tego dnia) to jeszcze były normalne, miłe chwile..

 

Czwartkowy PS

 

post-60300-0-51114100-1453938936_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie nastawiam. Balon był napompowany po wygranej z Francją, a powietrze uszło bardzo szybko dzisiaj.

 

A Radwańska ma ogromne szanse wygrać szlema, nadchodzące lata będą najlepsze w Jej karierze. Tylko Serena jest poza zasięgiem każdej zawodniczki na świecie. Jak skończy karierę, albo opadnie z sił, to Aga weźmie swoje. Z Sereną w takiej formie w jakiej nadal jest - nie ma szans.

 

Ale z przyjemnością zobaczę cud dzisiaj w nocy :)

 

Ja nie powinienem oglądać piłki ręcznej - dwa mecze oglądałem i oba przegrane ;) 

 

Serena jeszcze pogra trochę - podejrzewam, że przynajmniej do póki nie pobije rekordu Margaret Court w singlu.

A jeśli Serena zakończy karierę to prawdopodobnie Szarpowa zabierze się ostro za nadrabianie statystyk.

Natomiast jeśli nadarzy się szczęśliwa okazja jak w zeszłorocznym finale WTA to myślę, że Aga ma szanse to wykorzystać.

Teraz czekam na Feda i Djoko :) 

...jeszcze kilka dni i będzie się można wyspać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jaszczura z Haiko nastawił mnie poetycko więc: :blink:

 

Na Tauron Arenie umarło me marzenie

 

Kwiat polskiego sportu okazał się gorszego sortu

 

Biało-czerwone kolory przyjęły szachownicy wzory

 

 

To chyba nie Haiku ale też bardzo dobre -_- bo moje <_< częstochowskie  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczna kapitulacja była damskiej reprezentacji w Piłce Ręcznej która tez grała o medal. Kalka z tamtego meczu.

Chorwaci poczuli krew po prostu. Od początku ten mecz zaczęliśmy słabo a potem było już tylko gorzej. Na takim poziomie nie można jako gospodarz pozwolić aby od początku meczu przeciwnik dyktował warunki.

Nie ma się co łudzić mając tak fatalną obronę i tak fatalne skrzydła ( przez całą imprezę, nie tylko ten mecz) nie można myśleć o medalu na jakiejkolwiek imprezie. Co z tego, że mieliśmy Bieleckiego czy Szmala ( ich najbardziej mi szkoda :-( ..bo juz kończą kariery)...skład nie był wyrównany. Piłka to gra bardzo zespołowa... Jurecki - katastrofalny mecz, tak upadła gwiazda...a tak pompowali balonik.

 

Duże uznanie dla trenera Chorwatów, ustawił swój zespół idealnie celując w nasze słabe strony. Skomasowana obrona w środku pola i wysunięty jeden zawodnik cały czas przeszkadzający w podawaniu piłek w 2-gij lini. Alternatywnej metody gry Polacy nie mieli więc całkowicie to wystarczyło na naszych. Nie dało się patrzeć an to jak rozpaczliwie próbują się nasi cały czas pchać środkiem...jak jeźdźcy bez głowy. Wstyd po prostu. Wstyd przed prezydent Chorwacji która zasiadła na trybunach :/

 

Nie mieliśmy żadnego planu B, żadnego planu awaryjnego. Moim zdaniem tutaj trener także ponosi odpowiedzialność bo mógł się spodziewać że Chorwaci tak będą grali.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem słyszałem od komentatorów, że Chorwaci są słabszą drużyną i że mają tylko teoretyczną szansę na dalszy awans :)

 

A zagrali ambitnie, a nasi tylko statystowali. Wstyd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystowali ponieważ nie mieli planów awaryjnych. Wszystko opierało się o ten sam schemat, który Chorwaci mieli prześwietlony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci mieli jeszce doping Prezydenta - Pani Kolinda Grabar Kitarović :)

post-69167-0-32128500-1453971634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O z takim dopingiem to się im nie dziwię.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała trochę lat temu...... Teraz po prostu elegancka pani o rubensowskich kształtach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ciekawe gdzie nad morze jeździ ?

Zapewne do Gdańska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Statystowali ponieważ nie mieli planów awaryjnych. Wszystko opierało się o ten sam schemat, który Chorwaci mieli prześwietlony.

Dokładnie. Gra środkiem, zero skrzydeł. Tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak gry ze skrzydłami, słabą obrona, brak kontry, brak powrotu po straćie piłki, nieumiejętność gry w przewadze, słabą skuteczność z karnych - to nasze bolączki znane od dawna. Co z tych elementów poprawilismy przed tymi mistrzostwami? Niewiele.

Można sobie ponarzekać do woli, dziś to zresztą powszechnie spotykane zjawisko ;)

Ale można sobie obejrzeć nasz mecz z Francją i zobaczyć jakie możliwości ma ta reprezentacja. Ogromne.

M. Bigler zrezygnował z dalszej pracy z reprezentacją, ciekaw jestem kto będzie po nim. Może czas na kogoś młodego z naszego własnego podwórka?

 

Tymczasem bądźmy z nasz reprezentacją na tych Mistrzostwach do końca. Wielokrotnie udowadniali że są twardzi z niech pożegnaja się z ME lepszym meczem niż ten z Chorwacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość German76

Na przykładzie tego meczu doskonale widać, ile w sporcie ( i nie tylko) znaczy nastawienie.

 

Polacy wyszli z nastawieniem, że mogą przegrać trzema bramkami i awansują, a Chorwaci, że muszą strzelić 11 bramek więcej od Polaków, żeby awansować. Cała reszta jest jedynie konsekwencją tej świadomości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.